דרוש מידע איזה טאבלט מומלץ?

הלל ג

משתמש חדש
יש כמה רמות של טאבלטים של חברת סמסונג
ובכל רמה יש אפשרות לטאבלט בלי אפשרות לשים סים והוא מסתמך רק על וויפיי ויש אפשרות עם סים בתוספת 200 שקל בערך וכמו כן בכל רמה אתה בוחר עם כמה זיכרון מובנה יגיע הטאבלט 32,64 וכן הלאה
יש רמה של טאבלט שנקרא A 8.0 והוא הכי פשוט הוא מתחיל באזור 400-500 שקל
יש רמת ביניים שנקראת A7 (שזה מה שיש לי ואני ממליץ עליו בחום לשימושים לא מדי כבדים )והוא מתחיל מאזור 750 שקל ומעלה
ויש את הרמה הכי גבוהה שזה S והכי חדש זה S7 ויש S6 שזה משנה קודמת ויש גם S5 שזה מלפני שנתיים המחרים שלהם מתחילים מאזור ה2000 אולי קצת פחות לדגמים הישנים יותר
יש רמת ביניים שנקראת s6 lite שזה בין ה A7 לS
וכל זה בגלל שאני קניתי טאבלט של סמסונג וביררתי עליהם אבל כמובן שיש גם של אפל ושל לנובו שגם הם נקראים די טובים
אם את רוצה זבל סיני חד פעמי יש גם בפחות באזור ה200 שקל

batglas

משתמש פעיל
איפה הכי מומלץ לקנות את הA7?
מספיק להעביר את הסים שלי?
זה מכשירים שמגיעים חסומים, או שאם רוצים חסום צריך להזמין רק מהדרן וכד'?

הלל ג

משתמש חדש
איפה הכי מומלץ לקנות את הA7?
מספיק להעביר את הסים שלי?
זה מכשירים שמגיעים חסומים, או שאם רוצים חסום צריך להזמין רק מהדרן וכד'?
את יכולה לעשות חיפוש בזאפ ולראות מה הכי זול
לגבי הסים את צריכה לשאול את החברה שאת רוצה לעשות דרכם את החסימה , יש חברות שמצריכות לקנות דווקא אצלם ויש חברות שמספיק רק לחבר את הסים אני לא יודע איך זה עובד וגם בחברות שצריך לקנות אצלם הם מציעים לך כמה דגמים ויכול להיות שיש להם את זה
אני משתמש עם זה רק בבית ואני קניתי טאבלט רק עם וויפיי ככה שאני גולש עם האינטרנט החסום של הבית (אני לא יודע אם זה אפשרי בכל חברה)

אני רוצה למכור טאבלט S6 מתקדם מסך גדול ונוח
של חברת הדרן
היה בשימוש כחצי שנה בערך
המסך נשבר צריך להחליף מסך עולה (בערך 450 ש"ח )יש כבר סינון של הדרן מובנה על זה
מוכר אותו ב 470 ש"ח גמיש

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
אני רוצה למכור טאבלט S6 מתקדם מסך גדול ונוח
של חברת הדרן
היה בשימוש כחצי שנה בערך
המסך נשבר צריך להחליף מסך עולה (בערך 450 ש"ח )יש כבר סינון של הדרן מובנה על זה
מוכר אותו ב 470 ש"ח גמיש
למה להקפיץ אשכול מלפני 3 שנים?
אתה רוצה למכור להם? מסתבר שהם כבר הסתדרו...
הרבה יותר מומלץ לפתוח אשכול נפרד (אם בכלל מותר בשביל זה ע"פ חוקי הפורום. ואם אסור, אז וודאי לא להקפיץ. תנסה אופציות אחרות)
תודה

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
איך אני פותח אשכול?
אני ממליץ אישית: תעשה חיפוש גוגל לכל שאלה.
לרוב התשובה על ההתחלה.
ובמקרה שלך:
חיפשתי "איך פותחים אשכול בפרוג"
והוא נתן לי את זה,

תקציר תוצאת החיפוש הראשונה מהאינטרנט​

רוצים לפתוח אשכול (נושא) חדש? הנה הדרכה על שלבי פתיחת אשכול. באמצעות כפתור "הוסף נושא חדש" בדף הבית באתר (הכפתור נמצא בראש סרגל הצד השמאלי שבאתר). בדרך זו, תוכלו לפרסם בכל פורום שתבחרו באתר, שיש לכם בו הרשאה להוסיף נושא חדש.18 באפר׳ 2024
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה