מחיר למשתכן הגרלות מחיר למשתכן

תודה לכולם על ההסברים
אני לא מבין כל כך במשכנתא אז זה קצת מסובך לי להבין את הנידון
מישהו יכול להפנות אותי לאיזה כתבה או שרשור שמסבירים את כל המושגים האלה במשכנתא?
לפי רוח הדברים בין כה וכה אם וכאשר - כבר תיעזר ביועץ משכנתא, שהוא כבר יתאים את המשכנתא לצרכיך המדויקים.
מה שאתה כן צריך לדעת כעת:
1. יש פתרונות מותאמים לקבל את המשכנתא עם החזר נמוך בשנים הראשונות (יש גם פתרונות נוספים שלא הועלו פה).
לכן במידה והגעת למסקנה שהעסקה מאוד משתלמת,
שיקול ההחזר החודשי לא אמור להוות בעיה.

2. בכל מקרה כדי לקבל משכנתא כזאת תצטרך להראות הכנסות גבוהות (כ-17,000) עדיף עם מה שיותר וותק!
לכן מומלץ להתחיל מעכשיו לעבוד על זה.

נערך לאחרונה ב:

ניק 2025

משתמש רשום
עריכה תורנית
בטוח כבר שאלו (אבל לא מצאתי למעלה...), מתי תהיה ההגרלה הבאה?

E7

משתמש פעיל
לא רוצה להתחייב אבל נראה לי שאתה טועה ,וגם אתה קיבלת את אותה ההודעה מה שאומר שבעצם זכית, פשוט לא ידוע לי על איזו הגרלה שאמורה להיערך כעת בנוף הגליל
הלוואי....

הזמנה לאישור מחדש של הרשמה לפרויקט במסגרת תוכנית "דירה בהנחה"​

תאריך:05/05/2024​

לכבוד,
XXX

שלום רב,
אנו מבקשים ליידע אותך שניתנת לך הזדמנות נוספת לחדש את הרשמתך להשתלב בתור לבחירת דירה בפרויקט ב מגרשים 201-207 של שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ בנוף הגליל, מתוקף השתתפותך בהגרלה 2192
כמות הדירות שנותרו להגרלה הינה:
נותרו 47 דירות
כל הדירות הן 5 חדרים בלבד.
מחיר החל מ-1,400,000 ש"ח

.

הרישום יתאפשר רק בתאריכים 05/05/2024 עד 12/05/2024 בשעה 23:59.

יובהר כי אין מדובר בעריכת הגרלה חדשה. סדר בחירת הדירות בסבב זה ייקבע לפי סדר הזוכים אשר נרשמו מחדש, בהתאם לתוצאות ההגרלה שכבר נשלחו אליך. תוכל לצפות בסדר בחירת הדירות לאחר אישור הרישום מחדש באזור תוצאות ההגרלה.

אם ברצונך להישאר ברשימת המועמדים לזכייה, היכנס לאזור האישי באתר ההרשמה להגרלות www.dira.moch.gov.il, ותחת "ההגרלות שלי", אשר מחדש את הרשמתך לפרויקט.

הסבר מפורט לגבי אופן הרישום מחדש תוכל למצוא כאן:

אישור על חידוש ההרשמה יישלח אליך בדוא"ל לאחר ביצוע הפעולה באתר ההרשמה.

אם לא תאשר מחדש את הרשמתך במועד הנ"ל, תוסר מרשימת המועמדים לזכייה, ובכך תימנע ממך אפשרות לזכייה בפרויקט זה. ויתור זה על אפשרות הרישום מחדש בפרויקט זה – לא ייחשב ביטול במניין הביטולים למשתתפי סדרה א'.

פרטים ליצירת קשר עם הקבלן:

חשוב לדעת

1. הרשמותיך להגרלות לפרויקטים אחרים נותרות תקפות, ואינן מבוטלות, כל עוד לא זכית.
2. אם תזכה בפרויקט זה, יבוטלו הרשמותיך לפרויקטים אחרים שבהם טרם התקיימה הגרלה. כמו כן יוסר רישומך מהגרלות קודמות שבהן השתתפת.

אנו מאחלים לך הצלחה,
משרד הבינוי והשיכון

1715677662078.png

נערך לאחרונה ב:

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הלוואי....

הזמנה לאישור מחדש של הרשמה לפרויקט במסגרת תוכנית "דירה בהנחה"​

תאריך:05/05/2024​

לכבוד,
XXX

שלום רב,
אנו מבקשים ליידע אותך שניתנת לך הזדמנות נוספת לחדש את הרשמתך להשתלב בתור לבחירת דירה בפרויקט ב מגרשים 201-207 של שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ בנוף הגליל, מתוקף השתתפותך בהגרלה 2192
כמות הדירות שנותרו להגרלה הינה:
נותרו 47 דירות
כל הדירות הן 5 חדרים בלבד.
מחיר החל מ-1,400,000 ש"ח

.

הרישום יתאפשר רק בתאריכים 05/05/2024 עד 12/05/2024 בשעה 23:59.

יובהר כי אין מדובר בעריכת הגרלה חדשה. סדר בחירת הדירות בסבב זה ייקבע לפי סדר הזוכים אשר נרשמו מחדש, בהתאם לתוצאות ההגרלה שכבר נשלחו אליך. תוכל לצפות בסדר בחירת הדירות לאחר אישור הרישום מחדש באזור תוצאות ההגרלה.

אם ברצונך להישאר ברשימת המועמדים לזכייה, היכנס לאזור האישי באתר ההרשמה להגרלות www.dira.moch.gov.il, ותחת "ההגרלות שלי", אשר מחדש את הרשמתך לפרויקט.

הסבר מפורט לגבי אופן הרישום מחדש תוכל למצוא כאן:

אישור על חידוש ההרשמה יישלח אליך בדוא"ל לאחר ביצוע הפעולה באתר ההרשמה.

אם לא תאשר מחדש את הרשמתך במועד הנ"ל, תוסר מרשימת המועמדים לזכייה, ובכך תימנע ממך אפשרות לזכייה בפרויקט זה. ויתור זה על אפשרות הרישום מחדש בפרויקט זה – לא ייחשב ביטול במניין הביטולים למשתתפי סדרה א'.

פרטים ליצירת קשר עם הקבלן:

חשוב לדעת

1. הרשמותיך להגרלות לפרויקטים אחרים נותרות תקפות, ואינן מבוטלות, כל עוד לא זכית.
2. אם תזכה בפרויקט זה, יבוטלו הרשמותיך לפרויקטים אחרים שבהם טרם התקיימה הגרלה. כמו כן יוסר רישומך מהגרלות קודמות שבהן השתתפת.

אנו מאחלים לך הצלחה,
משרד הבינוי והשיכון

כנראה שטעיתי........... @בית שמשניק מה אתה אומר?

• תודה
Reactions: E7

{}

משתמש חדש
אני מחפש מישהו שמבין בזכיות של רכסים.
האם התקדם משהו עם הזכיות?
באיזה שלב אוחזים?
איך אפשר לדעת מתי יתחילו לבנות?
תודה רבה!

שרה שפרט

משתמש רשום
רק מאורסים יכולים - צריכים לעשות את זה.
נשואים מוציאים זכאות בתהליך של 3 דק' באתר. ללא צורך שליחת מסמכים וכדו'
אפשר גם לגשת לרישום נישואין לשאר משרדי רבנים כמו הבד"ץ או הרב לנדא, הם מכירים ועושים את זה בשמחה.
אבל ראוי לעדכן אותם באופן אישי במקרה שיש סיכוי שהתחונה תידחה... אחרת הם כועסים.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
כמות יח"ד בערים הנ"ל המוכנים להגרלות: (לא בטוח שהכל ייכנס להגרלה הבאה)

מגדל העמק - 373
בני עיי"ש - 173
אלעד - 735
ראשל"צ - 587
דימונה - 570
קרית גת - 1291

סה"כ: 3729
מתוך האתר של טל זכריה
נתונים לגבי מספר יח"ד ביישובים שיוגרלו בהגרלה הקרובה, וכן צפי ליישובים נוספים שישתתפו בהגרלה:

קבצים מצורפים

• ישובים בהגרלה.jpg
    ישובים בהגרלה.jpg
    KB 75.7 · צפיות: 62
  • ישובים נוספים.jpg
    ישובים נוספים.jpg
    KB 183 · צפיות: 57

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בהגרלה הקודמת הוקצו 35% לבני מקום. לא יודע על סמך מה הוא הוריד את התחזית ל25%.
להערכתך זה יהיה אותו דבר בערך? ועוד משהו-כשאני מחשב כמה בני מקום עדיין לא זכו ,כמה להערכתך בני מקום שזכו בהגרלה האחרונה בקריית גת זכו על מקומות של הציבור הכללי?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
להערכתך זה יהיה אותו דבר בערך?
אין לי מושג.
ועוד משהו-כשאני מחשב כמה בני מקום עדיין לא זכו ,כמה להערכתך בני מקום שזכו בהגרלה האחרונה בקריית גת זכו על מקומות של הציבור הכללי?
היו בקרית גת בממוצע 1,583 בני מקום שנרשמו להגרלות בעיר מתוך ממוצע נרשמים של 29,750 בסה"כ.
מתוכם 924 זכו בתור בני מקום.
נותרו כ659 שלא זכו והשתתפו בהגרלה יחד עם החיצוניים.
על פי הסטטיסטיקה 6.04% מתוכם זכו (אלו היו סיכויי הזכיה לחיצוניים). ובמספרים - כ40 זוכים נוספים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה