דרוש מידע מתי הגרלת זכנו ?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
כן קבלתי איזה ווצאפ שאמר שרק בשבוע הבא
אם הם ממשיכים לקבל תרומות אז זה לא הוגן.

רימונשר

משתמש רשום
המוקד נסגר היום, עכשיו!
ההגרלה תהיה בשבוע הבא .
בחוברת כתוב "אחרי שיוכנסו כל הנתונים למחשב"
בפועל אמר לי אחד המעורבים - יום שלישי בעז"ה.

וזה הוגן כי הם לא התחייבו שלא להכניס נוספים עד ההגרלה- וגם בלי זה...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
המוקד נסגר היום, עכשיו!
ההגרלה תהיה בשבוע הבא .
בחוברת כתוב "אחרי שיוכנסו כל הנתונים למחשב"
בפועל אמר לי אחד המעורבים - יום שלישי בעז"ה.

וזה הוגן כי הם לא התחייבו שלא להכניס נוספים עד ההגרלה- וגם בלי זה...

ברגע שמנפרסמים הגרלה סינית ומפרסמים תאריך הגרלה
כל משתתף עושה לעצמו חישוב האם יש לו סיכוי לזכות או לא. אם היה מי מאיתנו שומע על הגרלה שתיעשה תוך 3 ימים מהיום- ודאי שהיה עושה חישוב בדעתו שלא הירבה יספיקו להירשם, וממילא הוא מתמודד מול 1% ולא מול 0.0001% סיכוי.

ברגע שמבטיחים "סגירת מוקדים בחמישי" וממשיכים לקבל שיחות מורידים את אחוזון הסיכוי שאותו משתתף חישב ותרם בגללו. (ולא נכנס לשיח אם זה ראוי או לא ראוי, קטנוני כן-לא).

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המוקד היה אמור להסגר היום בשעה 21:05 , היות והגבאים עמלים כל הלילה לעדכן את הנתונים במחשב, הם מסכימים לקבל טפסים עד מחר בשעה 11 וחצי בבוקר בדיוק!!!
ההגרלה אמורה להיות בשבוע הבא באחד הימים לכשיגמרו להתארגן....
זו ההגרלה הכי טהורה שאני מכיר! ואני כמובן לא מוריד בערכו של אף אחד...

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
המוקד היה אמור להסגר היום בשעה 21:05 , היות והגבאים עמלים כל הלילה לעדכן את הנתונים במחשב, הם מסכימים לקבל טפסים עד מחר בשעה 11 וחצי בבוקר בדיוק!!!
ההגרלה אמורה להיות בשבוע הבא באחד הימים לכשיגמרו להתארגן....
זו ההגרלה הכי טהורה שאני מכיר! ואני כמובן לא מוריד בערכו של אף אחד...

זה כבר נשמע אחרת לגמרי.

well

משתמש פעיל
מלבד מה שכתבו מקודם אני יוסיף שהרישום להגרלה התחיל מאיזור ראש חודש ניסן כך שהיו מעל ל30 ימים בשביל להרשם להגרלה. אין הרבה משמעות לכך שהוסיפו על זה עוד יומיים.

רימונשר

משתמש רשום
ברגע שמנפרסמים הגרלה סינית ומפרסמים תאריך הגרלה זה בדיוק העניין שלא פורסם תאריך הגרלה
כל משתתף עושה לעצמו חישוב האם יש לו סיכוי לזכות או לא. אם היה מי מאיתנו שומע על הגרלה שתיעשה תוך 3 ימים מהיום- ודאי שהיה עושה חישוב בדעתו שלא הירבה יספיקו להירשם, וממילא הוא מתמודד מול 1% ולא מול 0.0001% סיכוי.

ברגע שמבטיחים "סגירת מוקדים בחמישי" וממשיכים לקבל שיחות לא ממשיכים לקבל שיחות, תהיה אפשרות למנהלים להמשיך ולהכניס רכישות כדי לסייע לגבאי ישיבות בין הזמנים לעמוד בנטל הגדול של החזקת ישיבת ביה"ז /QUOTE]

וכן. זו בהחלט ההגרלה הכי טהורה שקיימת למיטב ידיעתי

MDG

משתמש פעיל
מתי נערכת ההגרלה של "זכנו" בפועל??
והאם היא נערכת בשידור חי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה