בקשה את עובדת ברשת גני ילדים עץ הדעת?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
אני עובדת מילוי מקום לכמה חודשים ברשת עץ הדעת ולא קיבלתי משכורת והם אמרו שסייעות צריכות להתקשר לילדים -גיל 3 כל יום ואם לא לא מקבלים משכורת
לדעתי זה טיפשי מאוד
האם קיבלתן משכורת על ספטמבר?

אמ123

משתמש צעיר
אבל אם הם הבוסים ואת עובדת אצלם-
אז מה זה כל כך משנה אם הדרישה שלהם טיפשית?...
רק שואלת

ציפור כחולה

משתמש מקצוען
לא קשור לאשכול אבל מסקרן.
פעם ראשונה שאני שומעת על סגננת-סגן גננת, לא נראה לי שבגן של הילדות שלי יש דבר כזה.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני עובדת מילוי מקום לכמה חודשים ברשת עץ הדעת ולא קיבלתי משכורת והם אמרו שסייעות צריכות להתקשר לילדים -גיל 3 כל יום ואם לא לא מקבלים משכורת
לדעתי זה טיפשי מאוד
האם קיבלתן משכורת על ספטמבר?
מתי להתקשר?
עכשיו בתקופה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה