דרוש מידע מכירים מקום לפגישה במודיעין - משהו כמו מלון?

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעיקרון יש את פארק ענבה, הבעיה שבזמני קור וגשם צריך מקום סגור. נודה מאד למי שיכול להמליץ על מקום מתאים [כפי שידוע לי אין עדיין בית מלון במודיעין, אבל אולי יש משהו אחר].

קפה קפה

משתמש מקצוען
גם הבת שלי חיפשה מקומות כאלו ובסוף נפגשו בחוץ עם מעילים. לא ירד גשם אבל היה קר. הסתדרו.
לדעתי ליד פארק ענבה יש כמה בניינים שיש להם לובי פתוח בחוץ ואפשר להסתובב.
ברחוב יגאל ידין

R.B

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש את 'כפית'
בית קפה בענבה
אבל נראה לי נסגר מוקדם

קנפלמכר

משתמש צעיר
מכירים חדר או יחידה במודיעין עילית שאפשר להיפגש שם? פגישה ראשונה...

משנ'ס

משתמש פעיל
מכירים חדר או יחידה במודיעין עילית שאפשר להיפגש שם? פגישה ראשונה...

מש' וילנברג
רח' הרב וסרמן 42 מתתיהו
9743918 gmail.com
1689166825808.png

קפוצון

משתמש מקצוען
אני לא רוצה לכתוב כאן שמות בלי רשות
תשאל את וילנברג הם יתנו לך

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בעיקרון יש את פארק ענבה, הבעיה שבזמני קור וגשם צריך מקום סגור. נודה מאד למי שיכול להמליץ על מקום מתאים [כפי שידוע לי אין עדיין בית מלון במודיעין, אבל אולי יש משהו אחר].
יש מסעדות....
זוגות חרדים נפגשים ב'קפית' מעל לפארק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה