שוק ההון סקר: מניית אנג'ל לאן?

לאן מניית אנג'ל הולכת מכאן?

• לפשיטת רגל.

הצבעות: 43 8.2%
  • לירידה חזקה.

הצבעות: 182 34.6%
  • לירידה קלה.

הצבעות: 222 42.2%
  • ללא שינוי.

הצבעות: 66 12.5%
  • לעלות.

הצבעות: 13 2.5%

• סה"כ מצביעים
    526

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
נשמע קצת רחוק וקונספירטיבי
אבל אני מסכימה שהשמאל בישראל מסוגל "לעשות פלאים"
מציע לכם לעקוב אחרי העסקאות במהלך ימי המסחר
התמונה הבאה שהועלתה כאן בראשית האשכול מציגה את מסחר הנעילה ביום ראשון לאחר תחילת החרם

1683465262615-png.1369927

נו נו
אם יותר הגיוני לך שהמניה עלתה אחרי שהציבור החרדי עשה את החרם(זה מה שהיה בימים הראשונים)
ואם יותר הגיוני לך ההסברים שלהם שדווקא הם מרוויחים מיזה שהציבור לא קונה את הלחם המפוקח

ואם נראה לך שיש משקיע נורמלי אחד שלא הוציא משם את כספו

אז באמת זה קונספירטיבי

בכל אופן אם אני הייתי משקיע הייתי בורח משם כל עוד נפשי בי.
ואני מניח שמנת המשכל שלי לא שונה בהרבה משאר המשקיעים
יש כאן טעות קטנה בהבנה,
לא אמרתי שאנג'ל לא הפסידו... ההיפך הוא הנכון!
אמרתי שלא ניתן לראות את ההפסד עד לסיום הרבעון והגשת הדוחות, אבל אין ספק שהנזק שיצרנו בזה שלא רכשנו הוא עצום אע"פ שקשה לראות את זה בירידות על המניה כעת!

יערי

משתמש מקצוען
אני לא כזה מבין גדול במניות, אבל נראה לי שהדרך למדוד אם המניה במצב מדאיג הוא לא דווקא בשורה התחתונה של עליות או ירידות, אלא בהיקף העסקאות בימים האחרונים.
ואסביר, אם לדוגמא עד המשבר היקף היה העסקאות היה מליון ש"ח (סתם זורק), ובשבועיים האחרונים הוא עלה ל3 מליון המצב הוא מדאיג, כי זה אומר שמצד אחד יש הרבה שמוכרים ומצד שני ישנם בעלי אינטרס שקונים במחירים גבוהים יותר כדי להחזיק את המניה על הגובה (ואז כשימאס לבעלי הענין המניה תצלול בחדות). אבל אם מחזור העסקאות נשאר באותו סדר גודל ויש בסך הכל ירידה ש 5 אחוז זה עדיין לא אומר כלום זה קורה ל הזמן בכל המניות.
אין לי כח לבדוק את היסטורית היקף העסקאות, אבל זה היה יותר אינטלגנטי אם היה את הנתון הזה.

ראובן 99

משתמש פעיל
צריך לזכור
שבמשך כל הזמן אנג'ל מובילה קמפיין אגרסיבי, שהיא רק מרויחה יותר והחרם של הציבור החרדי רק העלה את ההכנסות שלה.
ולכן סביר להניח שמשקיעים רבים, בעיקר כאלה שאינם חרדים נוטים להאמין לזה, והם רואים במנייה של אנג'ל מניה רווחית, ולכן הם עדיין מחזיקים במניות של אנג'ל.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
צריך לזכור
שבמשך כל הזמן אנג'ל מובילה קמפיין אגרסיבי, שהיא רק מרויחה יותר והחרם של הציבור החרדי רק העלה את ההכנסות שלה.
ולכן סביר להניח שמשקיעים רבים, בעיקר כאלה שאינם חרדים נוטים להאמין לזה, והם רואים במנייה של אנג'ל מניה רווחית, ולכן הם עדיין מחזיקים במניות של אנג'ל.
כדאי לזכור שהמנייה הזו נמצאת בירידה עוד לפני החרם
לא כוס התה של המשקיע הקלאסי

291

משתמש פעיל
שווה למשקיעים באנג'ל לקנות עוד ועוד מניות ואז להתנצל בפני החרדים. בכל אופן יש תקוה כזאת למשקיעים.

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
מניית אנג'ל יורדת במשך כחודש בעקביות.
אמנם המניה אינה שווה "ברקיע", אבל נראה שהירידה עקבית ומתמשכת, בערך של כ - 150 ש"ח הפסד לשווי כל מניה בתוך חודש.
האם ידוע למישהו כאן על מניה מקבילה של מאפיה אחרת בסדר גודל מקביל ששווה להשקיע שם מאחר והיא סופחת את לקוחות אנג'ל?
תודה!

מלכה שיינברגר

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
זה מאותו יום!
מסתכלים לפחות על כמה חודשים אבל גם אם לא, לפחות על שבוע...
כולה עלייה של 0.027, יכול להיות שרבע דקה אח"כ זה ירד...

צירפתי את המניה של שופרסל "שגם מפסידה":

צפה בקובץ המצורף 1385640
כשעושים לפי שבוע:

צפה בקובץ המצורף 1385642
אני יודעת:rolleyes:
זה היה כתגובה צינית לניק שהתייחס לאותו היום דווקא, והסתכל כמה דקות קודם, וכתב שהמניה בירידה (בהתייחסות לאותו היום רק), ובינתיים זה עלה חזרה..
לא התכוונתי שזה באמת מראה על המניה.

וחבל על התגובה המלגלגת, הרגשתי לרגע קשת הבנה.. אפשר להסביר יפה גם אם מישהו לא יודע

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
המנייה תיקנה היום מעט את הירידה מהימים האחרונים

1685385591130.png

1685385614249.png

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
בקיצור , אפשר לסגור את האשכול ...
אם זה יום עולה קצת יום יורד קצת , אז כל הדיון לא רלוונטי , זה כמו כל מניה אחרת .

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בקיצור , אפשר לסגור את האשכול ...
אם זה יום עולה קצת יום יורד קצת , אז כל הדיון לא רלוונטי , זה כמו כל מניה אחרת .
במבט של חודש הירידה היא עקבית ומשמעותית יותר מהעליות הקטנות

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
במבט של חודש הירידה היא עקבית ומשמעותית יותר מהעליות הקטנות
כן , אבל אם בגדול המניה מתנהגת כמו כל מניה אחרת , אז למרות שיש ירידה , כל הדיון טיפשי .
חוץ מזה , שמי שהצביע בסקר "ירידה קלה" , לא התכוון לרידה כל כך קלה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...