שאלה התיעצות לגבי סידור חלל חדר רחצה

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לחוות דעתכם איך עדיף לסדר את המקלחת מתוך 2 האפשרויות הבאות- האם ארון הרחצה סמוך לדלת כניסה או האסלה סמוכה לדלת כניסה

קבצים מצורפים

• 1709643808655.png
    1709643808655.png
    KB 41.3 · צפיות: 35

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין מידות

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

oa21

משתמש חדש
מבין 2 האופציות הייתי מעדיפה את זו שהאסלה ליד הדלת כדי שנכנסים זה יהיה מול הכיור ולא מול האסלה
אבל הייתי בכלל משנה את סידור החלל
מצ"ב שרטוט לאופציה נוספת

קבצים מצורפים

• 20240305_184528.jpg
    20240305_184528.jpg
    1.1 MB · צפיות: 27

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לחוות דעתכם איך עדיף לסדר את המקלחת מתוך 2 האפשרויות הבאות- האם ארון הרחצה סמוך לדלת כניסה או האסלה סמוכה לדלת כניסה

מבין 2 האופציות הייתי מעדיפה את זו שהאסלה ליד הדלת כדי שנכנסים זה יהיה מול הכיור ולא מול האסלה
אבל הייתי בכלל משנה את סידור החלל
מצ"ב שרטוט לאופציה נוספת
תודה על התגובה. שרטטת מכונת הכביסה מול האסלה האם יהיה מספיק מקום לטפל במכונת כביסה? וגם האם האסלה לא מידי רחוקה מהכניסה? זה הדבר הכי שימושי בחלל. (האסלה היחידה בבית)

oa21

משתמש חדש
האם האסלה סמויה או לא ?
אם האסלה סמויה תבררי את עומק המכונת כביסה
אם עומק המכונה הוא 60 ס"מ אז זה בסדר
את גם יכולה להחליף את המיקום של הכיור והמכונה ואז וודאי אין בעיה, רק שפחות יפה בעיני,אלא אם כן את בונה אצל נגר ארון אמבטיה עם אופציה להכניס את המכונה בתוכו,אוכל לשלוח לך תמונת השראה אם תרצי.
האסלה לא רחוקה מהכניסה זה חדר רחצה יחסית קטן אין משמעות למרחק מהדלת הכל יהיה שם נגיש וקרוב

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם האסלה סמויה או לא ?
אם האסלה סמויה תבררי את עומק המכונת כביסה
אם עומק המכונה הוא 60 ס"מ אז זה בסדר
את גם יכולה להחליף את המיקום של הכיור והמכונה ואז וודאי אין בעיה, רק שפחות יפה בעיני,אלא אם כן את בונה אצל נגר ארון אמבטיה עם אופציה להכניס את המכונה בתוכו,אוכל לשלוח לך תמונת השראה אם תרצי.
האסלה לא רחוקה מהכניסה זה חדר רחצה יחסית קטן אין משמעות למרחק מהדלת הכל יהיה שם נגיש וקרוב
רוחב החלל 176 ס"מ. מ. כביסה 60 ס"מ+ כמעט 10 ס"מ מאחורה לצנרת. אסלה תלויה 55 ס"מ. עיבוי קיר לניגרה כ 20 ס"מ. סה"כ 145. נשאר 31 ס"מ פנוי בחלק הקדמי של המכונה. לא נראה לי שזה מספיק. בוודאי לא בנוחות
בנוסף, בחלק הקדמי של האסלה צריך להיות לפי התקן 80 ס"מ. גם אם נותנים פחות 31 ס"מ בודאי לא מספיק

נערך לאחרונה ב:

oa21

משתמש חדש
לקיר עיבוי לאסלה סמויה מספיק 10 ס"מ יש אסלות גם באורך 45 ס"מ אפשר למצוא בכל חנות, מאחורי המכונה נשמע לי מוגזם להשאיר 10 ס"מ לצנרת זה הרבה , מה שיכול להשאיר בין 50-60 ס"מ בין אסלה למכונה זה לא הכי נוח בעולם אבל אפשרי בהחלט, ושוב אני הייתי מחליפה בין כיור למכונה ובונה ארון מותאם

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לקיר עיבוי לאסלה סמויה מספיק 10 ס"מ יש אסלות גם באורך 45 ס"מ אפשר למצוא בכל חנות, מאחורי המכונה נשמע לי מוגזם להשאיר 10 ס"מ לצנרת זה הרבה , מה שיכול להשאיר בין 50-60 ס"מ בין אסלה למכונה זה לא הכי נוח בעולם אבל אפשרי בהחלט, ושוב אני הייתי מחליפה בין כיור למכונה ובונה ארון מותאם
מדובר בפרויקט עם תקציב מינימלי ,לא יוזמן כאן ארון מיוחד וגם האסלה תהיה הכי רגילה שיש. תודה רבה רבה

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
לכאורה 2 האופציות באותה רמת תכנון - אולי הימנית קצת יותר מוצלחת - שהכיור מול הדלת ולא השירותים
אבל ---אם ניתן לשנות את מיקום הדלת אפשר להגיע לתכנון הרבה יותר מוצלח ברמה אחרת --סקיצה מצוב

קבצים מצורפים

• 1709645097862.png
    1709645097862.png
    KB 18.8 · צפיות: 15

bat-7

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לכאורה 2 האופציות באותה רמת תכנון - אולי הימנית קצת יותר מוצלחת - שהכיור מול הדלת ולא השירותים
אבל ---אם ניתן לשנות את מיקום הדלת אפשר להגיע לתכנון הרבה יותר מוצלח ברמה אחרת --סקיצה מצוב
לא ניתן להזיז את הדלת. זה החלל ללא אפשרות שינוי. כמובן במידה והיה אפשר הסקיצה שצרפת טובה בהרבה. תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה