קריפטו נפילת מטבעות הקריפטו העכשווית - מתעדכן

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
אני מנהל קהילה של חרדים בתחום הקריפטו בווצאפ . אז אגיד לך מה שאני אומר שם . אני לא יועץ השקעות אבל אני יכול להגיד שאם זה לטווח ארוך אז בהחלט יש פוטנציאל לרווח בגלל הסייקלים של 4 שנים . אבל אם אתה קונה ורוצה לצאת עוד חצי שנה לדוגמא אז אין לדעת אם זה ירד עד אז . הכל יכול לקרות .
תכלס ב4 שנים האחרונים רק נפל....
אתה חושב שיעלה?

Isryaelg

משתמש רשום
תכלס ב4 שנים האחרונים רק נפל....
אתה חושב שיעלה?
תבדוק שוב היסטוריה. במרץ 2020 המחיר היה מתחת 4000 דולר . עלה עד 69000 בנובמבר 2021. ירד עד 15500 בנובמבר 2022 . תחילת שנת 2023 ב 16000 ןתוך חודש וחצי הגענו ל 25000!!!!!
מעל 500% רווח למי שקנה לפני שלוש שנים .... עם כל הירידות מ 2022

ביזנס מן

משתמש מקצוען
אני מנהל קהילה של חרדים בתחום הקריפטו בווצאפ . אז אגיד לך מה שאני אומר שם . אני לא יועץ השקעות אבל אני יכול להגיד שאם זה לטווח ארוך אז בהחלט יש פוטנציאל לרווח בגלל הסייקלים של 4 שנים . אבל אם אתה קונה ורוצה לצאת עוד חצי שנה לדוגמא אז אין לדעת אם זה ירד עד אז . הכל יכול לקרות .
אם אפשר להסתקל על מחזורים של 4 שנים
זה וודאי לא נקרא טווח ארוך!!!

ביזנס מן

משתמש מקצוען
תבדוק שוב היסטוריה. במרץ 2020 המחיר היה מתחת 4000 דולר . עלה עד 69000 בנובמבר 2021. ירד עד 15500 בנובמבר 2022 . תחילת שנת 2023 ב 16000 ןתוך חודש וחצי הגענו ל 25000!!!!!
מעל 500% רווח למי שקנה לפני שלוש שנים .... עם כל הירידות מ 2022
כן אבל זה לא נקרא מחזוריות!!!
זה שפעם אחת קרה ככה לא הופך את זה למחזוריות!!!
זה אפילו מראה על בורות בניתוח גרפים!!!
כמובן שאיני יועץ
וזה אני אומר אפילו שאני ידוע כאן כתומך כמעט יחיד בקריפטו

Isryaelg

משתמש רשום
כן אבל זה לא נקרא מחזוריות!!!
זה שפעם אחת קרה ככה לא הופך את זה למחזוריות!!!
זה אפילו מראה על בורות בניתוח גרפים!!!
כמובן שאיני יועץ
וזה אני אומר אפילו שאני ידוע כאן כתומך כמעט יחיד בקריפטו
זה כבר כך מתחילת הביטקוין . 2009. 14 שנה לא הרבה זמן . אבל ההסבר זה בגלל ההלבינג שקורה אחת ל 4 שנים

Isryaelg

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• Bitcoin-halving-850x414.jpg
    Bitcoin-halving-850x414.jpg
    KB 69.7 · צפיות: 24

ביזנס מן

משתמש מקצוען
לא הבנתי את כוונתך.
אתה סבור שתהיה עלייה
הוא מסתכל על מחזוריות של 4 שנים וכן הוא טוען שיהיה עליה לטווח 4 שנים על סמך ניתוח טכני
אני יבאר בהמשך את הרעיון הזה
זה כבר כך מתחילת הביטקוין . 2009. 14 שנה לא הרבה זמן . אבל ההסבר זה בגלל ההלבינג שקורה אחת ל 4 שנים
זה טעות ממש!!!
אין כ"כ הסתמכות על גרף של לפני 2016 בפרט לא על ניתוח טכני
או מקסימום מקסימום 2013
כי לא היה שוק כ"כ לפני זה כדי לקבוע מחיר
אז זה לא 14 שנה אולי מקסימום 10
והמחזוריות נראה לי הוכיחה עצמה סה"כ פעמיים!!!

מתכוון מתנגד יחיד?
לא אני תומך יחיד!!!
מה שהבאתי את דעתי הוא על ניתוח של אנלסטים שלדעתי לא נכון (וגם הם חזרו בהם)
בשיטת ניתוח טכני?
אלא מה פנדמטלי
לא מכיר הרבה מנתחים פנדמטליים שלא טעו ובגדול בקריפטו הם הספידו אותו ממזמן או חשבו שזה פונזי
גם הטכניים טעו בהמון
אין פה את כל ההיסטוריה אבל זה הרעיון בגדול

מכיוון שראיתי שרבים אינם הבינו את מה שכתבת אז אני יבאר בקצרה:
יש ניתוח טכני
שלביטקוין מחזוריות של 4 שנים סביב אירוע החצייה, דבר היוצר הבחנה ברורה בין תקופות ברורות של עלייה וירידה בערך הביטקוין.
על פי המחזוריות המשוערת, סוף תקופת העליות הגדולה אמורה להגיע בסביבות סוף ספטמבר.
המוני אנשים רוכשים ביטקוין בשלב האופוריה… הבעיה היא שהאנשים המנוסים בתחום מוכרים בשלב הזה. זה הרגע לפני הקריסה.
במהלך השנים, אנליסטים בשוק טענו כי מגמות מחירי הביטקוין קשורות למחזורי החצייה שלו בארבע השנים האחרונות. עם זאת,הרבה אנלסטיים הציעו כי שוק הביטקוין נגמל מהמגמה!!!
יש אנלסטיים שטוענים שאוקטובר 2022 זה היה המחזור האחרון מכיוון שזה לא רק כוחות שוק אלא מערכת אקולוגית גדולה (שלא לדבר על כניסת מוסדיים לשוק או רגולציה)
ויש עוד המון מה להרחיב בזה
ואין לי כח
אך לטעון ככה מחזוריות זה ממש לא נכון
עריכה: כמובן אני לא יועץ השקעות ואין להסתמך על דברי כלל וכל אחד אחראי למעשיו

Isryaelg

משתמש רשום
לא הבנתי את כוונתך.
אתה סבור שתהיה עלייה
בשיטת ניתוח טכני?
זה לא ניתוח טכני זה מתמתיקה . הרי הכורים משלמים חשמל שכרגע ממוצע על 20 אלף דולר לביטקוין ואחרי אירוע החצייה באפריל 2024 זה יהיה פי שתיים במחיר (אני לא לכנס לעוד נקודה שיהיה יותק קשה לכרות בגלל שיש יותק כורים) אז חייב ליהות שהמחיר יעלה מעל כמו שקרה ב 2013-4 וגם ב 2016-7 וגם בשנת 2020-1 . וכמו אותם שנים יש אופוריה שמגיע ועוד ועוד חדשים נכנסים לשוק ולכן היטקוין מגיע לשיאים חדשים ... אבל כמו השנים 2015 ו 2018 ו 2022 הביקוין יקרוס אחר כך ( אגב יש ניתוח טכני מעניין שמסייקל לסייקל הוא יורד פחות אחוזים . שנת 2022 ירד 77% אם אני לא טועה ) ולכן כנראה שגם בשנים 2025-6 הוא יקרוס אחרי עלייה ענקית . כמובן שאי אפשר לנחש איפה יהיה הטופ ואיפה הבוטום . אבל לזה יש ניתוח טכני . [כמובן שיש גם אפשרות מינורית שיחזור ל 0 . מה שקצת קשה להאמין עם כמות המוסדיים שכבר נכנסו ]
בקיצור מתי שמגיעים למחיר מתחת למחיר החשמל אז הכוריים מפסיקים למכור בהפסד את הביטקוין החדשים שהם מקבלים . אגב זה חלק מהסיבה שהביטקוין עשה עלייה של 50% מתחילת השנה . פשוט אין הציע חדש ...

Isryaelg

משתמש רשום
זה טעות ממש!!!
אין כ"כ הסתמכות על גרף של לפני 2016 בפרט לא על ניתוח טכני
או מקסימום מקסימום 2013
כי לא היה שוק כ"כ לפני זה כדי לקבוע מחיר
אז זה לא 14 שנה אולי מקסימום 10
והמחזוריות נראה לי הוכיחה עצמה סה"כ פעמיים!!!
יש היסוריה במחיר מאז 2011.
ואם תרצה לדעת מחיר לפני אז יש את הסיפור עפ הפיצה 30$ ל 10000 ביטקוין . תעשה חישוב .
לגבי הסייקלים יש כבר 4 סייקלים ברורים . וממש לא קשור לספטמבר . אי אפשר לדעת בידוק חודשים לא יותר שנים. תקרא גם מה שעניתי על טכני

Isryaelg

משתמש רשום
זה קצת גרפים של היסטוריה מחיר וגם stock to flow !

קבצים מצורפים

• 20230221_113819.png
    20230221_113819.png
    KB 67.4 · צפיות: 21
  • IMG_20230221_113631_087.jpg
    IMG_20230221_113631_087.jpg
    KB 53.8 · צפיות: 18
  • 20230221_113759.png
    20230221_113759.png
    KB 109.9 · צפיות: 17

Isryaelg

משתמש רשום
המוני אנשים רוכשים ביטקוין בשלב האופוריה… הבעיה היא שהאנשים המנוסים בתחום מוכרים בשלב הזה. זה הרגע לפני הקריסה.
וזה בדיוק הסיבה שאני כבר כמה חודשים אומר בקהילה שלי לקנות . כי מתי שכולם מתיאשים זה הזמן לקנות . ולמכור בסוף 2024 מקסימום תחילת 2025 שאז יתחיל כנראה כל האופריה עליו

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה