דרוש מידע ספר מוצלח של מיה קינן

מהללו

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
כנראה שלא הבנתן נכון, או מדוייק אפשר לומר.
הספר פדהאל הוא אכן הספר האחרון בסדרה אך בסופו כתוב כך:
"פרק זה בקורותיה של הממלכה הסתיים, אבל גיבוריו של הספר המשיכו בחייהם ועשו עוד המון דברים מופלאים, שמי יודע- אולי גם עליהם ייכתבו ספרים בבוא העת?"
עכשיו תפרשו איך שאתן רואות לנכון...

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כנראה שלא הבנתן נכון, או מדוייק אפשר לומר.
הספר פדהאל הוא אכן הספר האחרון בסדרה אך בסופו כתוב כך:
"פרק זה בקורותיה של הממלכה הסתיים, אבל גיבוריו של הספר המשיכו בחייהם ועשו עוד המון דברים מופלאים, שמי יודע- אולי גם עליהם ייכתבו ספרים בבוא העת?"
עכשיו תפרשו איך שאתן רואות לנכון...
לא זוכרת מי כתבה פה באחד האשכולות שהיא דיברה עם מיה וזה מה שהיא אמרה אולי @שרהלה שרהלה ..
כי ביוזבד היא כתבה שפדהאל הוא האחרון בסדרה.
גם בפרסומות על פדהאל היה כתוב הספר האחרון בסדרת ממלכה במבחן, משהו כזה..

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לא זוכרת מי כתבה פה באחד האשכולות שהיא דיברה עם מיה וזה מה שהיא אמרה אולי @שרהלה שרהלה ..

גם בפרסומות על פדהאל היה כתוב הספר האחרון בסדרת ממלכה במבחן, משהו כזה..
נכון זאת הייתי אני.
מיה אמרה לי במפורש שזהו הספר האחרון בסדרה.
חבל, אבל עם כל הגעגוע לדמויות הבלתי נשכחות - אין עניין למרוח את העלילה בעוד ספר שיחטוף אינספור ביקורות כי הוא לא ברמה של איסתרק ומהללאל.
בכל אופן, בלת"ק מלא, אדמה פראית מכניס את כולם בכיס הקטן. האחרים גם הם מצויינים, מהמשובחים שבספרות החרדית בימינו! לב של קרח הוא יצירה אמיתית, אחד מאלף ספר מעלף, וגם כל השאר אחד אחד ספרים איכותיים.
גם אלה שמיועדים לנוער - כתיבה ברמה גבוהה היא תענוג בכל גיל שהוא!

איילה לב

משתמש צעיר
מה אם הספר מקום אחר?
אגב אני מחפש לקנות אותו, (גם יד ראשונה) מישהו יודע היכן קונים? קראתי אותו בילדותי ומאוד נהניתי
קיבלתי מייל מיפה נוף שלקראת שבוע הספר הם מבקשים המלצות מקוראים להוציא ספרים נוסטלגיים מחדש אולי תמליצו על הספר הזה? יהיה לזה ביקוש אדיר!

אולי מעניין אותך גם...