התייעצות איחוד קופות גמל

סשה

משתמש רשום
אשמח לחוות דעתכם
עברתי על תלושים ישנים שלי מכל מיני עבודות ישנות
גיליתי שיש לי כמה סוגי קופות גמל שהופרשו אליהם כסף
אשמח לדעת מחוות דעתכם לאיפה כדאי לאחד( לאו דווקא לקופה פתוחה)

בערך אלה הנתונים:
מנורה- 576
אלטשולר- פנסיה 547
מיטב חובה- 570
מיטב דש הוראה- 445
מיטב דש פנסיה- 346

תודה לעונים

יש לי סוכנת ביטוח שעושה את הכל מהתחלה עד הסוף (מסלקה פנסיונית ניחוד ובו')

היא לא לוקחת שקל על התהליך מה שתחליטו היא תעשה או לא תעשה

ממליץ בחום רק אם אתם מדברים איתה אשמח אם תגידו לה שהמליץ עליה.

בהצלחה.

צביה פורסט מנהלת תיק פנסיוני
051-2926651
טלפון: 3743*
וואטסאפ:
אתר: TLP-INS.CO.IL
סניפי תלפיות: בני ברק | פתח תקוה | רחובות |
רמת גן | רעננה | חולון | תל אביב | ירושלים |
נתניה | מודיעין | ראשון לציון | אשדוד | הרצליה
חיפה | קריית אתא | נתיבות

Ins

משתמש רשום
הגיוני שהקופות אוחדו לך באופן אוטומטי בעקבות חוזר איחוד קופות לא פעילות
בכל מקרה אכן מומלץ לבדוק במסלקה פנסיונית האם יש ספיחים שנשארו

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אין חברה ומסלול השקעה שתהיה הכי מתאימה ורווחית לכולם!!
זה צריך להיות בהתאם לנתונים שלכם.
ואני לא ממליצה להתייעץ עם סוכנים פנסיונים שאת המשכורת שלהם הם מרוויחים מהחברות שאליהם הם מפנים...

בטח בהשם

משתמש פעיל
אין חברה ומסלול השקעה שתהיה הכי מתאימה ורווחית לכולם!!
זה צריך להיות בהתאם לנתונים שלכם.
ואני לא ממליצה להתייעץ עם סוכנים פנסיונים שאת המשכורת שלהם הם מרוויחים מהחברות שאליהם הם מפנים...
אז איך נדע מה טוב לנו???

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אז איך נדע מה טוב לנו???
שני אפשרויות.
1. ללמוד את הנושא היטב, ויש פה בפורום הרבה מאד מידע.
2. לפנות למישהו מקצועי בלתי תלוי, כזה שלא מרוויח כלום מהחברות שאליהם הוא מפנה.

Ins

משתמש רשום
אז איך נדע מה טוב לנו???
קחו כל המלצה בערבון מוגבל , ותבדקו אותה בלי לתת אמון בעיוורון מוחלט באף אחד
אני כסוכנת ביטוח מאמינה בצדקת דרכי, בהגינות ונאמנות ללקוח לפני הכל !!!! מבחינה מוסרית כיהודיה בפרט וכאדם בכלל שנאמן לערכים וכבונוס גם כלכלית זה שווה יותר(במבחן התוצאה ייעוץ מקצועי ללקוח מביא הרבה יותר לקוחות מרוצים וממליצים מעוד שקל רווח על הפנסיה שלהם...)
ויכולה להעיד שהרבה מפרנסתי מגיע בעקבות לקוחות נפגעי יועצים בשקל ללא הסמכה

ומקצועי בלבד שאינה בעלת רישיון , ומאמינה בצדקת דרכה ובידע העצמי הרב שצברה והיא כנראה צודקת בהחלטה שלקחה לניהול כל נכסיה הפיננסים והפנסיונים בצורה עצמאית ולא להסתמך על בעלי רישיון למיניהם

וספציפית לגבי הסוכנת המומלצת מעלה, מדובר בסוכנת באמת מקצועית ומומחית , כך שגם אני ממליצה עליה
(הייתה תלמידה שלי בלימודי רשיון פנסיוני)

ומקצועי בלבד- אין אדם לא תלוי!!!!!
אני עמוק בפנים, כל היועצים הפנסיונים תלויים מאד!!!!! תעשית ששיתופי הפעולה פורחת ומשגשגת , וכל היועצים שאני מכירה מבקשים תגמול על ההפניות!

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
קחו כל המלצה בערבון מוגבל , ותבדקו אותה בלי לתת אמון בעיוורון מוחלט באף אחד
אני כסוכנת ביטוח מאמינה בצדקת דרכי, בהגינות ונאמנות ללקוח לפני הכל !!!! מבחינה מוסרית כיהודיה בפרט וכאדם בכלל שנאמן לערכים וכבונוס גם כלכלית זה שווה יותר(במבחן התוצאה ייעוץ מקצועי ללקוח מביא הרבה יותר לקוחות מרוצים וממליצים מעוד שקל רווח על הפנסיה שלהם...)
ויכולה להעיד שהרבה מפרנסתי מגיע בעקבות לקוחות נפגעי יועצים בשקל ללא הסמכה

ומקצועי בלבד שאינה בעלת רישיון , ומאמינה בצדקת דרכה ובידע העצמי הרב שצברה והיא כנראה צודקת בהחלטה שלקחה לניהול כל נכסיה הפיננסים והפנסיונים בצורה עצמאית ולא להסתמך על בעלי רישיון למיניהם

וספציפית לגבי הסוכנת המומלצת מעלה, מדובר בסוכנת באמת מקצועית ומומחית , כך שגם אני ממליצה עליה
(הייתה תלמידה שלי בלימודי רשיון פנסיוני)

ומקצועי בלבד- אין אדם לא תלוי!!!!!
אני עמוק בפנים, כל היועצים הפנסיונים תלויים מאד!!!!! תעשית ששיתופי הפעולה פורחת ומשגשגת , וכל היועצים שאני מכירה מבקשים תגמול על ההפניות!
סורי, אבל אליי מגיעים הרבה מאד אנשים ש"בזכות" הסוכנים שלהם יש להם חסכונות פנסיונים מאד גרועים!!
אני יכולה לכתוב ספר ממה שאני שומעת ומקבלת עובדות על סוכנים פנסיונים שהזיקו מאד ללקוחות שלהם.

ואני לא יודעת את מי את מכירה ואת מי לא, אבל היועצים הבלתי תלויים שאני מכירה לא מרוויחים שקל משום חברה!!
ואני שנים בתחום ויש לי הרבה ידע וניסיון בנושא.
ואכן אני מסכימה שיש כאלו שמציגים את עצמם כבלי אינטרסים ובהחלט יש להם אינטרסים.

וסוכן שמרוויח מהחברות שאליהם הוא מפנה גם אם הוא באמת חושב רק על טובת הלקוח, בתת מודע תמיד יהיה גם את הרווח שיש לו מהחברות שאליהם הוא מפנה. [אבל לצערי אצל רוב הסוכנים זו הבעיה הקטנה יותר]

Ins

משתמש רשום
וסוכן שמרוויח מהחברות שאליהם הוא מפנה גם אם הוא באמת חושב רק על טובת הלקוח, בתת מודע תמיד יהיה גם את הרווח שיש לו מהחברות שאליהם הוא מפנה. [אבל לצערי אצל רוב הסוכנים זו הבעיה הקטנה יותר]
אני לא חושבת שאני צדיקה יחידה בסדום
ואני יכולה להעיד שכשלקוח פוטנציאלי מגיע עם קופות טובות ונכונות , לעולם לא אגע בהן
וכ50% מהפונים אלי - אני מסבירה להם שאני לא אעביר אותם אלי כי יש להם קופות מצויינות (כנראה יש להם סוכן טוב ומקצועי...) בחברות שאני לא עובדת בהם, ואוכל רק להפנות אותם לשינויים בקופות הקיימות
אף תגמול ורווח לא שווה נקיפות מצפון מייעוץ מוטה ללקוח!!!
ומנגד, לדוג' הרבה מהשופטים בארץ מבוטחים דרכי ,בעקבות סיפור של ייעוץ מתחת לכל ביקורת לאחד משופטי העליון
ובפניה ל"סוכנת האינטרסנטית והמגמתית שלו" - נחסכו לו קרוב ל300000 ש"ח מס.....
ובכל שנות עבודתי (למעלה מעשור)- לא פנה אלי לקוח אחד בטענות על ייעוץ מגמתי ....

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא חושבת שאני צדיקה יחידה בסדום
ואני יכולה להעיד שכשלקוח פוטנציאלי מגיע עם קופות טובות ונכונות , לעולם לא אגע בהן
וכ50% מהפונים אלי - אני מסבירה להם שאני לא אעביר אותם אלי כי יש להם קופות מצויינות (כנראה יש להם סוכן טוב ומקצועי...) בחברות שאני לא עובדת בהם, ואוכל רק להפנות אותם לשינויים בקופות הקיימות
אף תגמול ורווח לא שווה נקיפות מצפון מייעוץ מוטה ללקוח!!!
ומנגד, לדוג' הרבה מהשופטים בארץ מבוטחים דרכי ,בעקבות סיפור של ייעוץ מתחת לכל ביקורת לאחד משופטי העליון
ובפניה ל"סוכנת האינטרסנטית והמגמתית שלו" - נחסכו לו קרוב ל300000 ש"ח מס.....
ובכל שנות עבודתי (למעלה מעשור)- לא פנה אלי לקוח אחד בטענות על ייעוץ מגמתי ....
אני לא מדברת פה דווקא עלייך ואין לי שום הכרות איתך.
אבל עצם זה שאת לא עובדת עם כל החברות, זאת אומרת שללקוח מסוים יכול מאד להיות שדווקא חברה שאת לא עובדת איתה תהיה הכי מתאימה ורווחית בשבילו, אבל את כמובן לא תציעי לו אותה כי היא לא אחת מהאפשרויות שלך.
[גם אחד כזה שעדיין אין לו שם קופה, אבל בהתאם לנתונים שלו רואים את זה]

Ins

משתמש רשום
אני לא מדברת פה דווקא עלייך ואין לי שום הכרות איתך.
אבל עצם זה שאת לא עובדת עם כל החברות, זאת אומרת שללקוח מסוים יכול מאד להיות שדווקא חברה שאת לא עובדת איתה תהיה הכי מתאימה ורווחית בשבילו, אבל את כמובן לא תציעי לו אותה כי היא לא אחת מהאפשרויות שלך.
[גם אחד כזה שעדיין אין לו שם קופה, אבל בהתאם לנתונים שלו רואים את זה]
למה את חושבת כך???
ברור שאם יש לקוחות שטוב להם משהו אחר אני אגיד! ואני אומרת!!
וסתם שאלה, כשצריך להפוך שולחנות ולהשיג ללקוח דברים שהם לפנים משורת הדין, גם שם את עוזרת ללקוחות שלך?
יש לך השפעה על חברת הביטוח ועל בתי ההשקעות?
אז יש כאלו שגם זה מעניין אותם ... ולסקטור הזה פונה סוכן הביטוח
מי שמעניין אותו רק דמי ניהול - אגיד לו מה יש לי להציע, ואפנה לישירים שבדרך כלל זולים יותר

שוב, לא שוללת עבודה עצמאית , אבל היא דורשת הרבה ידע ויד על הדופק
להרבה מהאנשים אין את הידע ואין את הפניות לעשות הכל לבד

כמו שאני, שבהכשרתי אני רואת חשבון, לא עושה את הדוחות לעצמי אלא נעזרת ברואת חשבון שתעשה את מה שהיא יותר טובה בו ממני, וכמו שאני נעזרת ביועץ משכנתאות להשגת משכנתא ולא עושה זאת לבד (למרות שעברתי קורס כזה...), ואת זמני הפנוי אני מנצלת ללימוד נוסף בתחומים בהם אני טובה ובנספחים להם....
כך אני חושבת שכל אדם צריך להפנות את מלא הזמן והמח למקצוע בו הוא מתמחה ומתעסק, ובשאר הדברים להעזר באחרים

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
למה את חושבת כך???
ברור שאם יש לקוחות שטוב להם משהו אחר אני אגיד! ואני אומרת!!
וסתם שאלה, כשצריך להפוך שולחנות ולהשיג ללקוח דברים שהם לפנים משורת הדין, גם שם את עוזרת ללקוחות שלך?
יש לך השפעה על חברת הביטוח ועל בתי ההשקעות?
אז יש כאלו שגם זה מעניין אותם ... ולסקטור הזה פונה סוכן הביטוח
מי שמעניין אותו רק דמי ניהול - אגיד לו מה יש לי להציע, ואפנה לישירים שבדרך כלל זולים יותר
אני לא נכנסת למה שאני עושה ומה שאני לא עושה, כי אני לא הנידון כאן.
אבל בקצרה גם בזה אני ממש לא רואה את היתרון למי שיש לו סוכן...
שוב, לא שוללת עבודה עצמאית , אבל היא דורשת הרבה ידע ויד על הדופק
להרבה מהאנשים אין את הידע ואין את הפניות לעשות הכל לבד

כמו שאני, שבהכשרתי אני רואת חשבון, לא עושה את הדוחות לעצמי אלא נעזרת ברואת חשבון שתעשה את מה שהיא יותר טובה בו ממני, וכמו שאני נעזרת ביועץ משכנתאות להשגת משכנתא ולא עושה זאת לבד (למרות שעברתי קורס כזה...), ואת זמני הפנוי אני מנצלת ללימוד נוסף בתחומים בהם אני טובה ובנספחים להם....
כך אני חושבת שכל אדם צריך להפנות את מלא הזמן והמח למקצוע בו הוא מתמחה ומתעסק, ובשאר הדברים להעזר באחרים
אני ממש לא נגד להיעזר בבעל מקצוע, וכפי שכתבתי בהתחלה, אבל אני ממליצה להיעזר בבעל מקצוע כזה שמרוויח אך ורק מהלקוחות באופן ישיר ולא מרוויח שקל גם לא באופן עקיף מהחברות השונות.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה