שאלה מחפש AI שמצייר גרפיקה באותו סגנון של גרפיקה קיימת

menajem

משתמש חדש
שלום, כידוע יש הרבה אתרים שמייצרים תמונות ע''י בינה מלאכותית, והנה בסתם תמונות לא כ''כ קשה לכתוב את הPROMPT [אמנם גם בהם הוא קשה אבל איך שהוא ניתן], אבל אני מחפש משהו ליצור שערים ועיטורים של ספרי קודש, ובזה נורא קשה להסביר מה בדיוק אתה רוצה [לכתוב את הPROMPT], אין לי מושג מה לכתוב לו, לכן אני מחפש איזה אתר שאתה יכול להכניס תמונה ולומר לו שיעשה משהו באותו סגנון
לחלופין מחפש אתר שהופך מתמונה לטקסט, דהיינו שמכניסים תמונה והוא יכתוב בצורה מפורטת מה זה, ואז אוכל להשתמש אותו ליצירת הפרומפט. חיפשתי בגוגל אבל מצאתי דברים מוצלחים [רק דברים שמסבירים קצת מלמעלה מה יש בתמונה לצורך ליקוי ראיה ל''ע וכוד' אבל לא דברים מפוטרים מספיק בשביל ליצור פרומפט)
אם מישהו מכיר אשמח לשמוע,
(לא צריך דוקא אתר חינמי אפשר גם תשמלום)

הא, ושיהיה פתוח בנטפרי
תודה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מחפש משהו ליצור שערים ועיטורים של ספרי קודש
אם אתם מחפשים ליצור עיטורים בסגנון של חסידיש-פלוס או אלמנטריק זה נידון מראש לכישלון - מכיוון שהבינה המלאכותית לא מכירה את סוג העיטורים האלו.
יש אפשרות לאמן מודל על סט תמונות של עיטורים כאלו כדי להשיג תוצאה קרובה, מעניין לבדוק את האפשרות הזו

menajem

משתמש חדש
אם אתם מחפשים ליצור עיטורים בסגנון של חסידיש-פלוס או אלמנטריק זה נידון מראש לכישלון - מכיוון שהבינה המלאכותית לא מכירה את סוג העיטורים האלו.
יש אפשרות לאמן מודל על סט תמונות של עיטורים כאלו כדי להשיג תוצאה קרובה, מעניין לבדוק את האפשרות הזו
לא, אני צריך בסגנון יותר תורני [לא מלכות וקסברגר] כמו של האתר של יוחנן
אני מאד מרוצה ממנו אבל צריך יותר מבחר, אם יש גרפיקאים אחרים שמוכרים באותו סגנון באותם מחירים מתקבלים בברכה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה