דרוש מידע תינוק בן שבועיים וחצי מצונן עם נזלת ואף סתום.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
שפריץ אחד של מי מלח זה מאוד לא נעים גם לאדם מבוגר, שעושה זאת במודע. למה לגרום סבל לתינוק קטן אם יש חלופות מצוינות אחרות?
יש בטיפות, פשוט מטפטפים 2 טיפות לתוך האף, מרגיש כמו טפטוף של מים, אני לא חושבת שזה לא נעים או סבל.
כל העצות לאינהלציות למיניהם לא רלוונטי כי אני לא יעשה את זה על דעת עצמי לתינוק בן שבועיים וחצי.
מי מלח עם מזרק קצת נשמע מפחיד בגיל כזה.
כנ"ל לטפטף חלב אם לתוך האף.
בצל ליד הראש יכול להיות רעיון. השאלה תוך כמה זמן זה עוזר.

בכל מקרה תודה רבה לכל מי שמנסה לעזור.
ואשמח להמשיך לשמוע עוד רעיונות (לא פולשניים)

או לחילופין איך אפשר לנקות לו את האף?: האצבע שלי לא נכנסת לאף הקטן שלו. ואני לא רוצה להכניס לו כל מיני דברים. לא קיסמי אוזניים וכדו'
למה חלב אם נשמע מלחיץ?מדובר על כמה טיפות, לא יותר. באופן אישי אני משפריצה באמצע הנקה לכיוון הכללי של האף, והטיפונת שמצליחה להיכנס עוזרת.
לנקות אני מנקה עם חיתול בד, רק מה שבחלק החיצוני של האף. אם יש נזלת נוזלית, שואבת עם שואב נזלת לתינוקות. וזכור לי שכדאי להשכיב קצת עם הפנים כלפי מטה (על הידיים) כדי לעודד את הנזלת לצאת.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לשים ציפית עם חבילה של מלח גס סגור, על יד ראש התינוק.

לטפטף כמה טיפות של שמן אקליפטוס קרוב לראש התינוק - פשוט פותח את דרכי הנשימה. או לפעמים לשים במים חמים ולטפטף כמה טיפות ולהריח מרחוק בלבד.

963SHIRA

משתמש פעיל
בלת"ק

הבת שלי נולדה לפני חודש וחצי וגם בגיל הזה הייתה מצוננת
מה שעזר זה תרסיס מי מלח שקונים בבית מרקחת, ובצל ליד הראש עוזר מאוד

בהצלחה

שני 1212

משתמש צעיר
לשים ציפית עם חבילה של מלח גס סגור, על יד ראש התינוק.

לטפטף כמה טיפות של שמן אקליפטוס קרוב לראש התינוק - פשוט פותח את דרכי הנשימה. או לפעמים לשים במים חמים ולטפטף כמה טיפות ולהריח מרחוק בלבד.
לשים מלח גס בתוך גרב ליד הראש אצלי לא עזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה