דרוש מידע איך מנקים את הראש פעם אחת ולתמיד?

מלינקה

משתמש פעיל
ממליצה לסרק עם מסרק אסי 2000 בעוד השיער עדין עם מרכך ואז הוא מוציא את הביצים

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
מסרק אסי 2000 באמת מוציא את הביצים??
אפילו שהן קטנות ודבוקות?
אצלי הוא הוציא, אבל לא מיד את הכל.
אם אני מגלה שנדבקו, אני מסרקת כל יומיים שלשה, במשך שבוע שבועיים.
חלק מהביצים יוצאות עם המסרק, וחלק בוקעות, ויוצאות אח"כ, וכן הכינים הקטנות גדלות ויוצאות. עם סירוק יסודי, תוך 10 ימים עד שבועיים, כבר אין כינים חיות, וגם לא נשארות ביצים דבוקות על השערות. אני מנסה שוב אחרי כמה ימים ליתר בטחון, וזהו.

מעבר יבוק

משתמש פעיל
ואם את לא רוצה שיחזור- פשוט לקנות בקבוקון של שמן רוזמרין (בחנויות טבע/ בית מרקחת/שאול תמרוקים/ בזאר שטראוס) לטפטף 2 טיפות כל ערב אחרי המקלחת והן לא חוזרות!!!!
אני עושה את זה כבר חצי שנה ולא חזר

חלום להגשים חלומות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
ואם את לא רוצה שיחזור- פשוט לקנות בקבוקון של שמן רוזמרין (בחנויות טבע/ בית מרקחת/שאול תמרוקים/ בזאר שטראוס) לטפטף 2 טיפות כל ערב אחרי המקלחת והן לא חוזרות!!!!
אני עושה את זה כבר חצי שנה ולא חזר

איפה לטפטף?
ותודה על כל התגובות.
אגב, מה עושים על ילדות קטנות בנות שלש שאין להם סבלנות לשבת ושינקו להם את הראש??

מעבר יבוק

משתמש פעיל
אני מטפטפת טיפה אחת בכל צד מאחורי האוזן- משם הכינים מגיעות
אני מושיבה באמבטיה עם משחקים (בת שנתיים), יושבת לידה על כסא נמוך ומסרקת, מצידה- גם שעה וחצי היא יושבת ככה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה