בקשה שליחת מייל מהמכשיר הנייד

ezn111

משתמש חדש
שלום רב,

כבר תקופה שאני לא מצליח לשלוח מייל מהטלפון הנייד שלי ( יאנג 2 ), אני מקבל הודעה שהשליחה נכשלה ולמעלה אני רואה "פרטיות ואבטחה"

חשוב לציין שמיילים נכנסים ללא בעיה וגם דרך המחשב אין לי בעיה בקבלה ושליחה של מיילים,

מה ניתן לעשות?

יעקב ויצמן

משתמש סופר מקצוען
שלום רב,

כבר תקופה שאני לא מצליח לשלוח מייל מהטלפון הנייד שלי ( יאנג 2 ), אני מקבל הודעה שהשליחה נכשלה ולמעלה אני רואה "פרטיות ואבטחה"

חשוב לציין שמיילים נכנסים ללא בעיה וגם דרך המחשב אין לי בעיה בקבלה ושליחה של מיילים,

מה ניתן לעשות?
א.תנסה למחוק את כל הטיוטות שנשמרו בעקבות כשל בשליחה-באופן טוטאלי.
ב.תבדוק אם קיימים עדכונים בחנות האפליקציות.(לבצע חיפוש עדכונים ולעדכן הכל)
ג.זה החלק החשוב ביותר-להיכנס להגדרות -חשבונות>גוגל >ולבדוק שהכל מסונכרן ולא "תקוע"
Screenshot_20240515_165407_Settings.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה