עזרה הכנת אנטיביוטיקה

יחשבאף

משתמש מקצוען
הבת שלי צריכה לקחת אנטיביוטיקה והרוקח הכין רק בקבוק אחד למרות שביקשתי שיכין את כולם.
לא ברור לי למה הוא התעקש שחייב להיות טרי על הבקבוק עצמו כתוב להשתמש תוך 14 יום מהפתיחה והיא צריכה לקחת את זה שבעה ימים בסך הכל...
בכל אופן, בשביל להכין את הבקבוקים הבאים חייבים ללכת לבית מרקחת או שאפשר להוסיף לבד מים?
תודה!!!

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נראהלי בבית

goldiy

משתמש פעיל
אפשר להוסיף מים מינרלים בבית,
לבדוק על הבקבוק כמה מ"ל מים צריך להוסיף.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
הבת שלי צריכה לקחת אנטיביוטיקה והרוקח הכין רק בקבוק אחד למרות שביקשתי שיכין את כולם.
לא ברור לי למה הוא התעקש שחייב להיות טרי על הבקבוק עצמו כתוב להשתמש תוך 14 יום מהפתיחה והיא צריכה לקחת את זה שבעה ימים בסך הכל...
בכל אופן, בשביל להכין את הבקבוקים הבאים חייבים ללכת לבית מרקחת או שאפשר להוסיף לבד מים?
תודה!!!
מים מורתחים שהתקררו.
קלי קלות - מרתיחים בקומקום, שופכים בצלחת מרק, צ'יק צ'ק מתקרר.
מודדים עם מזרק את הכמות הרצויה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה