קופת גמל להשקעה קופת גמל להשקעה באיזו חברה?

חסום

משתמש רשום
לכאורה עדיף בהפניקס כי הביאו תשואה הכי טובה ונראה שרק להם ולמיטב יש 3 שנים בזה אני טועה?
גם אני מחכה לתשובה?
שאלה נוספת - האם עדיף לקחת ממגדל, כי הם נותנים הלוואה בסך 60 %, וניתן להחזיר ולהפקיד וכו', ושאר החברות נותנים הלוואה רק 50 % ?

נערך לאחרונה ב:

כיוון אחר

משתמש פעיל
אשמח למי שיוכל לכוון אותי למידע יותר ברור באיזו חברה הכי כדאי הסתבכתי קצת

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קיבלתי באס אנד פי מגדל 0.4% דרך @Rהון
זה תלוי גם בסכומי הפקדה
אבל הם נותנים לפחות בסביבות ה0.5%
אתם מדברים כאן על חסכון סדר גודל של 1,000 שח אחרי 20 שנה (של הפקדה 400שח כל חודש)
לא שבאתי לזלזל. פשוט לא בטוח שזה אמור להיות השיקול המכריע בבחירת בית השקעות

ירחמיאלל

משתמש צעיר
אתם מדברים כאן על חסכון סדר גודל של 1,000 שח אחרי 20 שנה (של הפקדה 400שח כל חודש)
לא שבאתי לזלזל. פשוט לא בטוח שזה אמור להיות השיקול המכריע בבחירת בית השקעות
1000 ש"ח אחרי עשרים שנה?
מה הכוונה?

ואם לא זה
אז מה כן צריך להיות השיקול בבחירת חברה להשקעה דרכה?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1000 ש"ח אחרי עשרים שנה?
מה הכוונה?
אני חושב שטעיתי.
חשבתי שמדובר בדמי ניהול מהפקדה
אבל כנראה שמדובר בדמי ניהול מצבירה (כלומר, כמה כסף שיש לך ביתרה, מזה מורידים 0.6% כל שנה)
אם כן, ההפרש הוא באמת משמעותי. באזור 6,000 ש״ח

ר' יהונתן

משתמש פעיל
דיברתי היום עם סוכן ביטוח ואמר לי שעל פתיחת תיק קופת גמל להשקעה הוא לוקח על זה תשלום ע''ס 250 ש''ח
כמובן שסירבתי לניצול הזה יש המון סוכנים שאפשר לעשות את זה אצלם בחינם וגם אפשר לעשות את זה באופן עצמאי דרך האתר ושירות לקוחות
כמובן כדאי להתייעץ לפני שפותחים

נץ

משתמש פעיל
דיברתי היום עם סוכן ביטוח ואמר לי שעל פתיחת תיק קופת גמל להשקעה הוא לוקח על זה תשלום ע''ס 250 ש''ח
כמובן שסירבתי לניצול הזה יש המון סוכנים שאפשר לעשות את זה אצלם בחינם וגם אפשר לעשות את זה באופן עצמאי דרך האתר ושירות לקוחות
כמובן כדאי להתייעץ לפני שפותחים
לא שמעתי על כזה דבר זה סתם נסיון ניצול של סוכן שכנראה לא מספיק הולך לו..
אלא אם כן הוא מביא דמי ניהול מיוחדים אולי משתלם...

ר' יהונתן

משתמש פעיל
אחד הסוכנים הכי גדולים בציבור החרדי
והביא לי דמי ניהול 0.7 שזה לא הכי זול

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה