קיבלתי הצעה למיחזור משכנתא, מה כדי לעשות?

אנוניnי

משתמש פעיל
שלום, יש לי משכנתא בדיסקונט אלו הם הנתונים שלי כעת לפני המיחזור:
מסלול המשכנתא כעת.jpg

התקשרתי וביקשתי מיחזור של הפריים והם אפשרו לי להוריד מפריים +0.3 לפריים 0.35 -
(שנאמר לי שזה חוסך לי 180 ש"ח)
והשאלה שלי היא שהציעו לי ג"כ לאחרד את כל הפריים להלואה אחת של 300 חודשים (25 שנה) כי שאתם רואים יש לי מסלול אחד שהוא כבר 287 חודשים ומצד שני יש מסלל ע"ס 250 אלף על 360 חודש.
האם שווה לי לקחת שוב הכל על 300? (השאלה שלי היא משום שהרי בהחזרים הראשונים הרוב זה ריבית כידוע)
תודה רבה

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
שלום, יש לי משכנתא בדיסקונט אלו הם הנתונים שלי כעת לפני המיחזור:צפה בקובץ המצורף 1500880
התקשרתי וביקשתי מיחזור של הפריים והם אפשרו לי להוריד מפריים +0.3 לפריים 0.35 -
(שנאמר לי שזה חוסך לי 180 ש"ח)
והשאלה שלי היא שהציעו לי ג"כ לאחרד את כל הפריים להלואה אחת של 300 חודשים (25 שנה) כי שאתם רואים יש לי מסלול אחד שהוא כבר 287 חודשים ומצד שני יש מסלל ע"ס 250 אלף על 360 חודש.
האם שווה לי לקחת שוב הכל על 300? (השאלה שלי היא משום שהרי בהחזרים הראשונים הרוב זה ריבית כידוע)
תודה רבה
שווה לאחד ולהוריד תקופות, אבל יותר שווה כנראה לבדוק חלופות לפריים עצמו.. גם במחיר של עזיבה חלקית לבנק אחר.
גם כשתקבלו פריים 0.35- זה עדיין 5.9%!! יש דברים יותר זולים.

אנוניnי

משתמש פעיל
שווה לאחד ולהוריד תקופות, אבל יותר שווה כנראה לבדוק חלופות לפריים עצמו.. גם במחיר של עזיבה חלקית לבנק אחר.
גם כשתקבלו פריים 0.35- זה עדיין 5.9%!! יש דברים יותר זולים.
תודה רבה.
אני כרגע לא בטוח בכמות החזר שאני יכול לעמוד בה, זה יתבאר לי עוד כמה חודשים.
לכן חשבתי לעשות בנתים את זה משום שזה דבר פשוט שלוקח דקה וחצי של שיחת טלפון.
בהמשך יהיה לי אפשרות אולי להגדיל את ההחזר החודשי ולכן כדי לי להמתין, לא?
גם הערכה היא שהפריים ירד בתחילת שנת 24, לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה