טיול סיור ביריחו הקדומה עם לווי צה"ל

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
הציעו לי ללכת למסלול בירחו הקדומה..
מסלול מאווד מענין עם אתרים יפה.
זה בשטחי A של הרשות הפלסטינית
את הסיור עושים עם לווי צה"ל.
הייתם הולכים?
נראה לכם בטיחותי לטייל שם?
יש מה שרשום באתר -
1691477056300.png

1691477181774.png

נערך לאחרונה ב:

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא היית מפחדת מהקטע שזה ברשות ה פלסטינית?
תראי מה הוספתי שרשום באתר

michalbd

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ברור לי הענין הזה של מתכונת חו"ל
אבל יש מצב שזה קשור לדרכון אני ינסה לברר באמת

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה גם..

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מרתק נורא.
הייתי רוצה.
רק כמובן לוודא שזה באמת עם אישור צבאי וכדומה, ולא שמישהו חסר אחריות מארגן את הטיול ומספר סיפורים על הצבא.
הייתי פעם בנסיעה שהבטיחו ליווי נשק, ולא הביאו כלום, והמדריך הכניס אותנו לשטח A בלי אישור צבאי (רק לכמה דקות, לאיזה קיצור דרך). וב"ה לא קרה כלום.
ממתי בצבא מבקשים להסיר סימנים יהודיים?
בכל הכניסות הצבאיות לקברי צדיקים שברש"פ (כן באיזור A), אין בקשה כזו, וגם לא בכניסה לבית הכנסת העתיק של יריחו.
יתכן שזה שונה כי זה סיור בתל ולא בבית הכנסת, בכל אופן נשמע מוזר, וטעון בירור.

אבן שתיה

משתמש חדש
אם הלכתם, ספרו איך היה
מענין....
הייתי שם לפני כמה שנים, היה מאוד יפה, מסיירים ביריחו העתיקה ורואים את החומות שנפלו (צריך לברך שעשה ניסים לאבותינו במקום הזה כמבואר באו"ח סי' רי"ח סעי"א), וכן בתי כנסת עתיקים, כל הסיור בליווי צמוד של הצבא, מאוד בטיחותי.

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
הייתי שם לפני כמה שנים, היה מאוד יפה, מסיירים ביריחו העתיקה ורואים את החומות שנפלו (צריך לברך שעשה ניסים לאבותינו במקום הזה כמבואר באו"ח סי' רי"ח סעי"א), וכן בתי כנסת עתיקים, כל הסיור בליווי צמוד של הצבא, מאוד בטיחותי.
איך נרשמים לסיור?
אנחנו רוצים ללכת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה