דרוש מידע אוצר החוכמה או שו"ת בר אילן?

אשמורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה הכוונה "מכרז"? דבר שני המחיר 800? באתר שלהם כתוב אחרת?
אשמח לתגובה.
תודה רבה.

אשמח מאוד מאוד לפרטים.

אשמח לפרטים בקשר לאוצר החכמה.
למה מוכרת?
כמה ההנחה?

אשמח לדעת בכמה את מוכרת ת בר אילן ואיזה דגם זה A035667700

@אשמורת
בכמה את מוכרת בר אילן
prognerr123 # gmail.com
מי שמעוניין ישלח מייל ל ogen9999 גימייל
חדש באריזה לא נגעתי,
כל הקודם זוכה.

מעונינת לדעת מה ההבדלים (בגדול) בין אוצר החוכמה לבין פרויקט השו"ת?
וממה לדעתכם אברך (לא עורך ספרים או משהו כזה) קלאסי יהנה יותר?
תודה רבה
הגדרה מתומצתת יותר
למי שרוצה ללמוד עם מחשב תוך שימוש בכלל ספרי היסוד בצורה מונגשת וידידותית למשתמש מבלי לקום כל שניה ולשלוף מהארון ספר או שו"ת כזה או אחר - בר אילן זה הכתובת
מי שרוצה לכתוב ולהקיף נושא או לחבר חיבור תוך שימוש בכלל הספרים בני ימינו שאפשר ללקט מהם מידע שווה רלוונטי , או שברצונו לבדוק שאלה מסוימת ספציפית אפילו נדירה אם דברו על זה מישהו אפילו בספרים אקטואלים בני זמננו -אוצר החכמה זה הכתובת

בעלת שאיפה

משתמש חדש
למ
הגדרה מתומצתת יותר
למי שרוצה ללמוד עם מחשב תוך שימוש בכלל ספרי היסוד בצורה מונגשת וידידותית למשתמש מבלי לקום כל שניה ולשלוף מהארון ספר או שו"ת כזה או אחר - בר אילן זה הכתובת
מי שרוצה לכתוב ולהקיף נושא או לחבר חיבור תוך שימוש בכלל הספרים בני ימינו שאפשר ללקט מהם מידע שווה רלוונטי , או שברצונו לבדוק שאלה מסוימת ספציפית אפילו נדירה אם דברו על זה מישהו אפילו בספרים אקטואלים בני זמננו -אוצר החכמה זה הכתובת

י שרוצה ללמוד עם מחשב תוך שימוש בכלל ספרי היסוד בצורה מונגשת וידידותית למשתמש מבלי לקום כל שניה ולשלוף מהארון ספר או שו"ת כזה או אחר - בר אילן זה הכתובת

תודה ציטוט-לא מדוייק כלל,כיוון דעדיף צורת הדף רק באוצה''ח ווזה עוזר קצת לזכור.

למ

י שרוצה ללמוד עם מחשב תוך שימוש בכלל ספרי היסוד בצורה מונגשת וידידותית למשתמש מבלי לקום כל שניה ולשלוף מהארון ספר או שו"ת כזה או אחר - בר אילן זה הכתובת

תודה ציטוט-לא מדוייק כלל,כיוון דעדיף צורת הדף רק באוצה''ח ווזה עוזר קצת לזכור.
נער הייתי ומהנסיון לרוב את ספרי היסוד כגון טוש"ע לא לומדים מהמחשב אלא רק את ההרחבות ראשונים אחרונים שותי"ם וכיו"ב, בכולל שלי יש הרבה עם מחשב שמע לי אני מדבר מנסיון בעניין

בעלת שאיפה

משתמש חדש
בוודאי כשלומדים כסדר, אבל אם מעיינים כאן ושם באמצע סוגיה וא''צ לקום מהמקום,זה מאוד חשוב וכן אם נמצאים במקום שאין את המהדו' של טו'ש ואפי' גמרות זה מאוד יעיל צורת הדף באוצה''ח,מלבד שיש לצורת הדף משמעות הן בגמ' והן בשו''ע ועי'.
נער הייתי ומהנסיון לרוב את ספרי היסוד כגון טוש"ע לא לומדים מהמחשב אלא רק את ההרחבות ראשונים אחרונים שותי"ם וכיו"ב, בכולל שלי יש הרבה עם מחשב שמע לי אני מדבר מנס

בוודאי כשלומדים כסדר, אבל אם מעיינים כאן ושם באמצע סוגיה וא''צ לקום מהמקום,זה מאוד חשוב וכן אם נמצאים במקום שאין את המהדו' של טו'ש ואפי' גמרות זה מאוד יעיל צורת הדף באוצה''ח,מלבד שיש לצורת הדף משמעות הן בגמ' והן בשו''ע ועי'.
אנחנו מדברים על דרך כלל ולא על מקרים יוצאים דופן שזהו השיקול המכריע כשבאים להחליט מה לקנות
אגב
גם בתוכנת בר אילן ישנה אפשרות בש"ס לצורת הדף
נ.ב לכותב יש את שתי התוכנות ויש מעלות לכאן ולכאן כפי שפרטתי לעיל תלוי למי תלוי למה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה