השקעות כל המוצרים במדד SP500, ממליצים?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מכירה מישהו שעובד בהלמן אלדובי. אני יכולה לשאול אותו אילו תנאים ניתן לקבל כקבוצה.
השאלה אם זה 'ידפוק' במשהו את ההכשר?
@מקצועי בלבד @אהבת עולם אם זה יכול לעזור במשהו - בכיף.

נערך לאחרונה ב:

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
במה שרלוונטי.
מבחינתי קרן פנסיה והשתלמות רלוונטיות
בקרן פנסיה, לא נראה לי שזה יעזור.
גם ככה זה מאד זול.

בקרן השתלמות זה יכול להיות רעיון מצוין.

א. קליין

משתמש צעיר
אני מכירה מישהו שעובד בהלמן אלדובי. אני יכולה לשאול אותו אילו תנאים ניתן לקבל כקבוצה.
השאלה אם זה 'ידפוק' במשהו את ההכשר?
@מקצועי בלבד @אהבת עולם אם זה יכול לעזור במשהו - בכיף.
@Tweenset
@מקצועי בלבד
@אהבת עולם
אולי באמת מארגנים קבוצה להשקעה בקרן השתלמות בIRA וכקבוצה יסכימו גם אם כל אחד מביא סכום נמוך יחסית.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
@Tweenset
@מקצועי בלבד
@אהבת עולם
אולי באמת מארגנים קבוצה להשקעה בקרן השתלמות בIRA וכקבוצה יסכימו גם אם כל אחד מביא סכום נמוך יחסית.
מוזמנת לארגן , רק תתכונני להמון עבודה קשה ולא תמיד מתגמלת.
נניח במקרה שלנו, הם יודעים שאין לנו עוד אופציות אחרות להתמקח עליהן, אנחנו בעצם מחפשים את ההכשר,
הם עשו צעד אחד של תשלום על הכשר, למה שיוזילו לנו עוד?
לגבי IRA זה באמת יכול לתת אופציה, אבל אישית , אני חושבת שבצבירה נמוכה זה לא כל כך קריטי, וכשיש צבירה גבוהה - גם דמי הניהול יורדים וגם אפשר לעבור לניהול אישי. 0.6% מבחינתי כרגע זה בסדר גמור, הכל ביחס לאופציות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מוזמנת לארגן , רק תתכונני להמון עבודה קשה ולא תמיד מתגמלת.
נניח במקרה שלנו, הם יודעים שאין לנו עוד אופציות אחרות להתמקח עליהן, אנחנו בעצם מחפשים את ההכשר,
הם עשו צעד אחד של תשלום על הכשר, למה שיוזילו לנו עוד?
לגבי IRA זה באמת יכול לתת אופציה, אבל אישית , אני חושבת שבצבירה נמוכה זה לא כל כך קריטי, וכשיש צבירה גבוהה - גם דמי הניהול יורדים וגם אפשר לעבור לניהול אישי. 0.6% מבחינתי כרגע זה בסדר גמור, הכל ביחס לאופציות.
זהו, שאני יכולה לבדוק בכלל את ההתכנות, אבל לא מתכוונת לעבוד על זה
אין לי זמן, גם כאן אני בקושי נמצאת.
הבנתי שלגבי ההכשר זה כבר בעצם הגעה לקראתנו. לכן התייעצתי פה אם בכלל יש מה לנסות.
אני בכל מקרה אבדוק את האופציות, אבל לארגן קבוצה באופן טכני -- אין לי אפשרות.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה