Make חיבור מייל כטריגר למייק

א. ס. מערכות

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בניתי אוטומציה במייק שמכניסה נתונים מכל מייל שהתווית שלו מוחלפת לתווית בשם "הדפסה",
ואני צריך שזה יהיה טריגר מיידי אבל זה רק מראה לי כאילו זה מיידי ובפועל עובד רק שלחצתי על הפעלה באופן ידני.
מה לעשותצפה בקובץ המצורף 1613487 ככה זה נראה

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בניתי אוטומציה במייק שמכניסה נתונים מכל מייל שהתווית שלו מוחלפת לתווית בשם "הדפסה",
ואני צריך שזה יהיה טריגר מיידי אבל זה רק מראה לי כאילו זה מיידי ובפועל עובד רק שלחצתי על הפעלה באופן ידני.
מה לעשותצפה בקובץ המצורף 1613487 ככה זה נראה
כל הטריגרים של גימייל הינם מבוססי זמן. הטריגר היחידי שמבוסס על תגובה ריאקטיבית מיידית לפעולה- הינו וובהוק, או מיילהוק, לכן כדאי שתנסו אולי עם מיילהוק.

נערך לאחרונה ב:

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לך אולי רעיון מה אני יכול לעשות?
איך אני עושה את זה קישור או משהוא?
הפתרון שעולה לי כעת:
להגדיר בגימייל את כתובת המייל של המיילהוק (כתובת מייל פיקטיבית שמקבלים מיצירת וובהוק מסוג מיילהוק במייק), שלשם יועברו אוטומטית ההודעות שמוכנסות לתווית "איקס". וזהו.
ברגע שההודעות יועברו אוטומטית לכתובת המייל של המיילהוק- תקבלו התרעה מיידית על כך למייק.

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
וכמה אופרציות זה ייקח לי אם אני עושה חיפוש כל רבע שעה לפי כל התהליך או 1
בהנחה שהתווית מוסרת מההודעת מייל מיד לאחר שהיא מועברת לתווית או משהו כזה, (כדי למנוע כפילויות אופרציות) - מסתבר שאותה כמות אופרציות בדיוק...
ההבדל הוא רק בטריגר- האם תקבלו התרעה מיידית והסנריו יופעל מיידית או רק כל איקס זמן.

DBA AUTOMATIONS

תנו לפתרונות שלנו לעבוד בשבילכם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הפתרון שעולה לי כעת:
להגדיר בגימייל את כתובת המייל של המיילהוק (כתובת מייל פיקטיבית שמקבלים מיצירת וובהוק מסוג מיילהוק במייק), שלשם יועברו אוטומטית ההודעות שמוכנסות לתווית "איקס". וזהו.
ברגע שההודעות יועברו אוטומטית לכתובת המייל של המיילהוק- תקבלו התרעה מיידית על כך למייק.
אני גם צריכה אותו דבר, אבל לא מצאתי את האופציה להעביר לכתובת מיילהוק רק מיילים מתווית מסוימת.
מצאתי רק עם מסנן - וזה לא טוב בשבילי כי אני רוצה לגרור מייל מסוים לתווית X (כל פעם שצריך - לא תמיד מאותה כתובת או עם אותו מלל) ואז שישלח וובהוק .
אין מצב?

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני גם צריכה אותו דבר, אבל לא מצאתי את האופציה להעביר לכתובת מיילהוק רק מיילים מתווית מסוימת.
מצאתי רק עם מסנן - וזה לא טוב בשבילי כי אני רוצה לגרור מייל מסוים לתווית X (כל פעם שצריך - לא תמיד מאותה כתובת או עם אותו מלל) ואז שישלח וובהוק .
אין מצב?
אוקיי, אני לא זכרתי את האופציות הרגילות של גימייל עבור זה. כיוון שמה שאני עשיתי היה יצירת סקריפט שמיועד בדיוק בשביל זה.
כאן וכאן יש הוראות פשוטות לזה.

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לא מצליח זה רק למיילים אני צריך לתוויות
לפי הזכור לי הסקריפט עובד בצורה כזו שהוא מכניס אוטומטית לתווית מסויימת מיילים עם כותרת מסויימת. תוכלו פשוט ליצור סקריפט שיעביר כל מייל שנכנס לתווית מסויימת למיילהוק ולאחמ"כ יסיר את התוית מהמייל על מנת למנוע כפילויות.
(אני אישית יצרתי סקריפטים בעזרת צ'אט גיפיטי...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה