דרוש מידע איך מסירים כתמי שמש מבגדים???

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
כיבסתי בגד לבן עדין מאוד בכביסה עדינה
ריססתי אותו בסנו אוקסיג'ן, ולצערי לא הכרתי עד עתה את התופעה ששמש מצהיבה את האזור המותז
(אני שניםםם מרססת כל בגד אפשרי באוקסיגן ותולה לייבוש בשמש, אפפעם לא נתקלתי בזה)
שמתי בשמש לייבוש ולהורדת כתמים והבגד יצא מוצהב (לא כולו, כתמים...)
האם יש חומר או דרך להוריד את הכתם?
כיבסתי מאז כבר עוד פעמיים בלי אוקסיג'ן וכלום לא קרה :(

שוס

משתמש רשום
לא מנסיון אישי אבל חברה שניסתה וראה כי טוב זה כך- להרטיב היטב במיץ לימון לא משנה טרי או משומר
את מקום הכתם ולתת ליבוש בשמש אבל לא חזקה/ ישירה. בהצלחה

• תודה
Reactions: den

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא מנסיון אישי אבל חברה שניסתה וראה כי טוב זה כך- להרטיב היטב במיץ לימון לא משנה טרי או משומר
את מקום הכתם ולתת ליבוש בשמש אבל לא חזקה/ ישירה. בהצלחה
כתמי שמש להסיר בשמש?
להרטיב ואז בלי לכבס פשוט לתלות?

שוס

משתמש רשום
אכן כן הלימון עושה את ההבדל בין אוקסיג'ן ושמש ללימון ושמש

• תודה

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
אכן כן הלימון עושה את ההבדל בין אוקסיג'ן ושמש ללימון ושמש
הניסוי נחל כישלון חרוץ :(
אולי לא פעלתי לפי ההוראות?
השריתי את הבגד כחצי שעה במיץ לימון משומר
תליתי לייבוש, לא בשמש ישירה
יצא צהוב כמו בגד ששרה במיץ לימון,
כיבסתי שוב ויצא אותו דבר, צהוב :(
איפה טעיתי?

שאילתה

משתמש צעיר
כיבסתי בגד לבן עדין מאוד בכביסה עדינה
ריססתי אותו בסנו אוקסיג'ן, ולצערי לא הכרתי עד עתה את התופעה ששמש מצהיבה את האזור המותז
(אני שניםםם מרססת כל בגד אפשרי באוקסיגן ותולה לייבוש בשמש, אפפעם לא נתקלתי בזה)
שמתי בשמש לייבוש ולהורדת כתמים והבגד יצא מוצהב (לא כולו, כתמים...)
האם יש חומר או דרך להוריד את הכתם?
כיבסתי מאז כבר עוד פעמיים בלי אוקסיג'ן וכלום לא קרה :(
גם אני גיליתי כתמים צהובים ממש לאחרונה, עכשיו חושבת שקרה לי מה שקרה לך. אצלי משום מה ראו את הכתמים רק בשמש 🙂 , שפשפתי חזק את החולצות בהרבה ג'ל אקונומיקה סיף וכיבסתי שוב ונראה שהכתמים ירדו.
בהצלחה!

• תודה

שוס

משתמש רשום
צר לי על הנסיון הכושל :(
נדמה לי שציינתי שלא התנסתי אישית, כמו כן המיץ לימון אמור להיות רק על הכתם נקודתי כמו שצויין לעיל.
נסית לכסס שוב אחרי המאורעות?

• תודה

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
צר לי על הנסיון הכושל :(
נדמה לי שציינתי שלא התנסתי אישית, כמו כן המיץ לימון אמור להיות רק על הכתם נקודתי כמו שצויין לעיל.
נסית לכסס שוב אחרי המאורעות?
הכל בסדר...
כלומר לא הכל :) הבגד עדיין מלוכלך...
כמו שכתבתי ניסיתי לכבס ולא עזר... :(

אודיה שלו

משתמש רשום
תנסי להשים יום יומיים בשמש בלי שום חומר, עזר לי פעם , אבל לא על בגד שכולו נהיה צהוב אלא על חלקים נרחבים שרוססו והצהיבו
מעניין לדעת את התוצאות...

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה