טיול עמק המעינות

די די די

משתמש רשום
מישהו היה שם בחודש האחרון?
יכול לתת פרטים עמוס\המיים לא יבשים\וכ'ו..

Bin26

משתמש פעיל
מישהו היה שם בחודש האחרון?
יכול לתת פרטים עמוס\המיים לא יבשים\וכ'ו..
היינו שם השבוע עם שחר ממש (7 בבוקר עד10) בפארק המעיינות היה נהדר יש המון מים תמיד כל השנה והיו גם המון אנשים כבר בשעות האלה רובם ככולם חרדים (אבל יש גם מעטים מאוד שלא והלבוש בהתאם..)

A&D

משתמש רשום
זה מקום גדול...
תמיד אפשר למצוא איזה פינה להיכנס שהיא לא עמוסה
(גם במעיינות וגם בנחל)
הפריצות (אם אקבע על בסיס הזמן שאני הייתי), לא בשמים, אך 'ישננה'
יש גם הרבה בנ"ד (אצלן אין בעיה של פריצות, הן נכנסות בלבוש מלא)

אבו מאיר

משתמש מקצוען
הייתי לפני שבועיים מקומות מטורפים:
נחל האסי גם עין מודע וגם המפלים הלבנים.
לא היה עמוס.
אבל יש שם פריצות מטורפת!
זה אשכרה חוף מעורב!

ysrael

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה לא נסגר...
אין איך לסגור את זה
הסגירה מתייחסת לכל ההשכרות שיש שם
בכל אופן אין מה לעשות שם לאחר השקיעה, חושך מוחלט!

• תודה
Reactions: HMB

Bin26

משתמש פעיל
היה מקום להיכנס למים בקטנה וזה
או עמוס ברמה שאין מקום?
היה מקום בשפע להיכנס, זה מקום גדול מאוד ולא עמוס ברמה כזאת לפחות בשעות הבוקר המוקדמות כמו שכבר אמרו יש כמה אתרים בעמק המעיינות אנחנו היינו בפארק המעיינות (שזה צמוד לגן השלושה) נחל האסי הכניסה אליו היא גם ממקום סמוך ונפתח רק ב9 בבוקר להבנתי שם יש הרבה יותר פריצות (כי זה מקום יותר מסודר)
יש גם עין מודע שזה גם מקום יפה מאוד שהוא חלק מעמק המעיינות אבל יש הליכה רגלית שפחות מתאימה לילדים וכדו'

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אני כבר 4 שנים נוסע לשם, מאוד נהנה עם כל המשפחה יחד.
חובה להגיע לפני השעה 7-8 בבוקר - נכנסו ע"י המשאבות והלכנו/שחינו במים עד המגלשות משהו כמו שעה אח"כ חזור ברגל בשבילים מחוץ למים.
בשעות האלו החניון עדיין ריק ממש ואין הרבה אנשים בכלל, כשאנחנו יוצאים כבר מלא הכל ...

אולי מעניין אותך גם...