דרוש מידע משפחה מהדרום שנמצאת בבני ברק מעונינים בגנים לבנות.

saralulu

משתמש מקצוען
משפחה מהדרום שנמצאים בבני ברק כבר 3 שבועות! מחפשים גנים לבנות:
גן לגיל 3
גן חובה
למי צריך לפנות?
הבנות משוועות לחברה ותעסוקה וסדר יום נורמלי.
אשמח לעזרה!
תודה רבה!
גם גנים לבנים יעזרו. (גילאים קטנים יותר: 9 חודשים וגיל שנתיים.)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא כל הגנים לומדים עדיין. אפשר לברר אם יש חמל מיוחד למתפנים מרצון והוא ינסה לסדר.

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
אם יש בבנין שכנות בגיל הרלוונטי- ניתן לבקש פרטי גננת ולשאול לדעתה.
לא כל הגנים ממוגנים ולכן רוב הגנים לומדים ברוטציה ולא תמיד בגן המקורי.
עדיף לדעתי לדבר עם גננת שגנה לומד בגן המקורי, כי הגנים ש"מתארחים" סובלים מבלאגן ולעיתים גם בכיות של הסתגלות...
יתכן שגננות יגידו שהם כעת בהתאקלמות מחודשת וקשה להם לקבל אורחים.. ממה שאני רואה אצל הבת שלי -שלא בכתה כלל בתחילת שנה- יש המון בלאגן ומאד לא פשוט לילדות ולגננות להתחיל מחדש הסתגלות לסירוגין :(

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ראתי כתבה/ מודעה (לא זוכרת) שבאחד מהאולמות ברחוב שלמה המלך יש ריכוז של משפחות מהדרום והולכים לפתוח שם מוסדות חינוך בתיאום עם משרד החינוך
לא יודעת אם זה באמת או כתבת יח"צ, אבל שתבדוק

saralulu

משתמש מקצוען
למי אפשר לפנות בעירית בני ברק כדי לקבל מענה?
האם הגנים חזרו לפעילות?

11311

משתמש צעיר
באולם כליל מלכות יש תעסוקה לילדים לתושבי הדרום
במשך כל היום
גם ארוחות

חילזון קטן

משתמש פעיל
אם יש בבנין שכנות בגיל הרלוונטי- ניתן לבקש פרטי גננת ולשאול לדעתה.
לא כל הגנים ממוגנים ולכן רוב הגנים לומדים ברוטציה ולא תמיד בגן המקורי.
עדיף לדעתי לדבר עם גננת שגנה לומד בגן המקורי, כי הגנים ש"מתארחים" סובלים מבלאגן ולעיתים גם בכיות של הסתגלות...
יתכן שגננות יגידו שהם כעת בהתאקלמות מחודשת וקשה להם לקבל אורחים.. ממה שאני רואה אצל הבת שלי -שלא בכתה כלל בתחילת שנה- יש המון בלאגן ומאד לא פשוט לילדות ולגננות להתחיל מחדש הסתגלות לסירוגין :(
זה יכול לעשות בעיות במחינת ביטוח
אף גננת לא תיקח סיכון...

עשש

משתמש רשום
מה עושים גם גני העירייה עדיין לומדים יום כן יום לא??
עד מתי זה אמור להימשך??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה