מצלמות עדשות וציוד טכני קאמרה אילת

מה זה משנה??

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו קנה שם?
ממולץ לנסוע עד אילת ע"מ לקנות שם?
יש שם שרות וייעוץ מוצלחים?
וכן, האם האחריות על המצלמה ניתנת גם מחניות בארץ?

אשמח לשמוע מכם
תודה

מלכה לוצקין

mhkuo nemugh
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני גרה בביתר עילית,
הזמנתי דרך הטלפון בקמרה אילת
אפשר לשלם רק העברה אחת
(אי אפשר בתשלומים דרך הטלפון כי הם לא מקבלים אשראי טלפוני אבל נראה לי שאפשר לשכנע אותם כן לחלק קטן מהסכום)
הם רואים את העברה לאחר 3 ימים ואז את יכולה לאסוף את המצלמה
אני התקשרתי למוניות אנ"ש מביתר עילית שאלתי אותם כמה הם יקחו למשלוח מאילת (בעוד שלושה ימים) - הם לקחו לי 200 ש"ח , התקשר אלי נהג, אמרתי לו מאיפה לקחת והוא הביא לי עד הבית

nyh

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני גרה בביתר עילית,
הזמנתי דרך הטלפון בקמרה אילת
אפשר לשלם רק העברה אחת
(אי אפשר בתשלומים דרך הטלפון כי הם לא מקבלים אשראי טלפוני אבל נראה לי שאפשר לשכנע אותם כן לחלק קטן מהסכום)
הם רואים את העברה לאחר 3 ימים ואז את יכולה לאסוף את המצלמה
אני התקשרתי למוניות אנ"ש מביתר עילית שאלתי אותם כמה הם יקחו למשלוח מאילת (בעוד שלושה ימים) - הם לקחו לי 200 ש"ח , התקשר אלי נהג, אמרתי לו מאיפה לקחת והוא הביא לי עד הבית
מפחיד לסמוך על מישהו לא מוכר, במיוחד כשמדובר בחפץ יקר! :oops:

מלכה לוצקין

mhkuo nemugh
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אצלנו זה מוניות אנ"ש, (הם עושים הרבה משלוחים) לא נראה לי שיש לו אפשרות לגנוב, כי מיד יעלו עליו,
למוניות אנ"ש יש את כל הפרטים עליו - הוא יצא מהקבוצה (יפסיד את העבודה שלו), והמשטרה תעלה עליו מיד
האפשרות היחידה שלו היא לברוח לחו"ל מיד עם המצלמה;)
וזה סיכון מאוד רחוק........

רייזי משי זהב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נראה לי שבעזריה יוצא יותר זול לא?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

ADEL GENISH

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני עכשיו ברגע זה ממש סגרתי עם עזריה לוי לגבי מצלמה R6+עדשת 24-70 RF
יצא ממש שווה מסקר שעשיתי קאמרה אילת הכי זולים אבל אין הרבה מוצרים כרגע במלאי .
שהתקשרתי לחנות אמרו לי שאין להם את הדגם ובשום חנות באילת לא היה וגם לא את העדשה הזאת.(היה רק את הR6 החדשה)
שהתקשרתי לעזריה נשארה לו מצלמת R6 ומכר לי אותה במחיר טוב קצת יותר מהמחיר באילת אבל היה שווה כי באילת לא היה וכאן עולה בסביבות 18-20 אלף (תלוי בחנות...) אצלו יצא לי 14,950 במקום 14,000 באילת(אם היה במלאי)
בקיצור שווה ממש ...

oferhazan

משתמש רשום
צילום מקצועי
שלום
רציתי לדעת איך אפשר להגיע לעזריה והאם הוא עושה הנחות לכולם?
תודה

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

nyh

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני עכשיו ברגע זה ממש סגרתי עם עזריה לוי לגבי מצלמה R6+עדשת 24-70 RF
יצא ממש שווה מסקר שעשיתי קאמרה אילת הכי זולים אבל אין הרבה מוצרים כרגע במלאי .
שהתקשרתי לחנות אמרו לי שאין להם את הדגם ובשום חנות באילת לא היה וגם לא את העדשה הזאת.(היה רק את הR6 החדשה)
שהתקשרתי לעזריה נשארה לו מצלמת R6 ומכר לי אותה במחיר טוב קצת יותר מהמחיר באילת אבל היה שווה כי באילת לא היה וכאן עולה בסביבות 18-20 אלף (תלוי בחנות...) אצלו יצא לי 14,950 במקום 14,000 באילת(אם היה במלאי)
בקיצור שווה ממש ...
ידוע לכם אם זה מהיבואן הרשמי?

אולי מעניין אותך גם...