דרוש מידע איזו קופת חולים מומלצת?

brachy900

משתמש רשום
כדאי שתכתבו מאיזה קופ"ח אתם רוצים לעבור, כדי שלא ימליצו עליה בטעות...

תלוי באיזה איזור
באמת כדאי לברר עם שכנים\מכרים שמכירים את העניין מקרוב...
כללית בבני ברק
בכוונה לא כתבתי, הייתי בטוחה שאף אחד לא ימליץ עליה... :(

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
בבני ברק מאוד מומלץ מכבי,
לאומית זוועה אין זמינות לכלום לא תורים ולא בדיקות דם שגם חובה להזמין תור,

אני במכבי מרוצה +
חוץ מהנושא של זמינות של רופאת נשים שלוקח זמן עד שיש לך תור לרופאה,
אבל כפי הידוע לי בהרבה קופות חולים זה המצב,

שאר הדברים שהתורים היו לעוד שלושה ארבעה חודשים
אישרו לי בקלות עם טופס 17

ברור שזה תלוי בצרכים הספציפיים, אך באופן כללי הכי חשוב זה זמינות גבוהה לרופאי משפחה / ילדים שזה משתנה בין הערים. וכן שחרור הפניות בקלות שזה הכי קל בלאומית והכי קשה במאוחדת.
ולמה זה הכי חשוב. כי בכל מקרה רוב הציבור החרדי לא סומך על הרופא שהקופה נותנת ובכל תחום מחפשים את הטוב ביותר גם אם הוא מקבל בפרטי (זו המציאות!!!), לכן לא משנה כמה מומחים ומקצוענים יש להם וגם לא מה המחירים שם...
כן חשוב שרופא המשפחה והילדים יהיה משהו שיש לו סבלנות וקשר טוב עם המטופלים (על המקצועיות שלו בכל מקרה לא תסמכו...).

יעל שטרן

משתמש רשום
אני ובעלי עברנו ממאוחדת לכללית ומכבי, (אחרי שהיינו במאוחדת כל החיים) ולאחר המעבר חטפנו הלם תרבות פתאום גלינו שרופא הוא באמת רופא ולא סנדלר, שאפשר לקבל החזרים באמת ולא לבקש ממך מליון טפסים ובקשות וגם אחרי שמאשרים מעבירים את הכסף אחרי שנתים, ואני עד היום לא מצליחה להבין איך יש למאוחדת עדין לקוחות, ניא נופלת מהקופות האחרות בכל פרמטר

95508

משתמש חדש
אני במכבי מרוצה +
חוץ מהנושא של זמינות של רופאת נשים שלוקח זמן עד שיש לך תור לרופאה,
אבל כפי הידוע לי בהרבה קופות חולים זה המצב,

שאר הדברים שהתורים היו לעוד שלושה ארבעה חודשים
אישרו לי בקלות עם טופס 17
למרפאות חוץ? כל תחום שהוא (במקרה שלי עיניים)?
יש צורך בהפנית רופא?
אודה למידע. חשוב לי מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה