דרוש מידע התפתחות תינוק בן 10 חודשים

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
יש לי תינוקת בת עשרה חודשים שזוחלת בצורה כזו שרגל אחת רק היא מקפלת והשניה נשארת מתוחה
נראה כאילו היא חותרת.
האם זה תקין? קרה למשהי? יש צורך לעשות משהו בשלב זה?

כמו"כ האם כבר נדרש ממנה לשבת בכוחות עצמה או לעמוד?

אציין שהיא שוקלת 12 ק"ג יתכן שההתפתחות הפיזית שלה מושפעת מהמשקל?

תודה רבה.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אפשר לתרגל "אופניים" עם הרגליים
מעודד זחילה, וזחילה נכונה.

כוכבה ה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הבן שלי היה ככה עד גיל שנה (גם הוא די שמנמן...), הלכתי לפיזו' והיא אבחנה טונוס נמוך וכו'... בקשר לרגל שלא מקפלת - בכל התנוחות זה ככה-גם כשאת מושיבה אותה על הברכיים או משהו כזה?( הבן שלי היה ככה ויעצו לי לעשות אולטרסאונד לראות שהכל תקין בברך אבל ב"ה הוא כן מתחיל לקפל מדי פעם אז נרגעתי..)

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
הבן שלי היה ככה עד גיל שנה (גם הוא די שמנמן...), הלכתי לפיזו' והיא אבחנה טונוס נמוך וכו'... בקשר לרגל שלא מקפלת - בכל התנוחות זה ככה-גם כשאת מושיבה אותה על הברכיים או משהו כזה?( הבן שלי היה ככה ויעצו לי לעשות אולטרסאונד לראות שהכל תקין בברך אבל ב"ה הוא כן מתחיל לקפל מדי פעם אז נרגעתי..)
מה זה טונוס נמוך? מה עשיתם ? והאם עזר?
שהיא יושבת היא כן מקפלת.

בשוני בבוני

משתמש פעיל
היא כן אמורה להתיישב לבד או לפחות להשאר לשבת כשמושיבים אותה
אבל יש ילדים שלוקח להם יותר זמן אם בגלל המשקל(לא מוכח כי מציאות שיש הרבה ילדים מאד מאד שמנים שכן מתפתחים רגיל) או סתם ככה יותר איטיים
רק תעקבי שהיא לא נעמדת כי אז היא עלולה לפספס את הזחילה וחבל מאד

כוכבה ה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
טונוס נמוך זה שהשרירים מדי רפוי ולכן הוא לא יכל לעשות תנועות מסוימות עד שהיה לי תור בהתפתחות הילד הלכתי לכל מיני מטפלות פרטיות (עד שהוא ממש נכנס לחרדה מכל העסק הפסקתי) יש תרגילים לעשות וזה בהחלט עוזר, אצל הבן שלי הדאיג אותם בעיקר שהיה לא מאד קשה לשאת משקל על הברך לזחול או לשבת על הברכייםוכו' ושלחו אותי לעשות אולרטסאונד אבל לפני שהלכי זה התחיל להסתדר, דווקא בהתפתחו הילד בכלל לא הבינו למה באתי...
הלכתי איתו גם לכירופרקט (ישהו שמשחרר חוליות תפוסות בעמוד שדרה ) ויום אחר כך הוא נעמד והתיישב!!!!!!!!!1
אבל אני יודעת שהרבה מסתייגים מהדבר הזה ואומרים שיכול להזיק...- לשיקול דעתך

מפתחת תוכנה

משתמש פעיל
היא כן אמורה להתיישב לבד או לפחות להשאר לשבת כשמושיבים אותה
אבל יש ילדים שלוקח להם יותר זמן אם בגלל המשקל(לא מוכח כי מציאות שיש הרבה ילדים מאד מאד שמנים שכן מתפתחים רגיל) או סתם ככה יותר איטיים
רק תעקבי שהיא לא נעמדת כי אז היא עלולה לפספס את הזחילה וחבל מאד
היא לא מתישבת לבד אבל כן נשארת לשבת יפה שמושיבים אותה ויודעת ברוב הפעמים לעבור מישיבה לשכיבה על הבטן.
היא זוחלת כבר מגיל 7 וחצי חודשים אבל הזחילה שלה קצת מוזרה כמו שתיארתי היא מקפלת רק רגל אחת והשניה נשארת מתוחה וכך היא מתקדמת אפילו מרחקים יפים.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תנסי לקפל לה את הרגל בזחילה ולראות אם היא משאירה אותה ככה, אם כן תעשי את זה כמה פעמים והיא לתמד, אם לא כדאי להתיעץ אולי עם רופא ילדים או טיפת חלב.
אם היא יושבת ללא תמיכה זה בסדר, וזה לא נכון שלא תעמוד!!!!!!!!!! במעונות שיקומיים מעידים בעמידון ילדים מגיל 10-11 חודשים אם הם לא נעמדים לבד! לא אומרת שזה מאוחר, אבל זה לא נכון להגיד שלא לתת לה לעמוד

מתכנת מקצועי

משתמש צעיר
אני הלכתי לפיסוטרפיסטית בשביל דבר הרבה יותר טיפשי
(הבת שלי אוהבת לשבת ישיבת W)
למה לא ללכת?
היא נותנת תרגילים
אף פעם לא מזיק ללכת
אני הייתי הולכת במקרה שלך

מתכנת מקצועי

משתמש צעיר
מה הכוונה דרך הטיפת חלב?
מה שאני מכירה שיש לקופת חולים מרכז להתפתחות הילד וצריך למלא טפסים להגיש להם
ולחכות לעדכון.
אצלינו סטיפת חלב (בירושלים)
יש פעם בשבוע פיזוטרפיסטית שמגיעה למקום
ולא צריך טפסים מיוחדים וכו'
הבנתי שיש את זה בהרבה טיפות חלב

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לי תינוקת בת עשרה חודשים שזוחלת בצורה כזו שרגל אחת רק היא מקפלת והשניה נשארת מתוחה
נראה כאילו היא חותרת.
האם זה תקין? קרה למשהי? יש צורך לעשות משהו בשלב זה?

כמו"כ האם כבר נדרש ממנה לשבת בכוחות עצמה או לעמוד?

אציין שהיא שוקלת 12 ק"ג יתכן שההתפתחות הפיזית שלה מושפעת מהמשקל?

תודה רבה.
יש תינוקות שעדיין לא זוחלים בגיל 10 חודשים
והכל תקין...

מה שכן:
שרגל אחת רק היא מקפלת והשניה נשארת מתוחה
צריך לבדוק שהכל בסדר עם הרגל שלא בשימוש.

אולטראסאונד פרקי ירכיים (בדר"כ מבצעים בגיל חודש)
בדר"כ מדובר ברופא מומחה שיכול לייעץ אם יש בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה