דרוש מידע חלוקת ערכות בדיקה קורונה מהירות (אנטיגן) להורים - חוזרים ללימודים אחרי החגים

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ערכות בדיקה קורונה מהירות (אנטיגן) להורים - חוזרים ללימודים אחרי החגים
משרד החינוך, באמצעות מד"א, יוצא בימים אלה במבצע נוסף של חלוקת ערכות בדיקת אנטיגן לכלל התלמידים מגיל 3 ועד גיל 12 ו שלושה חודשים.

החלוקה תתבצע בימים ח' עד כ"ג בתשרי (29-14 בספטמבר) כדי שהבדיקה תבוצע ביום רביעי, כ"ג בתשרי (29 בספטמבר), ערב החזרה ללימודים מחופשת סוכות.

הערכות יחולקו באמצעות מגן דוד אדום במיקומים הרשומים בטבלה להלן.

ניתן גם להגיע ישירות לתחנת החלוקה הקרובה ולאסוף את הערכה ללא קביעת תור.

בתחנת החלוקה ההורה יתבקש להזדהות באמצעות הצגת תעודת זהות שבה מופיע ספח ובו מספר הזהות של הילד/ה, או באמצעות כרטיס קופת חולים של הילד/ה.

להזמנת ערכה לחצו כאן

חוזרים ללימודים אחרי החגים - בדיקות אנטיגן

הורים יקרים, אנו קוראים לכם לשוב ולהיות שותפים במבצע לאומי שמטרתו להחזיר את ילדינו לשגרת לימודים בטוחה ובריאה. גילוי מוקדם של תחלואה סמויה ימנע הדבקה לא מודעת ויסייע בחזרה לשגרת הלימודים.

חוזרים ללימודים אחרי החגים

מה מטרת בדיקות האנטיגן?

איתור מוקדם של תחלואה בקרב תלמידים באמצעות בדיקות מהירות שיתקיימו באופן עצמי על ידי ההורים לתלמידים בגילאי 12-3 בביתם, ובכך יסייעו בצמצום התחלואה במוסד החינוכי לקראת החזרה מחופשת חג הסוכות.
אנו רואים חשיבות בביצוע הבדיקה לילדכם במהלך 24 השעות לפני ההגעה לבית הספר בהתאם להנחיות המופיעות בערכה.

איך מקבלים את הערכות?

משרד החינוך בשיתוף מד"א יוצא בימים אלה במבצע נוסף של חלוקת ערכות בדיקת אנטיגן לכלל התלמידים בגילאי 12-3.
החלוקה תתבצע בתאריכים ח' עד כ"ג בתשרי (29-14 בספטמבר), כדי שהבדיקה תוכל להתבצע ביום רביעי, כ"ג בתשרי (29 בספטמבר), ערב החזרה ללימודים מחופשת סוכות.

• הערכות יחולקו באמצעות מד"א בתחנות חלוקה ובמתחמים ייעודיים שייפתחו ברחבי הארץ.
  • הורים, הירשמו לאיסוף הערכה באחת הדרכים הבאות:
    • כניסה לקישור שיישלח אליהם במסרון (SMS) ממשרד החינוך.
    • כניסה לאתר מד"א בקישור הזה.
    • חיוג למענה קולי ממוחשב בטלפון 5160*
    • אם אתם בעלי "טלפון כשר" תישלח לכם הודעה קולית, ותוכלו להקליד פרטים לאיסוף הערכה בתחנת החלוקה הקרובה למקום מגוריכם.
  • בתחנת החלוקה תתבקשו להזדהות באמצעות הצגת הקוד שקיבלתם (ניתן להזדהות גם באמצעות תעודת זהות עם ספח).

איך מבצעים את הבדיקה?

אתם מתבקשים לבצע את הבדיקה לילדיכם בביתכם יום לפני החזרה מחופשת סוכות, ביום רביעי, כ"ג בתשרי התשפ"א (29 בספטמבר 2021), בהתאם להנחיות המופיעות בדף ההסבר המצורף לערכה.
לנוחותכם צירפנו דף הוראות וסרטון הדרכה:
  1. דף הוראות להורים – ביצוע בדיקה ביתית מהירה לזיהוי אנטיגנים ל-Covid-19
  2. סרטון ההסברה והדרכה להורים
תמונת רקע

מה משמעות התוצאות?

• תוצאה חיובית: עליכם לגשת עם ילדיכם לבדיקות PCR ולפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
  • תוצאה שלילית: ילדיכם יוכלו להגיע כרגיל לבית הספר או לגן.

איך מדווחים?

מדווחים על התוצאות בטופס מקוון שיישלח אליכם לקראת סוף החופשה.
מידע נוסף בנושא בדיקות אנטיגן ראו באתר משרד הבריאות.

נערך לאחרונה ב:

אני וביתי

משתמש מקצוען
לא מחלקים בגנים ובבתי הספר?
אמורים לחלק.
אצלינו בגנים הגיעו ערכות והגננות אמורות לחלק את זה מחר.
גם בבית הספר ובחיידר של הבנים, קיבלו ערכות.
מה שמחלקים עכשיו היו אמורים לחלק לפני תחילת שנה רק זה הגיע יום לפני ראש השנה. תלכו לקחת גם ממד"א מי שלא צריך שיביא לי :)

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מה שמחלקים עכשיו היו אמורים לחלק לפני תחילת שנה רק זה הגיע יום לפני ראש השנה. תלכו לקחת גם ממד"א מי שלא צריך שיביא לי :)
אנחנו כבר קיבלנו פעם אחת ערכה.
אבל למה אנחנו צריכים לרוץ לעמדה של מד"א?
אם רוצים שנבדוק שידאגו שיגיע אלינו

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבל בינינו, זה לא טיפשי כל הסיפור הזה? מה העניין?
אלפי תלמידים/ות יעשו בדיקת קורונה לפני חזרתם ללימודים אחרי סוכות, ואחרי יומיים הבדיקה כבר לא תקפה!
אפשר חלילה בהמשך להידבק במכולת ובעוד מקומות.. :(

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אבל בינינו, זה לא טיפשי כל הסיפור הזה? מה העניין?
אלפי תלמידים/ות יעשו בדיקת קורונה לפני חזרתם ללימודים אחרי סוכות, ואחרי יומיים הבדיקה כבר לא תקפה!
אפשר חלילה בהמשך להידבק במכולת ובעוד מקומות.. :(
הבדיקות הקודמות מנעו מ8 אלף תלמידים חיוביים לחזור ללימודים

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבדיקות הקודמות מנעו מ8 אלף תלמידים חיוביים לחזור ללימודים
מתי היה עוד פעם כזה חלוקה? מדובר בבדיקות ביתיות שעושים בבית לבד ולא נרשם בשום מקום.
שמעתי אמא אחת שראתה את הערכות שואלת את הגננת - אפשר לקבל? דוקא נחמד שיהיה לי בבית - כשאצטרך ,
וחברה של הבת שלי (כיתה ח') לא הרגישה טוב, ובאה (עם מסיכה) לביה"ס לקחת את הערכה שלה ויצאה שלילית. אבל היא כבר "ביזבזה" את שלה.

ולכן אני מתפלאה על כל העסק הזה, האם אכן הורים יעשו את הבדיקה לפני החזרה ללימודים, או שישאירו אותו למקרה שהילדה באמת לא תרגיש טוב.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מתי היה עוד פעם כזה חלוקה?
לפני ה1 בספטמבר.
וזה כבר באמת לא היה רלונטי במוסדות שלנו כי כולם למדו. בצבור הכללי זה עבד וכמו שכתבו נמנעה כניסה של 8000 תלמידים חולים לכתות.
אצלינו חלקו ואכן שמרנו לשעת הצורך מה רע.
הפעם הזו אם המוסדות ירצו הם יכולים להפעיל את זה כמו שצריך (תנאי לכניסה לכתות) השערה הם לא ממש יתענינו בזה. במקרה הטוב והנפוץ יחלקו לשעת הצורך שזה לרב ההורים שימושי מאד. במקרה הפחות טוב ימנפו את זה להכנסה נוספת לצוות כמו שהזכירו לעיל.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מתי היה עוד פעם כזה חלוקה? מדובר בבדיקות ביתיות שעושים בבית לבד ולא נרשם בשום מקום.
שמעתי אמא אחת שראתה את הערכות שואלת את הגננת - אפשר לקבל? דוקא נחמד שיהיה לי בבית - כשאצטרך ,
וחברה של הבת שלי (כיתה ח') לא הרגישה טוב, ובאה (עם מסיכה) לביה"ס לקחת את הערכה שלה ויצאה שלילית. אבל היא כבר "ביזבזה" את שלה.

ולכן אני מתפלאה על כל העסק הזה, האם אכן הורים יעשו את הבדיקה לפני החזרה ללימודים, או שישאירו אותו למקרה שהילדה באמת לא תרגיש טוב.
אצלינו חילקו לפני ה1 לספטמבר
ויכלו לחזור ללימודים (שכבר התחילו קודם) רק עם אישור שהבדיקה יצאה שלילית

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלינו חילקו לפני ה1 לספטמבר
ויכלו לחזור ללימודים (שכבר התחילו קודם) רק עם אישור שהבדיקה יצאה שלילית
מעניין מה שאתן מספרות!!
כי אני עובדת בגנים בב"ב ופעם ראשונה שיש חלוקה כזאת,
וגם לא קיבלנו הודעה לבדוק אם אכן עשו בדיקת קורונה ואם היא שלילית....

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מעניין מה שאתן מספרות!!
כי אני עובדת בגנים בב"ב ופעם ראשונה שיש חלוקה כזאת,
וגם לא קיבלנו הודעה לבדוק אם אכן עשו בדיקת קורונה ואם היא שלילית....
אולי זה באמת קשור לזה:
אבל משום מה כל החברים של בעלי שרבה'ס בחיידר
פתחו מכירות של בדיקות ביתיות
כי אצלינו רק הבנות קיבלו והבנים לא.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תושבים יקרים חג שמח!

*מגן דוד אדום*
*מרחב ירושלים בשיתוף עם מינהל קהילתי מעלה רמות*

*היום יום רביעי (ט"ז תשרי תשפ"ב א' דחול המועד סוכות) 22/9/2021 *

תתקיים חלוקת בדיקות אנטיגן מהירות לגילוי קורונה. לטובת תלמידי מערכת החינוך בגילאים 3 עד 12 לחזרה מחופשת הסוכות בצורה בריאותית.

החלוקה לאחד ההורים, בהצגת תעודת זהות כולל ספח.

*קניון רמות* 12:00 - 20:00

*מינהל קהילתי מעלה רמות* שדרות גולדה מאיר 474 13:00 - 20:00

72.png
חג סוכות שמח
72.png

*מינהל קהילתי מעלה רמות*

מלכה123

משתמש מקצוען
מישהו יודע אם יש חלוקה של הנ"ל בב"ב?
(לא קיבלנו ממוסדות הלימוד של הילדים:()

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש היום חלוקה בבי''ש ברמה ג' וברמה א' במרכז מסחרי צריך רק להיות הורה ומספר ת.ז. ושנת לידה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה