השקעות אשכול לנוהגים בהשקעות ע"פ "גלאט הון"

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה לכולם.
מצטטת:
דיברתי אתמול עם הרב פל (גלאט הון)
והוא אמר לי שאם אני אבקש מהנציג לשלוח לי באופן אישי במייל את ההתר עסקה זה יהיה טוב יותר.

כמובן אין לסמוך על דברי הלכה למעשה.
עשיתי זאת ממש בקלות.

סלום

משתמש פעיל
שאלתי את הרב לנדו מגלאט הון על הריבית של היתרת עו"ש בחשבון מסחר (ע"ז שאלתי, לא יודע מה לגבי ריביות אחרות אם ישנם כאלו), ותשובתו הייתה שלא עוזר היתר עיסקא מול בית ההשקעות כלל אלא מול הבנקים ששם הכסף ששוכב בעו"ש מושקע מכיון שהם משלמים את הריבית ללקוח.
וא"כ לכאו' לא יעזור היתר עיסקא מול בית ההשקעות.
אפשר לברר בשירות לקוחות באלו בנקים הכסף מושקע ולחתום מולם על היתר עיסקא (או להסתמך על הכללי שלהם).
כך אני הבנתי את דבריו, ממליץ לכל אחד לברר בעצמו.
לכאו' הכי טוב לבקש לא לקבל ריבית עו"ש

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה