מידע שימושי ישןןן!! מאיפה הגעתם לזה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בקיצור שכל אחד יסתכל בתאריך המופיע למעלה ויבין לפי הסיטואציה אם זה רלוונטי עבורו או עבור כותב ההודעה ויגיב לפי הצורך
לא צריך להיות גאון בשביל זה, פשוט לפחות את העיניים ואת הראש לרגע.
והכל על מקומו יבוא בשלום!
לפעמים אנשים לא שמים לב...
ההצעה שלי: להוסיף כמו בפורומים אחרים (nodeBB) הודעה: האשכול שבו אתם מגיבים כבר ישן, האם אתם רוצים להגיב בכל זאת?
@הכלבויניק

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רק שבמקרה הזה התוכן אינו שלילי
הרעיון של
1706268157374.png
הוא בסה"כ כל הערה שיש לך על הודעה מסוימת אפי שינוי בפרטים וכדו'
אפשר לשלוח בדיווח על תוכן שלילי,
ובאמת אין לי מושג מה הסיבה שזה נקרא כך.

גריז

משתמש פעיל
לך לא
אבל אולי למי ששאל זה כן רלונטי
אנשים לא משועממים לחפש אשכולות מלפני 15 שנה אם זה לא רלונטי להם
נראלי כולם מסכימים שיש אשכולות (ואני מתכוונת בעיקר על מכירה / מסירה / מזג אויר וכו')
שממש לא רלוונטיים מלפני שש שנים...
בקיצור שכל אחד יסתכל בתאריך המופיע למעלה ויבין לפי הסיטואציה אם זה רלוונטי עבורו או עבור כותב ההודעה ויגיב לפי הצורך
לא צריך להיות גאון בשביל זה, פשוט לפחות את העיניים ואת הראש לרגע.
והכל על מקומו יבוא בשלום!
כן, זה מה שרוב המשתמשים עושים כבר עכשיו,
אבל למה לא לחסוך את כל ה 'בלי לשים לב' ו 'בטעות'.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה