דרוש מידע קילופי עור בקרקפת של התינוק

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למרוח שמן תינוקות על הקרקפת ולנגב אחרי קצת זמן
הבנתי שחומר תינוקות זה חומר כימי ולא בריא לעור התינוק.
אני השתמשתי בשמן של ד"ר פישר, ותוך כדי האמבטיה סירקתי במסרק סמיך.

אפשר לשים שמנים בריאים, שמן שקדים או שמן זית ולסרק אחרי זמן נגד כיוון השיער במסרק סמיך בעדינות.
טיפול אחד הכל יורד.

סשה

משתמש רשום
אני שמתי לפני המקלחת שמן תינוקות של ג'ונסונס ועם מסרק תינוקות סירקתי את הקליפות הרוב ממש יצא כמה פעמים וזה נעלם(שמתי איך שהתחיל לו ככה שלא היה הרבה להוריד)

227

משתמש פעיל
לדעתי עדיף לא לגעת בכלל. זה עובר בסוף. מניסיון.

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בטיפת חלב אמרה לי פעם אחות לעשות עם מסרק סמיך בעדינות ושמפו
פעם פעמיים וזה נעלם לתמיד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה