דרוש מידע התראות מייל

צנוברית

משתמש פעיל
היי
למי יש מושג על אפשרות לקבל מידע על כמה הודעות לא נקראו במייל ובצאט ללא פתיחת האפליקציה
כלומר בטלפון אני כן יכולה לראות כמה הודעות נשלחו במייל או בואצפ גם מבלי לפתוח
איך עושים?אם אפשרי ?גם במיחשב
תודה!

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
נראה לי זה באפשרות של התרעות בשולחן העבודה...
לזה את מתכוונת??

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
היי
למי יש מושג על אפשרות לקבל מידע על כמה הודעות לא נקראו במייל ובצאט ללא פתיחת האפליקציה
כלומר בטלפון אני כן יכולה לראות כמה הודעות נשלחו במייל או בואצפ גם מבלי לפתוח
איך עושים?אם אפשרי ?גם במיחשב
תודה!
את מתכוונת האם את יכולה לראות כמה הודעות והודעות צאט יש במייל מבלי לפתוח את המייל עצמו?
כי את יכולה לראות כמה הודעות יש מבלי לפתוח את ההודעה עצמה , אבל את כן תצטרכי להיכנס למייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה