מטבח עיצוב תוספת למטבח

uli

משתמש רשום
שלום,
אנחנו מתכננים להרחיב את המטבח ע"ח המרפסת שרות ולהעביר את המכונות יבוש וכביסה למסתור, משיקולי תקציב אנחנו לא מתכננים לשנות את כל המטבח אלא להוסיף עוד חלקים (תנור בילד אין, ארון, וקצת שיש) ולשנות את התכנון של ארונות מתחת השיש הקיים (רוצים להוסיף מדיחים ליד הכיורים וממילא כל המגרות צריכות לזוז) פחות או יותר יודעים בראש מה רוצים ואיפה, רק שאנחנו מבינים שצריך מעצבת למידות ודיוק התכנון.
רציתי לדעת כמה עולה עיצוב לכזה דבר? אנחנו רוצים להיות מתוכננים... ודבר נוסף אם יש משהי מומלצת באזור ירושלים
(אבל אחת שבאה עם נכונות באמת לעשות ולא כמו שהיתה לנו מטעם החברת מטבחים שעשינו שממש לא התחשבה במה שרצינו ולא עזרה לנו בבחירת הצבעים ועד היום אנחנו אוכלים את הלב על הכל ....)
תודה גדולה מראש!

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל ענין של כמה אתם מתכננים להשקיע באמת..
צריך שם תכנית חשמל חדשה? ריצוף? אינסטלציה? תאורה?
עד כמה אתם מתכננים להשקיע בחלוקת הארונות החדשים...
ברמה של חשיבה איפה מונחת כל קופסת שימורים?
וכמובן מה כולל אצלך עיצוב.....

uli

משתמש רשום
האמת היא שאנחנו לא מתכננים להוציא הרבה על עיצוב , גם ככה בע"ה יהיו ההוצאות של הבניה עצמה, המכשירי חשמל החדשים (תנור, כיריים ומדיחים) היינו רוצים משהי שתתאים לנו את המידות, תעזור עם הנסיון מה ואיך ואם כדאי...
כמה זה צריך לצאת? מאות? אלפים?
לגבי מה שצריך- במסתור- צריך להרים את המסתור להרים עם יציקה, לא בטוח בטון, למשוך לשם את האינסטלציה למכונת כביסה ואולי גם תאורה, יתכן וגבס להסתיר את הצינורות של הבנין, כמובן חלון וכניסה נורמליים,
במ. שרות- לשבור את הקיר למטבח, ארון ליונקרס ומזווה מתחת, לידו ארון לבילד אין, להמשיך את השיש מהמטבח ומתחתיו מגירות
במטבח- להמשיך את שיש ומעליו כירים (כרגע יש תנור עם כיריים) ומתחת מדיח בשרי (יש אינסטלציה מהמכונת כביסה שעמדה מעבר לקיר במ. שרות), בצד החלבי במקום מגרות- מדיח וכנראה, התכנון ישתנה כי המגרה רוחב מטר אז או מדיח צר ומגרות או בכלל תכנון אחר של כל הלמטה, כנראה רוצים גם להוסיף אינדוקציה של 2 איפה שעמד המיניבר (אולי הוא יעבור לתוספת שיש במ. שרות)
בבקשה אם יש משהי מומלצת לא יקרה אבל טוב, מתחשבת בצרכים ומנסה לעזור בשדרוג וב אסטטיקה אנחנו נשמח מאד!

uli

משתמש רשום
תודה לכל מי שמגיב בפרטי!
שכחתי לציין פרט חשוב שגם הוא יגבה לנו מחיר -הדוד נמצא במסתור וצריך להעביר אותו החוצה, אנחנו בסך הכל כמה שנים מההוצאות של הכניסה לדירה ובע"ה מתוכננות שמחות בשנים הבאות כך שממש לא נראה לי להוציא סכומים גבוהים רק מה שצריך ובתוספת שדרוגי אסטטיקה
מחפשים משהי שגם המחיר להצעה יהיה הוגן וגם ההצעה תהיה בכמה שפחות הוצאות (ברור שהיינו רוצים מטבח וואו ... כמו שראיתי כאן עבודות מהממות, אבל שוב אנחנו כנראה בע"ה נעשה רק מה שצריך ולא נחליף את הכל, יחד עם זאת אם אפשר להקפיץ ולשדרג נשמח גם כמובן)

LITK

משתמש פעיל
שכחתי לציין פרט חשוב שגם הוא יגבה לנו מחיר -הדוד נמצא במסתור וצריך להעביר אותו החוצה,
אם אפשרי תשאירו אותו במקומו ותסגרו עליו בחזית של ארון מטבח כך תחסכו בעלויות העברת הדוד

uli

משתמש רשום
אז הנה תמונות של מה שיש עכשיו ומה שבע"V אנחנו רוצים...
שוב תודה לכל המגיבות!
אשמח לדעת בערך כמה אמורה בערך המעצבת לקחת על כזאת עבודה ומה זה כולל וכמובן אם יש המלצות נשמח מאד
תודה רבה רבה מראש!
1699966483536.png

uli

משתמש רשום
משהו יודע כמה עבודת עיצוב כזאת אמורה לעלות? (מדידה והדמיה פריסות, התאמה, בחירת חומרים, יעוץ וכו') אנחנו מבינים שגם בזה יש כנאה מחיר לשם של המעצבת, אבל מה בערך מחיר סביר? ומי מומלצת באזור ירושלים? (לא מחפשים בעלת שם אלא באמת שעושה עבודה טובה, מתחשבת ומותאמת)
תודה גדולה גדולה

תחיה מלמד

עיצוב פנים והום סטיילינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הכי נכון שתגידי את התקציב שיש לך לפרויקט.
התקציב משקף את מה שבפועל תוכלי לבצע, וממילא הוא מעיד על תכולת העבודה הנדרשת מהמעצבת שממנו נגזרת הצעת המחיר.
מעצבת אמורה להבין את היקף העבודה מהתקציב ולא רק לפי מה שהלקוחות מבקשים, כי הם לא באמת מבינים את המשמעות של השינוים בבית וגם כי לא כל חלום ניתן להגשים בכל תקציב.
אם תרשמי תקציב אוכל להגיד לך בהערכה גסה
כמה עשוי לעלות שירות של מעצבת.

תחיה מלמד

עיצוב פנים והום סטיילינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי המלצות למעצבות מתחילות באיזור ירושלים.
רוצה בפרטי?

chedvi chedvi

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי משהו להציע לך
0527135760

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
בלי שום קשר למעצבת שחייבים לשלב בפרויקט
יש להורים שלי מטבח מאוד דומה -וסידרו אותו כמו סקיצה --מצוב
מאוד מוצלח ונכון לדעתי

קבצים מצורפים

• 1699966483536.png
    1699966483536.png
    KB 137 · צפיות: 55

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מאוד מוצלח ונכון לדעתי

מה שהיא צריכה בעיקר זה פריסה של חזיתות.

uli

משתמש רשום
ממש תודה לכולן

מאוד מוצלח ונכון לדעתי
אולי אנחנו שכנים ...
לא רואה איך נכנס בילדאין ליד המקרר אלא אם כן הזיזו את הכיור ואז נשארת רק הפינה לצד החלבי או שגם הזיזו גם את הכיור השני ימינה
תודה על המחשבה! אבל כנראה לא נשנה הכל
לכן חשבתי במקום הצר משמאל לכיור החלבי לדחוף אינדוקציה של 2 לחלבי במקום המיניבר
מקווה שזה בסדר עם מהמקרר ליד וכנראה נצטרך להוריד את הארון שמעל
הכי נכון שתגידי את התקציב שיש לך לפרויקט.
התקציב משקף את מה שבפועל תוכלי לבצע, וממילא הוא מעיד על תכולת העבודה הנדרשת מהמעצבת שממנו נגזרת הצעת המחיר.
מעצבת אמורה להבין את היקף העבודה מהתקציב ולא רק לפי מה שהלקוחות מבקשים, כי הם לא באמת מבינים את המשמעות של השינוים בבית וגם כי לא כל חלום ניתן להגשים בכל תקציב.
אם תרשמי תקציב אוכל להגיד לך בהערכה גסה
כמה עשוי לעלות שירות של מעצבת.
הבנתי שהעלות של ההרחבה, העברת הדוד הזזת צנרת וכו זה משהו כמו 20
מדיחים תנור בילד אין וכיריים נראה לי עוד 10-15 (מקווה מאד שפחות)
נשארה לי העבודת נגרות והעיצוב, יש מצב לגמור את זה בפחות מ 10 ?
אני עצמי בבהלה מהסכומים....

תחיה מלמד

עיצוב פנים והום סטיילינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ממש תודה לכולן

אולי אנחנו שכנים ...
לא רואה איך נכנס בילדאין ליד המקרר אלא אם כן הזיזו את הכיור ואז נשארת רק הפינה לצד החלבי או שגם הזיזו גם את הכיור השני ימינה
תודה על המחשבה! אבל כנראה לא נשנה הכל
לכן חשבתי במקום הצר משמאל לכיור החלבי לדחוף אינדוקציה של 2 לחלבי במקום המיניבר
מקווה שזה בסדר עם מהמקרר ליד וכנראה נצטרך להוריד את הארון שמעל

הבנתי שהעלות של ההרחבה, העברת הדוד הזזת צנרת וכו זה משהו כמו 20
מדיחים תנור בילד אין וכיריים נראה לי עוד 10-15 (מקווה מאד שפחות)
נשארה לי העבודת נגרות והעיצוב, יש מצב לגמור את זה בפחות מ 10 ?
אני עצמי בבהלה מהסכומים....
לא ממש הבנתי.
כשיוצאים לפרויקט יש בדרכ סכום מוגדר מראש שאין מצב לעבור אותו.
הוא עוזר למעצבת להבין מה סדר גודל של העבודה שלה.
נשמע שעוד לכ ביררתם מה התקציב שעומד לרשותכם.
2. פחות מ 10 הכונה לעבודת המעצבת?
תלוי אם אתם רוצים ליווי מלא או רק שרטוט וייעוץ.
האם אתם בוחרים איתה את חומרי הגמר או לבד
האם תרצו שהיא תתן עיצות או תוכניות גם על השינויים שלא קשורים להרחבת מטבח.
כל זה משנה בשביל לדעת מחיר.
גם הערכה גסה קשה לי להגיד

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מטבח בצורה דומה שעיצבתי

IMG_20231120_092817.jpg

uli

משתמש רשום
לכל מי ששלחה לנו עבודות בפרטי או למי שפרסמה כאן- נעתקות המילים! מטבחים מהממים! אליפות של עיצוב!
ממש תודה לכל מי שהגיבה!
(בכל מקרה אנחנו לא נוכל לחדש את כל המטבח רק לראות ולהצטער שחבל שלא לקחנו משהי מכאן מלכתחילה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה