דרוש מידע שיפוץ או מעבר דירה?

נבראתי בצלם

משתמש פעיל
כבר יותר משנתיים שאני בהתלבטות האם עדיף מעבר דירה או שיפוץ רציני
מה יותר כאב ראש? שיפוץ מסיבי או מעבר דירה?

ששונית

משתמש מקצוען
ברור ששיפוץ זה כאב ראש הרבה יותר גדול
לפעמים יודעים איפה ובכמה מתחילים, אף פעם לא יודעים מתי ואיך ובכמה מסיימים, תלונות של שכנים, רמאדאן, תקלות שמתגלות אחרי חשיפת צינורות, חיפוש קרמיקות ושות' (שעות על שעותתת!!)
אם יש לכם אופציה של מעבר דירה אז יופי לכם.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני חושבת שבשיפוץ רציני יש גם מעבר דירה (ואפילו פעמיים, הלוך וחזור)... :)
ולכן שיפוץ רציני הוא גם כאב ראש.

בשיפוץ הקיים את לא חוסכת כלום..
ברכישת דירה משופצת את חוסכת מעבר דירה אחד וכאבי ראש של שיפוץ...
ברכישת דירה לא משופצת ושיפוצה את חוסכת מעבר דירה אחד..

העיסקה הכי משתלמת :) :
רכישת דירה משופצת

נערך לאחרונה ב:

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
לדעתי יש מעלה לשיפוץ מבחינה זו שאין הסתבכויות של מכירה וקניה, ידועים כל החסרונות והמעלות, המיקום וכדומה, וגם מבחינה כספית נראה לי שזה יוצא יותר זול ומשתלם. כמובן הכל כאשר מדובר בזמן רגיל ולא במלחמה וחוסר פועלים. כרגע נראה לי שב ואל תעשה עדיף.

יוסיK

משתמש פעיל
כבר יותר משנתיים שאני בהתלבטות האם עדיף מעבר דירה או שיפוץ רציני
מה יותר כאב ראש? שיפוץ מסיבי או מעבר דירה?
שרדתם שנתיים?
תמשיכו להתלבט, ככה תחסכו הרבה כסף וכאב ראש....

תכלס, במעבר דירה יש כמה קשיים
יש את עצם הטרחה שלעבור דירה, בשיפוץ בהחלט יתכן שתצטרכו לעשות את זה פעמיים [זה מעבר עדין יותר כי הוא זמני ולא באמת לוקחים את כל החפצים]
ויש את הקושי להתרגל למקום חדש על מעלותיו וחסרונותיו, חברה חדשה תנאים אחרים וכיו"ב שאת זה לא יהיה בשיפוץ.
ולמעבר דירה יש עלויות לא קטנות שגם אותם צריך לקחת בחשבון.
בסופן של דבר אתם צריכים לשקול ולהחליט, מקסימום יקח עוד שנתיים...

ניק 20238

משתמש פעיל
בלת"ק
אם המעבר הוא לדירה באותו האיזור ז"א שלא צריך להחליף לילדים מוסדות חינוך ולהורים מקום עבודה, ביהכנ"ס, חברים, חברות, ועוד הרבה כאלה דברים שווה לעבור דירה מאשר לשפץ אבל אם זה מעבר למקום חדש רק בגלל שהדירה צריכה שיפוץ אז לדעתי עדיף שיפוץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה