נמצא רב קו על שם שירה רביבו - נערה, דחוף לי למצוא את הנערה המאבדת.

R570

משתמש פעיל
נמצא רב קו על שם שירה רביבו, תמונה של נערה, לפני למעלה מחצי שנה. מחפשת ללא תוצאות. חשוב לי מאוד להחזיר את האבידה...

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
חייבת לציין כאן שפעם מצאתי רב קו ועשיתי המון המון השתדליות כדי למצוא את המשפחה
תכלס עד שמצאתי ( יומיים) הם כבר החליפו רב קו והכסף עבר לרב קו השני
אולי כדאי לבדוק אם עדיין יש בו משהו ואם לא תשאלי רב יש מצב שפשוט צריך לשים בפח

יש לי את זה

משתמש רשום
אני חושבת שהדבר הראשון שעושה מישהו שמאבד רב קו - זה ללכת ולהוציא רב קו חדש ולהעביר אליו את תוכן הערך צבור / הפרופיל שהיה ברב קו הקודם...
ככה שחבל לחפש את המאבד...

:)CHANI

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
את זוכרת באיזו עיר נמצא?
אפשר לנסות לבדוק לפי האגרון

נחמה למה

משתמש פעיל
תודה, הבעיה שבטעות השתמשו פעם אחת ברב קו
בדיוק בשביל זה הקימו את קרן והשיב שמעבירים להם את הסכום של החובות שבעליהם אבודים, הם בינתיים מנהלים גמ"ח, ולעתיד יבוא, כשתשבי יתרץ הם מתחייבים להחזיר את האבדות לבעליהן.
קמו להם עוד מתחרים, לא זוכרת שמות... אני אישית תמיד מעבירה סכום מסוים בערב יו"הכ, ליתר ביטחון.
כמובן שיש להם אישור הלכתי מפוסקי הדור שזה באמת השבת הגזלה.

גימפעל

משתמש מקצוען
בדיוק בשביל זה הקימו את קרן והשיב שמעבירים להם את הסכום של החובות שבעליהם אבודים, הם בינתיים מנהלים גמ"ח, ולעתיד יבוא, כשתשבי יתרץ הם מתחייבים להחזיר את האבדות לבעליהן.
קמו להם עוד מתחרים, לא זוכרת שמות... אני אישית תמיד מעבירה סכום מסוים בערב יו"הכ, ליתר ביטחון.
זה רק בדיעבד,
לכתחילה יש להחזיר את הגניבה לנגנב.

צחית

משתמש מקצוען

זה רק בדיעבד,
לכתחילה יש להחזיר את הגניבה לנגנב.
אפילו לא דיעבד
רק אם אין אפשרות באמת בכלל למצוא את הנגזל
אז אולי זה מועיל

TzipiR

משתמש צעיר
אולי אפשר ללכת ל'על הקו' ולברר שם פרטים על בעלי הרב-קו?

נחמה למה

משתמש פעיל
אפילו לא דיעבד
רק אם אין אפשרות באמת בכלל למצוא את הנגזל
אז אולי זה מועיל
ברור, גם אם אי אפשר למצוא אדם בכזה שם נפוץ, במיוחד שהם התיאשו מהאבדה ככהנ
וגם, ייתכן (הלכתית) שמישהו אחר הטעין את הרב קו.
אגב, תו"כ עולה לי רעיון: אפשר לבדוק היסטוריית נסיעות של הרב קו בשנה האחרונה 'ולעלות' עליה דרך זה.
בהצלחה

R570

משתמש פעיל
אולי אפשר ללכת ל'על הקו' ולברר שם פרטים על בעלי הרב-קו?
ניסיתי, אין להם. אגב, אנשים שמוצאים רב קו ומגיעים אליהם, הם מציעים לשים את הרב קו על הקיר שלהם. יש להם אוסף של כרטיסי רב קו. במקרה שלי לא עוזר לי.

R570

משתמש פעיל
ברור, גם אם אי אפשר למצוא אדם בכזה שם נפוץ, במיוחד שהם התיאשו מהאבדה ככהנ
וגם, ייתכן (הלכתית) שמישהו אחר הטעין את הרב קו.
אגב, תו"כ עולה לי רעיון: אפשר לבדוק היסטוריית נסיעות של הרב קו בשנה האחרונה 'ולעלות' עליה דרך זה.
בהצלחה
רעיון גאוני. אני בהחלט אנסה ואשתף אתכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה