סוכרת סוג 1 לופ, 780 ועוד.... מה נסגר עם הלולאה הסגורה?

אם עבריה

משתמש חדש
יש מסקנות?
אני התחלתי את ה780 עם ליומג'ב לפני 4 ימים.(לראשונה עד היום כשנתיים עם ליברה 2 והזרקות),
אשמח לטיפים.
ואשמח לשמוע אם אין שינוי בינתיים שאין סמארטפון כשר\ קטן שניתן להתקשרות עם ה780?

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
יש מסקנות?
אני התחלתי את ה780 עם ליומג'ב לפני 4 ימים.(לראשונה עד היום כשנתיים עם ליברה 2 והזרקות),
אשמח לטיפים.
אשמח לשמוע האם עובד טוב לביינתיים

יאיר155

משתמש חדש
אולי יש מי שמרוצים אבל אני לא!
אני עם 780 ו-נובורפיד.
אסביר:
קודם ל-780 הייתי עם משאבה של מדטרוניק וסנסור של דקסקום. הסנסור של דקסקום הוא מצויין כי יש אפשרות להוריד את האפליקציה שלו על שיאומי טאצ וגם לשנות את הצלילים המעצבנים למנגינות ועוד...
מאז שהתחברתי ל-780 הוא דורש בלי סוף כיולים, החיישן פג לפני הזמן האמור, החיבור לגוף מסורבל. בלי סוף התראות קוליות מעצבנות (אחרי מס' קטן של רטט עובר לטרטור לא נעים) ומדובר על אירועים כמו עדכוני חיישן ועוד... בקיצור ללא סמארטפון הופכים להיות דמויות מצפצפות... בלי קשר להיפו או היפר. ומבחינת הפעילות האיזונית שלו, הוא לא כ"כ מונע אירועי היפו (לאחרונה שמתי לב שבכלל לא... יותר פועל בתיקון מערך גבוה!
זו התרשמותי האישית! יתכן ואתם תסתדרו איתו יפה! אבל כדאי לנסות חודש תוך שימת לב לכל הפרמטרים ולהחליט מיד אם מרוצים או לא מרוצים!
אני מעדיף לחזור לסנסור של דקסקום.

משתמש פעיל
אני עם 780 ו-נובורפיד.
אסביר:
קודם ל-780 הייתי עם משאבה של מדטרוניק וסנסור של דקסקום. הסנסור של דקסקום הוא מצויין כי יש אפשרות להוריד את האפליקציה שלו על שיאומי טאצ וגם לשנות את הצלילים המעצבנים למנגינות ועוד...
מאז שהתחברתי ל-780 הוא דורש בלי סוף כיולים, החיישן פג לפני הזמן האמור, החיבור לגוף מסורבל. בלי סוף התראות קוליות מעצבנות (אחרי מס' קטן של רטט עובר לטרטור לא נעים) ומדובר על אירועים כמו עדכוני חיישן ועוד... בקיצור ללא סמארטפון הופכים להיות דמויות מצפצפות... בלי קשר להיפו או היפר. ומבחינת הפעילות האיזונית שלו, הוא לא כ"כ מונע אירועי היפו (לאחרונה שמתי לב שבכלל לא... יותר פועל בתיקון מערך גבוה!
זו התרשמותי האישית! יתכן ואתם תסתדרו איתו יפה! אבל כדאי לנסות חודש תוך שימת לב לכל הפרמטרים ולהחליט מיד אם מרוצים או לא מרוצים!
אם אתה לא יכול לחזור לדקסקום, הייתי מציע לך פשוט לשגע את השירות לקוחות, בסוף הם מסדרים את זה.
אצלי גם היה פדיחות, בסוף הם טענו שאפשר לעשות איפוס, ולמעשה הם החליפו לי את המשדר.
עוד דבר, שיניתי את המיקום לרגל בצד למעלה, וזה עובד לי בד"כ פצצה.

משתמש פעיל
יש מסקנות?
אשמח לטיפים.
עוד ענין
את בכמכבי?
לגבי הליומג'ב אם הם כבר נותנים

משתמש פעיל
עוד ענין
את בכמכבי?
מקפיץ
יש מסקנות?
אשמח לטיפים.
איך זה עובד?
@אם עבריה

יאיר155

משתמש חדש
יש מסקנות!
אשמח לטיפים.
אין מכשיר כשר שניתן להתקשרות עם ה780 אבל אולי אם נקים עצומה של הרבה פונים הם יסדרו את הענין.

איילה אור

משתמש צעיר
אני משתמשת עם הליומג'ב קיבלתי ממאוחדת, זה מאד נחמד אבל קצת מציק כשמזריקים, ז"א אני מרגישה אותו כל הזמן, כמו שאמרתי אני במאוחדת ומנסה לקבל אישור ל780, יש פה מישהו שיש לו ניסיון עם זה? כי הבנתי שמאוחדת קשים בענין.

משתמש פעיל
אני משתמשת עם הליומג'ב קיבלתי ממאוחדת, זה מאד נחמד אבל קצת מציק כשמזריקים, ז"א אני מרגישה אותו כל הזמן, כמו שאמרתי אני במאוחדת ומנסה לקבל אישור ל780, יש פה מישהו שיש לו ניסיון עם זה? כי הבנתי שמאוחדת קשים בענין.
לגבי הצריכה היבנתי שאם משתמשים בקנולה של 9 מ"מ אמור להקל ל הצריבה
לגבי 780, פשוט לנסות לעבור קופה ולסכם מראש
אם עבר לך מספיק שנים מהמשאבה הקודמת, מכבי ולאומית נותנים לכולם 780

אגב טיידפול טוענים שהולך לצאת להם לולאה סגורה חינמי

אם עבריה

משתמש חדש
עוד ענין
את בכמכבי?

מקפיץ

איך זה עובד?
@אם עבריה[/U
[/QUOTE]

אני במאוחדת.
קיבלתי בנס כמשאבה ראשונה.
יכולה לשתף שלא נמנעו היפו- נאלצתי כל פעם בשעות קבועות (של מקלחות והשכבה, או עומס בעבודה)
להעביר ליעד זמני של 150 שעה קודם ולא תמיד זוכרת...
גם לגבי תיקונים למעלה עדיין אל יעיל מספיק,
ייתכן וצריך להוריד את הרף העליון.
בכל אופן הבעיה ש [USER=67882]@יאיר155
הזכיר ממש מציקה- לא מעט פעמים אני פשוט מצפצפת וזה גורם אי נעימות גדולה. (כמורה מול תלמידות בכיתה למשל).
בפרט שגם אחרי שאני מכניסה נתוני סוכ רהוא נזכר שוב אחרי כמה דקות, ומבקש כיול חדש (לא בגלל שלא עודכן, אלא חדש!) מאד מאד מעיק.
וגם כשאני מעבירה את הצליל למצב רטט הוא לא מוותר ומצפצף בנודנדיקיות גדולה על 200....
לגבי מיקום על הירך למעלה אשמח למיקוד- בצד הפנימי או החיצוני או הקדמי?[/USER]

משתמש פעיל
צריך לכאורה זמן אינסולין פעיל של שעתיים
לגבי רף עליון ותחתון, אני שם על 70 ו180 ועובד לי טוב יחסית, אבל אני על הומולוג.
עוד נקודה, גם לי לקח זמן עד שהסתדר המערכת.
ויכול להיות שאת צריכה להוסיף פר פחמימות, ואז ממילא לא תצטרכי הרבה תיקונים.

לגבי זה שזה חדש, זה לא בטוח קשור, לפעמים הם צריכים לעשות איפוס, הייתי ממליץ לך להתלונן לשירות לקוחות עד שיסדרו לך, זה אחריות שלהם.
לגבי מיקום על הירך - בצד החיצוני, למעלה. היינו, כשעומדים, מנסים לצבוט את העור להבין איפה הכי עבה.
הענין הוא פשוט לנסות. ככה אמר לי מי שחיבר אותי למשאבה.
אגב, אם חסר לך חיישנים, פשוט לבקש ממישהו ממכבי או מלאומית. מקבלים פי 2 ממאוחדת.
גם במאוחדת יש אופציה לקבל עוד חבילה,אם נגמר החבילה לאותו החודש, אבל יותר מסובך.

אגב.. מי העביר אותך לליומג'ב עם ה780? אלדור?
כי היבנתי שה780 לא נוסה עם הליומג'ב, אבל אני יודע שאלדור מאשר את הנושא. סה"כ הוא רופא פצצה.

משתמש פעיל
מישהו התנסה עם מכבי לגבי הליומג'ב?
מקפיץ
התחלתי להשתמש בליומג'ב כמתנה מאלדור, וזה פשוט מטורף ההבדל בין זה להומולוג
הרבה יותר טוב והרבה יותר מדויק
מחפש איך מקבלים את זה במכבי

עוד שאלה: בלאוית יש הגבלה על כמות האינסולין שאפשר לקבל?
כי אז אני יכול לבקש חבר שיקנה לי

dasi971

משתמש רשום
מקפיץ
התחלתי להשתמש בליומג'ב כמתנה מאלדור, וזה פשוט מטורף ההבדל בין זה להומולוג
הרבה יותר טוב והרבה יותר מדויק
מחפש איך מקבלים את זה במכבי

עוד שאלה: בלאוית יש הגבלה על כמות האינסולין שאפשר לקבל?
כי אז אני יכול לבקש חבר שיקנה לי
לי מאשרים בנתיים 2 חבילות של ליומגב לחודש
אם אתה צורך יותר יחידות אינסולין יש אפשרות לבקש מרופאה שתכתוב לקופות חולים בקשה לעוד

dasi971

משתמש רשום
צריך לכאורה זמן אינסולין פעיל של שעתיים
לגבי רף עליון ותחתון, אני שם על 70 ו180 ועובד לי טוב יחסית, אבל אני על הומולוג.
עוד נקודה, גם לי לקח זמן עד שהסתדר המערכת.
ויכול להיות שאת צריכה להוסיף פר פחמימות, ואז ממילא לא תצטרכי הרבה תיקונים.

לגבי זה שזה חדש, זה לא בטוח קשור, לפעמים הם צריכים לעשות איפוס, הייתי ממליץ לך להתלונן לשירות לקוחות עד שיסדרו לך, זה אחריות שלהם.
לגבי מיקום על הירך - בצד החיצוני, למעלה. היינו, כשעומדים, מנסים לצבוט את העור להבין איפה הכי עבה.
הענין הוא פשוט לנסות. ככה אמר לי מי שחיבר אותי למשאבה.
אגב, אם חסר לך חיישנים, פשוט לבקש ממישהו ממכבי או מלאומית. מקבלים פי 2 ממאוחדת.
גם במאוחדת יש אופציה לקבל עוד חבילה,אם נגמר החבילה לאותו החודש, אבל יותר מסובך.

אגב.. מי העביר אותך לליומג'ב עם ה780? אלדור?
כי היבנתי שה780 לא נוסה עם הליומג'ב, אבל אני יודע שאלדור מאשר את הנושא. סה"כ הוא רופא פצצה.
לי יש את ה780 על ליומגב ואני די בהתלבטות
בגלל שהמשאבה לומדת אותי בכל יום
לעבור מאינסולין לאינסולין לדעתי זה לא טוב
כי היה זמנים שזה עבד מעולה והיה זמנים שזה ממש הוריד אותי בגלל שהמשאבה רגילה להומהולג
צריך להתיעץ עם רופא
וליומגב פועל באותו זמן שמזריקים אותו
וגם אגב הוא מאוד כואב האינסולין
תלוי למי ובאיזה אזורים נמצאת המשאבה
אבל יש מקומות שזה ממש שורף וכואב כל המטופלים אומרים את זה..

dasi971

משתמש רשום
אני עם 780 ו-נובורפיד.
אסביר:
אז דבר ראשון סנסור Guardian 4 לא דורש כיולים בכלל למאט זמנים מסוימים
וגם אני רואה שהסנסור שלו לא מדייק הוא כותב לי מתחת ל50 ויש 80
הוא גם מוריד אותי הרבה לנמוך אז לפעמים בטלתי את התיקונים האוטומטים..
פניתי גם לחברה אבל לדעתי האישית הסנסור הזה פשוט לא מדויק בכללי

ולגבי מכשיר שמתחבר אליו ראיתי ששעון של אפל יכול להתחבר למשאבה רק אני ממש בבירורים אם יש אפשרות שזה יהיה ללא פלאפון אלא חיבור ישיר למשאבה.. ועדין לא עלה בידי תשובות
אם למשהו יש מידע אשמח

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מי מנסה רגישות אוטומטית בלופ?
זה עדכון לאחרונה ללופ הפיראטי
מיהו מנסה את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה