נאבד אבד מכשיר שתל

אני זה אני!

משתמש צעיר
מעבירה-
נסעתי עכשיו (יום שלישי 16.04 בסביבות השעה 10:00) ב'טרמפ' מביה"ח תל השומר - שיבא, לבני ברק, וכנראה שנפל לי שם ברכב מכשיר שתל קוכליארי של הבן שלי (ששוויו בסביבות ה-35,000), ואין לי שום דרך להשיג את הנהג.

נשמח מאד אם תוכלו להפיץ הודעה זו בכל קבוצת מייל שאתם מכירים - כדי שנצליח איכשהו לאתר אותו!

תודה רבה מראש - ותזכו למצוות!!!!

מאת: משפחת גולדברג <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>

MP3+

משתמש רשום
זה התשובה לאבידה הזאת...

ובקצרה מעשה מציאת האבידה כמעשה 'חד גדיא' ע"י 'עמך כולם צדיקים':
פרסמנו במייל ומשם פרסמו ב'וואצפ' - וירא זאת השוטר הטוב של השכונה, ויתקשר אל השוטר הטוב של 'תל השומר', שהתקשר אל אחראי האבטחה המצוין של ביה"ח, שהסתכל במצלמות ואיתר את מס' הרכב, וחזר אל השוטר, שהתקשר לבעל הרכב, שטרח וחיפש ומצא את האבידה להשיבה לבעליה - והכל בא על מקומו בשלום!

נשמח מאד אם תוכלו להעביר למקומות אליהם העברתם בשביל לבשר דבר טוב!
ושוב תודה רבה רבה מעומק הלב לכווווולם!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה