בקשת תפילה חיים יאיר בן רות

ספיר אליה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תתפללו בבקשה על חיים יאיר בן רות רפואה שלימה במהרה...
רק תפילות יעזרו פה...
הוא ממש במצב קשה ומדרדר מיום ליום,והרופאים מרימים ידיים.
הלוואי שנתבשר בבשורות טובות אמן
תזכו למצוות

ספיר אליה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחותו כתבה כך:

חברות יקרות!

אני כותבת לכם את המילים בידיים רועדות ובלב דופק,

הרבה ממכם מכירות אותי, לא קלה לי החשיפה הזאת אבל כשחרב חדה מונחת על הצוואר נותר רק לבקש רחמים.

אני רוצה לבקש ממכם בקשה אחת, תצילו את אח שלי, אבא לשלושה ילדים שמצבו קשה ומדרדר מיום ליום, חיים יאיר בן רות לרפואה שלמה.

אתם מכירים את המציאות הזאת שעובר אליכם מייל ואתם מנידות בראש ברחמים ועוברות הלאה, אבל בבקשה, בבקשה אל תמשיכו הלאה, תדמיינו את זה, תדמיינו שזה היה האח שלכם שחולה, שהרופאים מרימים ידיים ואומרים שחוץ מתפילות לא נותר עוד מה לעשות.

אז אני נופלת על הברכיים, בוכה כמו ילדה ומתחננת אליכם שתחשבו עליו, על האח שלי שתמיד שם בשביל כולם, שעוזר לכל אחד באשר הוא, שגורר רגליים כי בקושי נותר לו כוח, שבבית מחכים לו בכל יום אישה וילדים בעיניים כלות, שיחזור.

בבקשה, תתפללו, תתחננו, תקרעו את השמים כדי שלא יקרע לנו הלב.

תתחנו בשבילו כמו שהוא תמיד היה עושה בשביל כולם.

בבקשה, בבקשה, אל תעמדו מנגד.

אני מצרפת קישור לקריאת תהילים, מי שיכולה, כמה שיכולה, מתחננת.

תודה רבה לכולכם ושהקב"ה יזכה אתכם בבריאות שלמה ואיתנה, תמיד.

באהבה ובהוקרת תודה עצומה ושיהיה לכולנו לזכות!

שירה שפירא-ראם

king salomon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אמרתי.
בעל הרפואות יתמלא עליו ברחמים גמורים לבריאות איתנה ורפואה שלימה.
שמעתי שהרב אלימלך בידרמן אמר: שהלילה הזה מאוד
מסוגל ובמילים: "ונצעק אל ה'" יש עניין לבקש חזק מאבא שבשמיים.
בשו"ט.

ספיר אליה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יישר כוח לכולכם!!
השם ישלם שכרכם!
והלוואי שנשמע בשורות טובות!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
קראתי, רפו"ש בתושח"י

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רפואה שלמה !!!

ליש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
התפללתי, רפואה שלימה בקרוב ממש, אמן.

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה