עזרה איך אפשר להתלונן על נהג אמבולס במד"א?

מצב
הנושא נעול.

מאן דאו

משתמש פעיל
שלום וברכה!

לצערנו הוצרנו להזמין אמבולנס, והנהג אמבולנס התייחס בצורה מזוויעה ומגעילה, וזאת בלשון המעטה. זו לא הפעם הראשונה שאנחו מזמינים את שירותי ההצלה, וגם באותו היום הוצרכנו לשני אמבולנסים, והיה ניתן לראות בבירור את ההבדל בין מה שצריך להיות לבין שירות מזוויעה שקבלנו באמבולנס הראשון. (אולי כדאי לציין - מדובר בנהג שהוא דתל"ש כנראה)

מה אפשר לעשות??

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
שלום וברכה!

לצערנו הוצרנו להזמין אמבולנס, והנהג אמבולנס התייחס בצורה מזוויעה ומגעילה, וזאת בלשון המעטה. זו לא הפעם הראשונה שאנחו מזמינים את שירותי ההצלה, וגם באותו היום הוצרכנו לשני אמבולנסים, והיה ניתן לראות בבירור את ההבדל בין מה שצריך להיות לבין שירות מזוויעה שקבלנו באמבולנס הראשון. (אולי כדאי לציין - מדובר בנהג שהוא דתל"ש כנראה)

מה אפשר לעשות??
אם הוא לא בסדר אז חובה להתלונן.
למנוע את הנפגע הבא.
אם מדובר בעבירה פלילית, אז תגישו תלונה במשטרה.
מצוה לעצור את הפוגעים.
===========
לפני שאתם עושים צעדים כל שהם, תבררו אצל רב שאתם פועלים כהלכה.

שרה נ.

משתמש צעיר
להתלונן
לא בשביל נקמה אלא בשביל הבאים אחריכם

היה לי בעבר מקרה לא נעים עם אחד מבתי החולים.
לאחר תקופה פגשתי מישהי שקשורה להנהלה וסיפרתי לה את זה
היא אמרה לי מיד - התלוננת? אם לא, מה את רוצה שנעשה?
היא שומעת הרבה מקרים כאלו אבל אנשים לא טורחים להגיש תלונה מסודרת וככה הם לא יכולים לטפל
אז תחשבו שתלונה זה חסד עם הבאים אחריכם..

מאן דאו

משתמש פעיל
איך מגישים? והאם התלונה שווה משהוא? או שזה כמו במשטרה שלא עושין כלום

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תנסו באתר של מד"א.
לדעתי יענו לכם די מהר .
אנחנו בעבר היה לנו איזה קטע עם נהג של איחוד הצלה -
פנינו והתלוננו על הנהג והם השיבו לנו מאוד מהר .
כמו ש @יוסייוסיוס מחובתכם להתלונן כדי למנוע את הישנות המקרה.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני פעם התלוננתי על נהג אמבולנס במוקד 101 וענו לי עניינית.
אחר כך ביררתי אצל מישהו מבפנים ואמרו לי שבד"כ מטפלים בזה ברצינות ברמה שהוא עלול לתבוע אותי על הוצאת דיבה אם נתתי פרטים לא נכונים.

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לשון הרע גמור
למה?
זה לתועלת .
בד"כ הנהג יקבל רק הערה לתשומת לב .
אלא מה?
שימשיך להתנהג ככה לאנשים ועוד לאנשים במצב מצוקה שהם מזמינים אמבולנס ?

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני פעם התלוננתי על נהג אמבולנס במוקד 101 וענו לי עניינית.
אחר כך ביררתי אצל מישהו מבפנים ואמרו לי שבד"כ מטפלים בזה ברצינות ברמה שהוא עלול לתבוע אותי על הוצאת דיבה אם נתתי פרטים לא נכונים.
כמובן שהפרטים אמורים להיות נכונים ומדויקים .

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר להתלונן על משהו מלפני שנתיים בערך,
לא נהג, אלא מתנדב שנסע איתי מאחורה (ערבי)

מלכי בית שמש

משתמש מקצוען
אני לא מבינה כלום,
למה לא ביקשתם מיד בעדינות ובאסרטיביו-" אדוני, לא נעים לנו איך שאתה....
בבקשה תפסיק, אם לא נתלונן עליך"
נכון שכשמזמינים אמבולנס אין את הראש על המקום, אבל בנסיבות מסוימות ניתן לעצור הכל עוד לפני שהתחיל.
וכמובן שאין שום קשר לרמת הרוחניות של האדם, זה כמו שתגידו הוא היה עם נעלי שרוכים-אולי לכן,

מאן דאו

משתמש פעיל
אני לא מבינה כלום,
למה לא ביקשתם מיד בעדינות ובאסרטיביו-" אדוני, לא נעים לנו איך שאתה....
בבקשה תפסיק, אם לא נתלונן עליך"
נכון שכשמזמינים אמבולנס אין את הראש על המקום, אבל בנסיבות מסוימות ניתן לעצור הכל עוד לפני שהתחיל.
וכמובן שאין שום קשר לרמת הרוחניות של האדם, זה כמו שתגידו הוא היה עם נעלי שרוכים-אולי לכן,
אכן אמרנו לו כך ובתגובה לכך, הוא נסע לבד לבית החולים, בלי ליווי של בן משפחה. שזה נוגד את כל הכללים...

ובעקבות הצער הקשה והמקרה המצער, הוצרכו אנשי איחוד להזמין אמבולנס לבן משפחה נוסף... והפעם למזלינו הגיע נהג אמלונס נורמלי שהתייחס בכבוד הראוי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה