דרוש מידע טבלת חישובי השקעות

וילה בצפת

משתמש פעיל
היה פה בעבר מישהו שפרסם אקסל שמחשב כמה כסף יכנס בהפקדה חודשית וכו' עם אחוז תשואה מסויים אני לא מצליחלמצוא אשמח לקבל קישור תודה רבה

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

וילה בצפת

משתמש פעיל
וואו אלוף למדתי את מה שהייתי צריך לא הבנתי דבר אחד למה בתוצאות הייתי צריך לעשות את כל הנוסחאות האלה ולא הסתפקת בסיכום הטור הזה לבדו?

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
וואו אלוף למדתי את מה שהייתי צריך לא הבנתי דבר אחד למה בתוצאות הייתי צריך לעשות את כל הנוסחאות האלה ולא הסתפקת בסיכום הטור הזה לבדו?
אני לא מבין איך היית מסתדר בפחות נוסחאות.
אשמח שתעשה עותק ותסביר לי מה היית משנה.

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני לא מבין איך היית מסתדר בפחות נוסחאות.
אשמח שתעשה עותק ותסביר לי מה היית משנה.
יתכן ומה שצריך את זה זה בשביל שאר הפרמטרים
אני חיפשתי סה"כ סכום הפקדה ותשואה חודשית
בריבית דריבית ובטבלה השמאלית שם עשיתי שיהיה כתוב רק אם מתאים לתאריך וממילא זה תוצאה של טור שלם
יתכן שבגלל כל הנושא של דמי ניהול צריך את זה?
לא ניסיתי ללמוד את זה עדיין?
אם רק את הדברים שהזכרתי מספיק את זה

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה