חידה כמה העברית שלכם חזקה? כנסו כאן כדי לגלות!!!!

מצב
הנושא נעול.

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
חידה נושאת פרסים (בין השאר משום שאף אחד לא נראה לי יצליח לענות עליה :p:ROFLMAO:) לא מפורסמת. ואיתה גם תצילחו לגלות כמה חזקה העברית שלכם.
1.מהי המילה הכי ארוכה בעברית?
2.מהי המילה בעברית שיש בה הכי הרבה פעמים את האות ו'?

נערך לאחרונה ב:

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
יסלחו לי כל החוגגים
לא מבינה למה אותיות מש"ה וכל"ב נחשבות חלק מהמילה
הלא כל תפקידן לחבר רצף של מילים עצמאיות לכדי משפט?!

יאלפוני נא בינה

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חידה נושאת פרסים (בין השאר משום שאף אחד לא נראה לי יצליח לענות עליה :p:ROFLMAO:) לא מפורסמת. ואיתה גם תצילחו לגלות כמה חזקה העברית שלכם.
1. וכשבהשתעשעויותיהם \ היפופוטמונסטרוססקיפדליופוביה
2. וווווווווווווווווואווווווווווווווווווו \ ושיוויונותינו
חחחחחחח:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: משהו נכון???
לא המצאתי את המילים!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מענין לענין ובאותו עניין-
מהו שם המשפחה הכי ארוך בעברית?
היה בפיגוע במסעדת סבארו (תשס"א) משפחה שכמעט כולם נרצחו, שם המשפחה היה 'סחיווסחורדר', אבל אני לא בטוח שזה בעברית..
יש גם משפחה בחוג הפלס בשם 'וונדרוולדה'

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
.היה בפיגוע במסעדת סבארו (תשס"א) משפחה שכמעט כולם נרצחו, שם המשפחה היה 'סחיווסחורדר', אבל אני לא בטוח שזה בעברית..
יש גם משפחה בחוג הפלס בשם 'וונדרוולדה'
יש יותר ארוך-לופוליאנסקי
(ו-וונדרוולדה ממש לא רק בחוג הפלס, אם לזה התכוונתם...)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רובי קצת מבולבל:
1682358824003.png

שיחליט
1682358959450.png

שיחליט...
1682359016088.png

אלו המצאות..:)
1682359078159.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה