דרוש מידע נהג! עשית תאונה? קח אחריות, ותתעניין!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
סיפר לי ידיד
קרוב משפחה שלו מבוגר, ערירי, שהחיים פחות מאירים לו פנים.
הלך ברחוב, ועבר במעבר חציה, בירושלים, איזור בר אילן.
הגיע נהג רכב, והפיל אותו לרצפה! (במעבר חציה, ללא התפרצות של הולך הרגל או דומה לכך)
פונה לבית חולים שם אובחן עם 11 שברים בצלעות!
הבן אדם הזה סובל מאוד! אמנם הוא השתחר למנוחה בבית, אבל כואב לו והוא מיוסר!

ונהג הרכב, חוץ מלתת את הפרטים למשטרה, לא עושה כלום. לא מתעניין מה שלום האדם שהוא פגע בו!
למה אתה לא עושה את המינימום של לבדוק איך הוא מרגיש?
מה, מספיק שחברת הביטוח שלך תשלם, ואתה לא בתמונה?

כעת הם גם רוצים לדעת מה הפרצדורה המקובלת בעניין זה.
האם הם צריכים לקחת עורך דין? האם צריך לבקש מחנויות ליד מצלמות אבטחה, לבדוק האם יש עדים?
מה הם צריכים כדי להתקדם

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עצוב וכואב.
אני לא מבינה בזה יותר מידי אך מה שידוע לי כדאי לבקש את ההסרטות מהחנויות, ולחפש עדים.

shani123

משתמש מקצוען
דחוף לפנות לעו"ד לקבל הנחיות מסודרות
לשמור כל קבלה, כל חשבון, כל תיעוד רפואי,
לשמור כל עדות שיש , כל הוכחה וכל מצלמה

התשלום לעו"ד קבוע בחוק לפי אחוזים

מישהו אחד ועוד

משתמש צעיר
יש כאלו שיחשבו הפוך.
קרובת משפחה מבוגרת שנפגעה בתאונה , הנהג הגיע והתנצל וניסה להסביר והיא ממש כעסה על זה שהיא בכאבים איומים שנמשכו תקופה ארוכה ושיקום לא פשוט והיא לא רצתה לראות אותו.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סיפר לי ידיד
קרוב משפחה שלו מבוגר, ערירי, שהחיים פחות מאירים לו פנים.
הלך ברחוב, ועבר במעבר חציה, בירושלים, איזור בר אילן.
הגיע נהג רכב, והפיל אותו לרצפה! (במעבר חציה, ללא התפרצות של הולך הרגל או דומה לכך)
פונה לבית חולים שם אובחן עם 11 שברים בצלעות!
הבן אדם הזה סובל מאוד! אמנם הוא השתחר למנוחה בבית, אבל כואב לו והוא מיוסר!

ונהג הרכב, חוץ מלתת את הפרטים למשטרה, לא עושה כלום. לא מתעניין מה שלום האדם שהוא פגע בו!
למה אתה לא עושה את המינימום של לבדוק איך הוא מרגיש?
מה, מספיק שחברת הביטוח שלך תשלם, ואתה לא בתמונה?

כעת הם גם רוצים לדעת מה הפרצדורה המקובלת בעניין זה.
האם הם צריכים לקחת עורך דין? האם צריך לבקש מחנויות ליד מצלמות אבטחה, לבדוק האם יש עדים?
מה הם צריכים כדי להתקדם

אם זה אדם קר כמו מתכת וחסר רגשות אז מה אתה מנסה להבין אותו, ולמה יש לך שאלות?

ואם באדם רגיל עסקינן תנסה להיכנס לראש שלו, קראתי לא פעם על נהגים שבאו לנחם או לבקר חולים וסולקו משם בצעקות רמות, וטרקו להם טלפונים וקיללו אותם, יכול להיות שהוא מפחד מסיטואציה כזו, יכול להיות שהוא חושב שביקור שלו יתפס כחוצפה :"איך הוא מעיז לבוא לבקר בכלל".
כל הנ"ל הם מעשים שהיו ולא חסרים סירטונים מסיטואציות כאלה שרצו בכל הרשתות.

לדעתי הכי פשוט כדאי לך (לידיד שלך) להרים טלפון ולומר שלדעתך הפצוע כן מצפה להתעניינות וביקור (ואם זה נכון אז להוסיף שהוא לא כועס עליך ולא יקלל אותך) - אני בטוח שהוא יבוא/יתקשר תוך שעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה