לימוד נהיגה איך אתם שומרים על מרכז הנתיב?

סשה

משתמש רשום
מה שאני זוכרת מהשיעורים זה להסתכל על הנקודה הכי רחוקה ולזכור שלאיפה שאני מסתכלת לשם האוטו הולך

ד. מ.

משתמש רשום
אני לא יודע מה אתם כל כך מסתבכים....
אני מאז שהוצאתי את הרשיון עד עכשיו אני לא חושב שאני מי-יודע-מה שומר על מרכז הנתיב....
את זה תשאירו לנהגי מרוץ.
רק שתבינו: נתיב זה משהו כמו 3.5 מטר רוחב, כמובן בבין עירוני. טויוטה קורולה, שזה יחסית רכב רחב, הוא ברוחב של 1.7
אז כל עוד אתם לא נתקעים בעמודים ורכבים אחרים, יש לכם כמעט מטר כל צד להתנדנד כמה שבא לכם.

אפשר לומר הרבה עצות, אבל השיטה הבדוקה והידועה לנסוע קדימה, זה להסתכל כמה שיותר רחוק.
כל שאר השיטות, (במחילה,) זה תלוי בגובה, ברוחב והאורך של הרכב, ובגובה והמרחק מההגה של הנהג, ובכביש שבו הוא נוסע.
תהיו בריאים, יום טוב.
זה נכון לנהג שכבר רגיל בנהיגה והעסק עובד אצלו על אוטומט, אבל לנהג חדש במיוחד בנסיעות ארוכות וחדגוניות בדרך בין עירונית, עם רכבים שנוסעים במהירות בנתיבים ליד, ובגלל המהירות אפשר ברגע לסטות לנתיב ליד, זה קצת מלחיץ למי שאין לו את זה על אוטומט אם הוא לא אוחז שהוא באמצע הנתיב (לא אמרתי להתעסק בזה כל הזמן, אבל אם יש סימן קל שיהיה ברקע לאחוז שהעסק בסדר זה ממש מועיל)

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הייתי בטוח שכולם עושים כמו מורה הנהיגה שלי...
פשוט מאוד, הוא שם משהו בולט במרכז המכסה מנוע [קל לזהות, לפי הסמל, או פסי עיצוב] ואמר לי לשכוח מזה שאני במרכז - המקל הבולט אמור להיות במרכז. הבנתי את זה, לקחתי את עצמי לצד, וזהו..... עד היום.

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מניסיון, להסתכל על הקוים של הנתיב בו נמצאים - בסופם!
או במילים אחרות כמו שכתבו פה, להסתכל רחוק.
עד שלא ניסיתי את זה לא הייתי בטוח, עכשיו אני בטוח בזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה