דרוש מידע אומן ראש השנה תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא רציתי להזכיר עיר זו בפירוש בגלל שידוע אצל חסידים הטומאה השורה בעיר זו (ועד היום החגיגות והאירועים הנוצריים וכו') ולכן חסידים הקפידו להזכירה בשם "שדה לבן" ולא בשמה האמיתי.
התרגום האמיתי הוא "הכנסיה הלבנה" רק שהחסידים כינו אותה "שדה"...

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דיווח מטריד:
גורמים בדרג המדיני אומרים "שוברים את הראש איך לשכנע את המנהיגים התורניים לאסור על החסידים לנסוע השנה לאומן
נשקלת אפשרות לשיתוף פעולה עם אוקראינה למנוע את כניסתם בגבולות"

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דיווח מטריד:
גורמים בדרג המדיני אומרים "שוברים את הראש איך לשכנע את המנהיגים התורניים לאסור על החסידים לנסוע השנה לאומן
נשקלת אפשרות לשיתוף פעולה עם אוקראינה למנוע את כניסתם בגבולות"
זה לשון ההודעה הרשמית

הודעות דוברות​

ראש הממשלה לפיד שוחח עם נשיא אוקראינה זלנסקי ובירך אותו לרגל יום העצמאות ה-31 לאוקראינה​

• ממשלה
    הממשלה ה- 36, יאיר לפיד
  • תאריך פרסום
    01.09.2022

שתפו:

ראש הממשלה יאיר לפיד שוחח היום עם נשיא אוקראינה וולודימיר זלנסקי.
ראש הממשלה בירך את הנשיא זלנסקי לרגל יום העצמאות ה-31 לאוקראינה, שחל בשבוע שעבר (24 באוגוסט), וכן ציין את תמיכתו בעם האוקראיני.
ראש הממשלה לפיד והנשיא זלנסקי, שוחחו על מצב הלחימה באוקראינה. רה"מ לפיד הביע תנחומים על ההרוגים והנפגעים במלחמה, וקרא להגיע לפיתרון דיפלומטי בכדי לסיים את הלחימה.
ראש הממשלה קורא לאזרחי ישראל שלא להגיע לעיר אומן בחגי תשרי לאור סכנת החיים הממשית בכניסה לאזור הלחימה.
נראה שהקו המנחה הוא להזהיר ולבקש
לגבי הגבולות מה המקור?
נשמע הודעה עיתונאית עם פרשנות עצמית

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי תוכל לכון אותי אני קניתי כרטיסים לקבוצה של כ10 אנשים ליום שלישי בערב לבודפשט מה הדרך הכי נוחה להגיע משם לאומן עם רכבת?
תודה מראש
צריך לקחת אוטובוס משדה התעופה לעיר עצמה, ושם לקחת רכבת תחתית עד תחנת הרכבת הרגילה (תחנת keleti קֶלֶטִי), ושם לקחת רכבת עד תחנת זַהוֹנִי על גבול אוקראינה (4 וחצי שעות, כ-18 יורו). שם יש כמה דרכים לעבור לצ'וֹפּ שמעבר לגבול, בוא נגיד רכבת. מצ'ופ לוקחים רכבת ללבוב (5 שעות), לא מצאתי דרך אחרת לעקוף את הקרפטים. מלבוב רכבת לויניצה. מויניצה אוטובוס לאומן, כמעט שעתיים וכ-4$. את כל זה, אגב, עשיתי שנה שעברה.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמרו שהכרטיסים אזלו זה נכון?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם (חלקם הגדול) בלי מזוודה
אתה צריך לקחת יותר אחריות, אנשים עוד עלולים לקרוא את דבריך ולהאמין לך. לא מכיר טיסה שאין אפשרות למזוודה בתוספת תשלום. אנחנו עומדים 3 שבועות לפני ראש השנה, ואני לא רואה מחסור יותר מבשנים קודמות 3 שבועות לפני, ולא מחירים גבוהים יותר מבשנים קודמות בתקופה זו. ההפך הוא הנכון, יש עכשיו יותר היצע מבשנה רגילה, היות והנוסעים מתחלקים להרבה שדות תעופה. השנה הולכים לעבור יותר תיקונים בדרכים, אין ספק. אבל הכרטיסים רחוקים מלהגמר.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה אפשר להשיג?
יש טיסות יש מגמה של התקשורת להלחיץ טיסה שהרגע בדקתי במחיר פצצה
מצרף קישור
1662054267752.png

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
איך אפשר לדעת באמת מידע אמין האם יש סכנה בנסיעה לאוקרינה???
אני מאווווד רוצה ומשתוקק לנסוע
אבל אם יש סכנת חיים אפילו קטנה אני לא רוצה לנסוע
איך אפשר לדעת??
מישהו יודע??

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איפה אפשר להשיג?
צריך להבין אנגלית, ולחפש קצת באתרי טיסה כמו גוליבר, קיוי, הדקה ה-90, גו טו גייט. לדוגמה פה:
יש דיל משני עד חמישי לקרקוב הלוך חזור ב-345$ (1171₪) לא כולל כלום. אחרי שמוסיפים מזוודה וכו' המחיר עולה, ועדיין הרבה פחות מהסוכנויות.

נערך לאחרונה ב:

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך אפשר לדעת??
מישהו יודע??
דברי הרב גודלבסקי מהיום בענין שווה צפיה!

קבצים מצורפים

• WhatsApp Video 2022-09-01 at 12.28.17.mp4
    16.6 MB
נערך לאחרונה ב:

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך אפשר לדעת??
מישהו יודע??
אין שום סכנה!!
אני באופן אישי הייתי באומן בתקופה האחרונה
ולא דובים ולא יער...

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה צריך לקחת יותר אחריות, אנשים עוד עלולים לקרוא את דבריך ולהאמין לך. לא מכיר טיסה שאין אפשרות למזוודה בתוספת תשלום. אנחנו עומדים 3 שבועות לפני ראש השנה, ואני לא רואה מחסור יותר מבשנים קודמות 3 שבועות לפני, ולא מחירים גבוהים יותר מבשנים קודמות בתקופה זו. ההפך הוא הנכון, יש עכשיו יותר היצע מבשנה רגילה, היות והנוסעים מתחלקים להרבה שדות תעופה. השנה הולכים לעבור יותר תיקונים בדרכים, אין ספק. אבל הכרטיסים רחוקים מלהגמר.

אמרתי שהמחיר לא כולל מזוודה
לא אמרתי שאין אפשרות
טל"ח!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה