• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
- מה דעתך על הצלת חיים?
- מה זאת אומרת?
- היית רוצה להציל חיים?
- אתה מתכוון שאצטרף ל'איחוד'? לא נראה לי...
- למה?
- המון סיבות: קודם כל אין לי בכלל רכב, שנית אני לא יודע לרוץ, חוץ מזה....
- תעזוב, זה באמת לא בשבילך, אז אולי משהו אחר?
- עוד מעט תציע לי לי ללכת על כיבוי והצלה...
- ככה אני נראה לך?
- אז לאן אתה חותר למען ה'?
- על מתנת חיים שמעת?
- נו, בטח, כולנו יודעים שתרמת. אז מה אתה רוצה לעשות מצ'ינג של כליות? 1+1?
- לא. אני לא מנסה להשפיע על אנשים לקחת סיכון אפילו של 0.0001%. אם זה לא בא מעצמך אל תלך על זה.
- אז מה כן?
- רוצה לתרום כליה כשאתה במכולת? בתחנת דלק?
- אתה לא רציני...
- כן. לא שמעת על עיגול לטובה?

באמצעות הוראה קבועה ניתן לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי, ואת ההפרש לתרום לעמותות הפועלות בתחום הקרוב ללב התורם. תרומה של אגורות ספורות יוצרת עוצמה חברתית והופכת את המציאות למציאות טובה יותר. כסף קטן משנה הרבה.
סכומי תרומה פעוטים מאנשים רבים מצטרפים לתרומה משמעותית שמשפיעה על העשייה והחיים של מאות אלפי ילדים, נשים, חולים, זקנים, חיות ועוד. אלו הן לא סתם אגורות אלא כסף חברתי. כל מעגל חדש שנוסף מרחיב את מעגל ההשפעה ויוצר שינוי אמיתי בחייהם של מאות אלפים הזקוקים לכך.
המנגנון המיושם בחברות האשראי מאפשר למי שבוחר בכך לעגל כל עסקה בכרטיס אשראי לשקל הקרוב, ולתרום את האגורות שיעוגלו במלואן לעמותות וארגונים בהתאם לבחירתו/ה.
המנגנון המייושם בחברות השכר מאפשר לעגל את השכר נטו כלפי מטה ל- 5, 10, או 20 ש"ח ובכך לתרום שקלים ספורים בכל חודש.
https://www.round-up.org.il/עלינו
- לא כל כך הבנתי. תוכל לתמצת לי בכמה מלים?
- פשוט מאד. אתה מכיר את הקופות האלה של קופת העיר שמיעודות לשחרר את הכיס מהברזלים של העודף? מה קורה כשאתה משלם באשראי? "עיגול לטובה" מעגל את סכום הקניה לשקל הקרוב ושם את העודף שלך בקופה שאתה בוחר מראש (כמובן שבחרת ב'מתנת חיים'), כך שאם נגיד סכום הקניה שלך הוא 27.60 אתה שם 40 אגורות בקופה.
- מממ.. זה דוקא נשמע מעניין! בכל קניה במכולת קונים למישהו כליה? בכל תדלוק מתדלקים חיים?
- בדיוק כך!
- איך אני מצטרף למעגל העיגול?
- פשוט מאד! לוחץ על הקישור הזה, או בחתימה שלי!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין.
מצרף משהו מיוחד ששלחנו הערב.
((בקשה לתפילה, פלוס תשורה חביבה.))

קבצים מצורפים

• Gmail - סליחה על ההפרעה. . בבקשה תתפללו. אנא. ו... יש גם תשורה, כהוקרה!.pdf
    KB 642.4 · צפיות: 55

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה