דרוש מידע איך אתן משתלטות על ערימת הכביסה שמחכה להיכנס למכונה?

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני מזמינה את הסלי כביסה הנ''ל
אז אני מגיעה לתחנה ומי מביא לי לשם משלוחן?
תשימי לב שההזמנה ממשנת יוסף נסגרת מחר או יום שני על הבוקר (תבדקי לפי התחנה שלכם)
(רק שתביני שזה סגנון של קרטונים קרטונים של כל המוצרים שיש במכירה ואת מלקטת את מה שאת הזמנת..)
ואגב ראיתי את הסלסלאות הפלסטיק האלו במקס סטוק לא מזמן

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך קונים במשנת יוסףףף??
אני לא מבינה בזה ורק שומעת את השם הזה כל הזמן
המלצה שלי!
תעשי טובה לעצמך
אם את לא רגילה להזמין משם - אל תזמיני!
זה בלי החלפות בלי החזרות, ואם שחכת באותו זמן לקחת את לא מקבלת החזר,
תשלמי עוד 10 ש"ח לכל סל בחנות הסמוכה ותחסכי כאב ראש....

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אם אני מזמינה את הסלי כביסה הנ''ל
אז אני מגיעה לתחנה ומי מביא לי לשם משלוחן?
לתחנה מגיעים עשרות מוצרים שיש במכירה (פירות וירקות, מוצרים יבשים, קרטוני קמח, מוצרי מאפה ועוד המון... כל מה שאת רואה ברשימה השבוע).
המוצרים מגיעים במשאיות שנפרקות לפני שעת תחילת המכירה.
בזמן המכירה, כל המוצרים כבר מונחים (בבלגן או בצורה מסודרת, תלוי במנהל התחנה). את מחפשת בעצמך איפה המוצרים שהזמנת ולוקחת אותם לבית. המוצרים לא מסומנים, ולא מסודרים לפי המזמין. אלא יש ערימה מכל מוצר, וכל אחד לוקח את הכמות שהזמין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה