דיני

משתמש מקצוען
יש למישהו את כל הראיון המלא?
הראיון המלא כאן

ניהול 1

משתמש מקצוען
הראיון המלא כאן
זה 57 שניות מתוך הראיון. מעניין אותי לשמוע את כל הדברים.
כשתבוא התגובה שהדברים יצאו מהקשרם, אני רוצה להבין מה כן היה ההקשר.

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
חדד: "בחקירה הראשית אמרת שהמספרים הלכו וגדלו. אני חושב שזו טעות. כי אף פעם לא בדקת את המספרים. אתה לא יודע אם זה הלך וגדל. לכן זה לא רציני מה שאמרת".
מילצ'ן: "נכון".
מילצ׳ן: ״מעולם לא בדקתי את המספרים של הסיגרים והשמפניות״
מילצ׳ן: השמפניות לשרה נתניהו קשורות לחברות שלי איתה ולא קשורות לבנימין נתניהו.
מילצ׳ן מאשר: ניפחו את עניין הויזה.

בן ארי: מי ניפח?

חדד: העיתונות, ההדלפות. רק פעם תחקרו, אז נדע מי הם.

מילצ׳ן: אני אשמח (אם יחקרו).

חדד: גם אני.

צפוני מצוי

משתמש פעיל
מילצ'ין קובר עוד חלק מסעיף כתב האישום בהפרת אמונים בתיק 1000. יש שלושה. טאטא, ויזה, חוק תושב חוזר. פה הוא מחסל את טאטא

חדד ממשיך להפנות לדברי זאב פלדמן (ביחס לטאטא) שלא הייתה תמורה כלכלית למילצ'ן. "זאב פלדמן אומר שלא הוצג כל אינטרס כלכלי לנתניהו של מילצ'ן. זו אמת?"
מילצ'ן: "זה נכון".

שופטת נוזפת בבן ארי: "אי אפשר שגברתי תקום כל הזמן".

השופט בר-עם: "שגברתי תתאפק"....בן ארי קמה כל הזמן.

שופטת: "אי אפשר להתווכח עם תשובות של עד"

חדד: "תאשר לי שכל העובדות במכתב של בן צור לליאת בן ארי נכונות".

מילצ'ן: "כן".

מילצ׳ן: ״מעולם לא דיברתי עם נתניהו על אינטרס כלכלי שלי במיזם טאטא שהיה מיזם שלום. ממש לא. ומי שחושב אחרת משקר״.

חדד: "בחקירה הראשית אמרת שהמספרים הלכו וגדלו. אני חושב שזו טעות. כי אף פעם לא בדקת את המספרים. אתה לא יודע אם זה הלך וגדל. לכן זה לא רציני מה שאמרת".
מילצ׳ן: ״מעולם לא בדקתי את המספרים של הסיגרים והשמפניות״
מילצ׳ן: השמפניות לשרה נתניהו קשורות לחברות שלי איתה ולא קשורות לבנימין נתניהו.
מילצ׳ן מאשר: ניפחו את עניין הויזה.

בן ארי: מי ניפח?

חדד: העיתונות, ההדלפות. רק פעם תחקרו, אז נדע מי הם.

מילצ׳ן: אני אשמח (אם יחקרו).

חדד: גם אני.
יש למישהו את כל הציטוטים של החקירה של חדד?

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מילצ'ן: אני הבנתי את זה שה-DNA של ביבי הוא שגם אם אתה החבר היחיד שלו, הוא לא יעזור לך.

מילצ'ן: הוא מחוקק חוק חלפים מעל הראש שלי, בשביל המדינה.
חדד: והחוק הזה נגדך?
מילצ'ן: החוק הזה נגדי, אמרתי לו ככה עושים לחבר?
הוא ענה לי, אני שר האוצר, עושה את מה שטוב למדינה, לא תמיד כדאי להיות חבר שלי, לא כדאי להיות חבר שלי."
מילצ'ן: כל הכבוד לו, אני הערכתי את זה.
מילצ'ן: אני הבנתי את זה שה-DNA של ביבי הוא שגם אם אתה החבר היחיד שלו, הוא לא יעזור לך.
חדד: כאשר אמרת שכמות המתנות הלכה וגדלה, אתה אי פעם בדקת את המספרים?
מילצ'ן: לא, אין לי מושג, מעולם לא בדקתי.
חדד: אז האמירה שלך בחקירה שכמות המתנות הלכה וגדלה, היא לא היתה רצינית?
מילצ'ן: נכון, לא בדקתי.
מילצ'ן: לשמפניות אין קשר לנתניהו, נתניהו לא שותה שמפנייה וזה בכלל לא היה אירוע. השמפניות היו ביטוי של החיבה והקשר שלי עם שרה

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עד המדינה במשפט נתניהו יוצא בשיחה עם מעריב באופן חריף ביותר נגד מפכ"ל המשטרה בעת חקירות נתניהו: "לא יכול לחכות שהגיבור הגדול הזה יזיע על דוכן העדים"
אברהם בלוך 28/06/2023 16:01
עד המדינה במשפט נתניהו, ניר חפץ, יוצא בשיחה עם מעריב באופן חריף ביותר נגד מפכ"ל המשטרה בעת חקירות נתניהו, רוני אלשיך, במהלכן הוא עבר תרגיל חקירה חמור אשר פרטיו נמצאים תחת צו איסור פרסום. מאז שירד מעל דוכן העדים, חפץ הולך בדרך חדשה. הוא סיים לימודים משפטים, הוסמך כעורך דין ומנהל משרד מצליח בתחום הליטיגציה האזרחית-כלכלית. עם זאת, חפץ לא שוכח מה עבר בחדרי החקירות על ידי המשטרה בפיקודו של אלשיך. האם תרגיל החקירה שבוצע לחפץ היה חוקי? בכירה לשעבר בפרקליטות מסבירה
קטעים מעדותו הסגורה של ניר חפץ נחשפים: "קצין בכיר איים עליי"בשיחה עם מעריב, אומר חפץ: "אני לא מקבל את הגרסה המפוקפקת בעיני של רוני אלשיך שהוא כביכול לא ידע, לא שמע ולא ראה – בדיוק כמו שלושה הקופים המפורסמים – אודות תרגילי החקירה הבלתי חוקיים שהופעלו נגדי ובהם מניעת טיפול רפואי, מניעת תרופות, מניעת מזון בסיסי עד כדי הרעבה, מניעת שעות שינה כדין, מעצר בתא שורץ עבריינים אלימים ואלפי פשפשים, וכמובן תרגיל החקירה הפסול והבלתי חוקי שחל עליו צו איסור פרסום".
חפץ הבהיר: "אני מתכוון לחקור את רוני אלשיך בדלתיים פתוחות בתביעה האזרחית שאגיש עוד השנה כנגד המדינה על הפשעים שהמשטרה והפרקליטות ביצעו נגדי במשך חמישה עשר ימי מעצר שהם הארוכים והשערורייתיים ביותר בתולדות חקירות צווארון לבן בישראל".עוד אמר חפץ: "אני כבר לא יכול לחכות שהגיבור הגדול הזה, במרכאות כפולות, שתחת השראתו ורוח המפקד שלו ושל יועצו הפוליטי המשטרה עשתה מה שעשתה, יזיע על דוכן העדים בחקירה נגדית בדלתיים פתוחות. בואו נראה את הגיבור הזה בלי שהוא יכול להסתתר מאחורי מדים והכוח המטורף שמדינת ישראל העניקה לו כמפכ"ל".

דיני

משתמש מקצוען
חקירתו הנגדית של ארנון מילצ'ן, איש העסקים ועד המפתח בתיק 1000, ממשיכה היום (רביעי) במסגרת משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. עדותו של מילצ'ן נמשכת זה היום הרביעי ברציפות מברייטון שבאנגליה, שם נמצאים עורכי הדין, בפני שופטי בית המשפט המחוזי שנמצאים בירושלים.

עורך הדין עמית חדד, שמנהל את החקירה הנגדית, התמקד בתחילת הדיון באישום לפיו נתניהו פעל למען מילצ'ן במסגרת מיזם השלום "טאטא", שניסה מילצ'ן לקדם במזרח התיכון יחד עם איש עסקים הודי.

עו"ד עמית חדד הזכיר למילצ'ן שסיפר בחקירתו ששוחח על הקמת קו יצור ביו"ש והסביר שהמהות של זה הייתה 3,000 מקומות עבודה לפלסטינים: "לחזק את השלום הכלכלי בין המדינות, אתה מדבר על הסיבה – והיא להביא את השלום". מילצ'ן אישר את הדברים ודבק גם בהמשך בקו שכל המיזם היה אך ורק למטרות שלום ולא לעסקים.

"כל האירוע זה בשביל להביא את השלום?", המשיך חדד והדגיש כי חשוב לחדד משום שאנשים חושבים שרצית להקים שם עסק רווחי. "נכון מאוד, נטו שלום", ענה מילצ'ן, "יש דרכים יותר קלות להרוויח כסף מזה, עשיתי את זה נטו בשביל להביא את השלום".

עורך הדין חדד התמקד ביחסים שבין איש העסקים לנתניהו: "אתה לא ביקשת ממנו דבר ולא רצית שהוא יעזור לך. הוא ראה ביניכם חברות נקייה, וגם אתה הרגשת כך". חדד המשיך: "כל המתנות שהענקת היו כי הוא חבר קרוב שלך". מילצ'ן אישר את הדברים.

לבית המשפט הוצג המכתב ששלח נתניהו למילצ'ן עם חזרתו לתפקיד, בו הוא מודה לו על תמיכתו כשהיה במדבר הפוליטי. מה שמעיד על החברות העמוקה: "רה"מ נתניהו פונה למילצ׳ן בתואר- אח", מציין חדד. מדובר במכתב הראשון שנתניהו כתב כשנבחר מחדש, ובו כינה כאמור את מילצ'ן "אח יקר".

noteNetan-847x1024.jpg

"כיצד אדם יכול להביע הכרת תודה לידידות חסרת גבולות?" כתב ראש הממשלה למילצ'ן. "חוכמת עצותיך והחום שלך עזרו לי לנווט בזמנים סוערים. עשית כל זאת בחוש הומור ובתשומת לב, בנחישות ברזל ונצנוץ בעיניך". נתניהו חתם את המכתב: "לכל זמן שהותי בתפקיד זה ולשארית חיי, לעולם לא אשכח את שעשית למעני".

בהמשך, שאל חדד על החברות בין נתניהו למילצ'ן. "בתקופה שהוא ראש ממשלה אין בניכם קשר. נעלבת שהוא לא ענה לטלפון כמה פעמים. אתה נמצא במסעדה עם אמא שלך שושנה, זכרונה לברכה, והיא (שרה נתניהו) מגיעה – וככה אתם נפגשים במקרה. אין לו שום דבר שהוא יכול לסייע לך בנושא, הוא אזרח. אתם נפגשים שם ולאט לאט נוצרת החברות, הרבה שיחות טלפון, הרבה מפגשים. לא רק שרה, אתה מגלה אדם נפלא. אתם מדברים על הנושאים האישיים ביותר, היא פותחת את צפונות ליבה, אתה פותח את צפונות ליבך".

"לא יודע מה זה צפונות, אבל כן", אמר מילצ'ן. חדד הסביר: " זה אומר ממקום הכי נטול אינטרסים בעולם". מילצן אישר: "חייבים לשמור על הפרטיות של בני הזוג נתניהו". "היה לכם קשר מאוד קרוב, הגעת אפילו להצגה של הבן בבית הספר?", שאל חדד ומילצ'ן אישר.
מקור: https://www.jdn.co.il/news/1990875/

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים

חדד: "באה מדינת ישראל וטוענת שמה שעשה נתניהו בעניין נוויזה זו עבירה פלילית".
מילצ'ן: "נתניהו לא עשה כלום בעניין הוויזה שלי"....
חדד: "אתה יודע שיחסי נתניהו מימשל אובמה לא היו טובים".
מילצ'ן: "לא היו יחסי אהבה בלשון המעטה".
חדד: "וזה רלוונטי כי אם מישהו טוען שנתניהו יכול להרים טלפון לעזור?"
מילצ'ן: "אין חיה כזו. זה שטויות. אף אחד לא יכול להתערב".
חדד: "ונתניהו לא יכול לתת לך יום אחד של ויזה".
מילצ'ן: "נכון. והם לא היו מסתבכים בזה".
חדד: "תאשר לי שנתניהו לא עזר לך".

מילצ'ן: "נתניהו לא עזר לי בעניין הוויזה ולא היה עוזר היום"....
חדד: "נתניהו אמר לך שאתה בריא ועשיר. תחכה 3 שנים וזה לא נורא".
מילצ'ן: "נכון. אני לא רוצה שכל זה יהיה בתקשורת. זה הכל זוטות".
חדד: "תגיד את זה לאביעד גליקמן".
...בן ארי: "שביהמ"ש יעמיד את חדד במקומו. עורך הדין ישראל ולרשטיין לחש לו".
חדד: "זה ישראל וולנרמן ולא ולרשטיין. תכירי את הצוות".
וולנרמן: "זה שקר מוחלט, שקר מוחלט, שקר מוחלט. יש גבול שפרקליטה בכירה בישראל עומדת ומשקרת". השופטים אומרים לצדדים שאם זה יימשך הם יחזרו ארצה והכל יתנהל מישראל....
בן ארי: "שיעשה מאמץ לעניין העובדות המוסכמות (בנושאים ביטחוניים).
חדד:"אני מציע שתסוגו מהאישום". שופט: "מציע שתיפגשו".
בן ארי: "אני לא נפגשת איתך. תעביר לי ניירות".
שופטת: "אפשר למצוא פתרונות גב' בן ארי. אני בטוחה שאפשר"

דיני

משתמש מקצוען
ישראל כהן: ‏התיקים קורסים: אחרי דבריו של אלשיך הבוקר לשאלת עו״ד עמית חדד באולם בית המשפט באנגליה מתברר כי גם נושא הויזה למילצ׳ן הוא פייק ומילצ׳ן משיב כי נתניהו לא פעל להוצאת הויזה. מתפרת התיקים ממשיכה להיפרם.
kore.co.il

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים

עוברים לנושא הארכת הפטור ממס.

חדד: "תאשר לי שנתניהו לא עזר לך בהארכת הפטור ממס בשום צורה ודרך. לא ביקשת ממנו לעזור".
מילצ'ן: "לא. הוא לא יכול לעזור. זה תלוי בלפיד"....
חדד: מעולם לפיד לא גלגל אותך מכל המדרגות".
מילצ'ן: "כן שינסה. אין לי שום ריב עם חברי לפיד".
חדד: "למה שיהיה ריב?"
מילצ'ן: כי הוא לא האריך את החוק".
חדד: "הוא לא האריך כי נתניהו פיטר אותו". מילצ'ן: "נכון".
נתניהו נכנס לאולם ביהמ"ש. יש חילופי ברכות.
חדד: "היה עוד חוק שנתניהו שינה. הייתה שיטת מס טריטוריאלית והיא הפכה לפרסונלית. וזו חקיקה שפוגעת בך".
מילצ'ן: "בהחלט". חדד: "ומעולם לא אמרת לנתניהו אם זה פוגע בך".
מילצ'ן: "נכון. אני אזרח ישראלי שומר חוק".

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
חדד: "עשו איזשהו קשר בין השמפניות והסיגרים לוויזה. זו המצאה?"
מילצ'ן: "זו המצאה".
בן ארי מתנגדת . חדד מקריא את הקטע הרלוונטי מחקירתו בקשר לארי הרו, שהוא אומר לא זוכר, ועל הקשר לכאורה שניסו לעשות בין הסיגרים והשמפניות לוויזה.
חדד: "לא שיקרת. נכון?"
חדד: "גם בחקירה אמרת שזו המצאה נחמדה".
חדד: "תאשר לי שאין שום קשר קל שבקלים בין ויזה ושמפניות ובין ויזה לסיגרים".
מילצ'ן: "זה ברור".
חדד: "ומי שטוען זאת הוא לא אומר אמת".
מילצ'ן: "נכון. הארי קרישנה יכול לטעון דבר כזה".
חדד: "אדם רציני לא יכול לטעון טענה כזו". מילצ'ן: "נכון".

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
חדד: דיברנו אתמול על הויזה לארה"ב, אמרת להדס שהראיון בעובדה על העבר הבטחוני שלך יצרה את הבעיה
‏מילצ'ן: לא נולדתי אתמול
חדד: והרגשת שמדינת ישראל נענשת על משהו שלא צריך, ואמרת במשטרה את כל החששות שהיו לך בעקבות זה, דיברת על כל מיני עניינים שיכולים לקרות, פגיעה באינטרסים הביטחוניים של ישראל
‏מילצ'ן: נכון
‏חדד: והדס אומרת שהדבר הראשון שעשית זה ליצור קשר עם דן שפירו
חדד: "הוא אומר לי דחוף לדן שפירו, השגריר דאז"
‏מילצ'ן: הדס אומרת אמת
‏חדד: אף פעם לא טענתי שהיא שקרנית חלילה, רק שיש דברים שהיא לא יודעת
‏חדד: אתה מתקשר לדן שפירו דבר ראשון בלי קשר לנתניהו
‏מילצ'ן: בלי קשר לנתניהו
חדד: אם אתה מרגיש שמישהו לוחש לך אז תגיד, אני לא רוצה שיווצר הרושם, אתמול לא שמעת שום לחישה
‏מילצ'ן: בהחלט לא
‏חדד: ונתניהו היה אחד מני רבים שדיברת איתם
‏בן ארי: אנחנו באירוע עם לא מעט גרסאות לאותו עניין, והשאלה אם אתם אומרים לי תשאירי הכל לחוזרת, או שכל פעם שחברי מציג עניין מסוים ואנחנו יודעים שיש מספר גרסאות לעד אז נגיד
‏חדד: זה לא תקין
פרידמן פלדמן: נתקלנו בזה גם אתמול נסיים עם זה עכשיו
‏בן ארי: יש מספר גרסאות בכל אחד מהנושאים שחברי מציג לעד, אני מבקשת את החלטת בית המשפט
‏פרידמן פלדמן: חבל על הויכוח
חדד: לא שאלתי שום דבר מחקירה כלשהי, בואו נמשיך, אתה אומר לנתניהו אחד מני רבים שהתקשרת אליו אחרי שדיברת עם דרמר
‏…
‏חדד: וכל השיחות האלו בגלל שאתה מרגיש שיש פה עניין בטחוני שעומד ברקע, נכון?
חדד: אתייחס איתך בהמשך למידת ההתייחסות של נתניהו לעניין, אבל מה שחשוב בנושא הזה בלי להיכנס לתוכן הדברים, כשאתה מדבר עם נתניהו אתה מדבר איתו כאחראי על גופי הביון במדינה, ועל יחסי ישראל-ארה"ב, ולכן אין מישהו אחר שיכול לטפל בעניין הזה, יש דברים שהם רק ברמת רה"מ

‏מילצ'ן: עכשיו אני מבין שזה נכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה