אהבה שלי...

chanib

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• IMG_4308.jpg
    IMG_4308.jpg
    KB 34.2 · צפיות: 15
  • IMG_4405.jpg
    IMG_4405.jpg
    KB 56.3 · צפיות: 8
  • IMG_4320.jpg
    IMG_4320.jpg
    KB 31.5 · צפיות: 11
  • IMG_4375.jpg
    IMG_4375.jpg
    KB 79.5 · צפיות: 10

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תמונות יפות!
הייתי מוותרת על כל האוביקטים בגרפיקה

שרי ארנפלד focusary

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חני השתדרגת לגמרי!
הוצאת לו סט מהמם ומגוון ,מושלם!
עכשיו תספרי מי סרג הכל!

chanib

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י focusary1;2499466:
חני השתדרגת לגמרי!
הוצאת לו סט מהמם ומגוון ,מושלם!
עכשיו תספרי מי סרג הכל!

היי שרי שבוע טוב.
אחותי סורגת לי וגם לאחרים בהזמנה.. היא אלופה וסורגת מהמם... דברי איתי אם את רוצה..

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י chanib;2499508:
היי שרי שבוע טוב.
אחותי סורגת לי וגם לאחרים בהזמנה.. היא אלופה וסורגת מהמם... דברי איתי אם את רוצה..

משפחה של מוכשרים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה