שאלה שיפוץ בית נופש בצפון- קבלן מומלץ? מדרגות בטון או ברזל?

צו"ל

משתמש חדש
1. כן
2. התעסקתי בעבר הרבה בדירות נופש ואחת השאלות שאנשים מתקשרים לשאול היא "יש נוף"?
אם כי כמו שכבר כתבתי בעבר אתה יכול להשיג מחירים יותר זולים

צו"ל

משתמש חדש
לא שאלתי אותו מה המחירים שלו כךך שאני לא יכול לענות בצורה מוחצת
אבל הוא מאוד זול שהגיוני שהוא יתן הצעה זולה
ודאי שהוא יהודי וזה עבודה ברמה אחרת
וודאי שלהתקשר לשאול יותר זול

חץ וקסת

משתמש רשום
אבל הוא מאוד זול שהגיוני שהוא יתן הצעה זולה
דברתי אתו. הוא סופר נחמד, וההצעה הגסה שהוא נתן לי היתה באמת זולה מאד.
אבל הוא לא רצה לקחת את העבודה בגלל המרחק.
תודה בכל אופן.
אגב, מישהו יודע אם קיימת אפשרות של מדרגות חיצוניות מעץ שגם הבסיס הוא עץ?

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אגב חזון זה יותר קרוב למירון ואפילו לצפת מאשר לכרמיאל, אני טועה?
המיקום הרבה יותר מפתה מאשר כרמיאל

חץ וקסת

משתמש רשום
אגב חזון זה יותר קרוב למירון ואפילו לצפת מאשר לכרמיאל, אני טועה?
המיקום הרבה יותר מפתה מאשר כרמיאל

חצי שעה נסיעה לכרמיאל ואותו דבר למירון
מרחק אווירי כרמיאל קצת יותר קרובה, אבל לא בפער..
הסבר קצר על המפה באזור:
יש את כביש 85 שחוצה את ארה"ק לרוחבה מכורזים במזרח (מעל הכנרת) ועד עכו במערב. על כביש זה יש את צומת קדרים, 6 ק"מ מערבה הגענו לצומת חנניה (שזה בעצם צומת חנניה וחזון), וכ20 ק"מ נוספים על 85 מביאים אותנו לעיר כרמיאל. בין צומת חנניה לכרמיאל יש את הכניסה לכביש 866 למירון (לא דרך צפת אלא דרך פרוד שפר אמירים שמאי נחל עמוד מירון) ומהרגע שעולים על כביש 866 ועד מירון זה נסיעה של כ15 20 דק'. אלא שצומת חנניה יותר קרובה ל866 מכרמיאל מה שנותן את המסקנה שחזון יותר קרובה למירון. (באחד משתי הפעמים שנסענו ממירון לחזון זה לקח כ20 דק' אבל הנהג נסע מדי מהר לטעמי, (לא אני נהגתי) 866 הוא כביש מפותל ודו ולא מומלץ לנסוע בו מהר.
אגב 85 הוא הכביש שזוכה כמדומני כבר שנים בתחרות הכביש המעצבן ביותר בצפון. מדובר בציר מרכזי שמוביל מספר גבוה מאד של כלי רכב ובחוסר איזון משוע הוא בעל נתיב אחד ברובו מה שיצר סיטואציה הזויה של כביש ראשי שהמהירות "המותרת" בו לאורך קילומטרים רבים היא עד 30 קמ"ש ולפעמים 10 במשך שעות רבות כל יום!
עצה טובה, מי שלא חייב שלא יכנס. למשל לחזון עדיף עשרת מונים לנסוע דרך מעאר בשעות אחר הצהריים ערב.
אולי מישהו מכרמיאל מתנדב לתת תמונה יותר מדויקת מה הם שעות העומס ב85?
לענין מקום לנופש, יש הבדל מהותי בין כרמיאל לחזון, זו עיר וזה מושב! כך שלהרבה אנשים לא תהיה בכלל שאלה מה להעדיף מביניהם, כי מי שרוצה עיר, המבחר הוא כרמיאל צפת טבריה וכו', ומי שרוצה מושב המבחר שלו הוא חזון שפר מירון וכו'.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
אולי מישהו מכרמיאל מתנדב לתת תמונה יותר מדויקת מה הם שעות העומס ב85?
שעות העומס של 85 הם אותם שעות עומס של שאר הכבישים בארץ, מנסיון.
ובזמני בכרמיאל, נסיעה של מעל 20 דקות מצומת חנניה-"צומת שבע" למירון הייתה נחשבת לאיטית עד ישנונית.

חץ וקסת

משתמש רשום
אגב - חזון זה מקום מאד פופלרי לנופשים. יש שם המון וילות וצימרים. אבל לא דוקא לחרדים..
כמדוני שיחסית לשפר שזור ועוד מושבים באזור, חזון יותר דתית וחמה לדת [הרב הוא חרדי ת"ח] וזה יתרון משמעותי לנופש החרדי. יש שם שני בתי כנסת (שלשה מנייני שחרית לצורך הענין), וכל התפילות קבוע.
(בר יוחאי אור הגנוז דלתון ספסופה ומירון הם צפוניים משמעותית. ועוד משהו, בר יוחאי ואור הגנוז וכמו כן כפר חנניה, אינם מושבים אלא יישובים קהילתיים, יש מי שיאמר חסרון ויש מי שיאמר מעלה)
הבית שלנו בס"ד הוא מול בית הכנסת המרכזי וזו מעלה גדולה לחלק מהנופשים. (לא מול ממש, כי מול הבית יש רק עצים, אבל מטרים ספורים הצידה נכנסים לשביל למתחם בית הכנסת.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה