דרוש מידע מה ללמוד... תעזרו לי ?

גלי אבן

משתמש פעיל
אני בהתלבטות רצינית מה לללמוד , אחרי מס' שנים בהם הרגשתי שעשיתי הכל וכלום בו זמנית , ועקב צומת דרכים בה אני נמצא כרגע החלטתי להתמקצע .
אני מתלבטת בין לימודי שיווק ופרסום דיגיטלי לבין קופירייטינג..
באופן עקרוני מתחברת לקופירייטינג יותר , ומשהו בשיווק הדיגיטלי נשמע לי ריאלי מאוד ופחות יצירתי [תקנו אותי אם אני טועה]
אך עדיין לא ברור לי מה סדר היום של אלו ואלו , למה [צירה] הם קמים בבוקר ,מה הם מפנטזים בקפה הראשון , ממה מורכב סדר היום שלהם ,כמה ביקוש וכמה היצע יש בכל אחד מהם .
מבולבלת בקיצור .
אין לי כח לעוד לימודים שבסופם אגלה כי אין במקצוע עבודה כלל או שקשה מאווד להתברג בשוק הרווי ממילא ,ולגלות שבזבזתי כסף זמן ותקוות .
תחכימו אותי ותזכו בחסד גדול .
תודה מראש :]

רינהההה

משתמש פעיל
יש תואר, 4 שנים, באמן
לרציניות בלבד כמובן

יש להם בדיוק תערוכה עכשיו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה